روند بازی ویدئویی سیمز 5 افشا شد؛ اضافه شدن خیابان‌های شهر و ساختمان‌های آپارتمانی

سیمز 5به نظر می‌رسد که لو رفتن برای هر بازی سطح AAA که در بازار معرفی می‌شود اجتناب‌ناپذیر است، مانند بازی سیمز 5 از الکترونیک آرتز که حتی هنوز به طور رسمی نام آن شناخته نشده است. سیمز (The Sims)، یک مجموعه از بازی‌های شبیه‌ساز زندگی است که توسط ماکسیس ساخته و توسط الکترونیک آرتز منتشر می‌شود؛ و یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های کل دوران به حساب می‌آید. از تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۰۸ این سری بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته‌است. 

سیمز 5 / Project Rene

سیمز 5، جدیدترین بازی‌ای است که تصاویر اولیه‌اش را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است. این بازی ماه گذشته به عنوان بخشی از یک نمایشگاه آنلاین معرفی شد و در حال حاضر به صورت نسخه آلفا تحت نام Project Rene اجرا می‌شود. در واقع انتظار می‌رود اولین بازی تمام عیاری باشد که بعد از یک دهه از زمان سیمز 4 (پاییز ۲۰۱۴) منتشر می‌شود. 

روند بازی ویدئویی سیمز 5 افشا شد؛ اضافه شدن خیابان‌های شهر و ساختمان‌های آپارتمانی - sims 5 2اعلام رسمی Project Rene همچنین بر ابزارهای خلاقانه، از جمله قابلیت‌های جدید مانند بازگشت Create-A-Style که در سیمز 4 وجود نداشت و انعطاف‌پذیری بیشتر در نحوه تغییر اندازه، چرخش و تغییر اندازه اشیاء تمرکز داشت.

این تصاویر همه عکس‌هایی از یک صفحه‌نمایش در حال انجام بازی هستند و در واقع، در ابتدا توسط حسابی به نام اِکسپیوتر در ردیت منتشر شدند و کمی بعد حساب حذف شد، اما این مانع از نمایش در سایر نقاط وب نشد. طبق گزارش‌ها، تست بازی برای Project Rene در اواخر اکتبر آغاز شد و به احتمال زیاد یکی از آزمایش‌کنندگان بازی مسئول این تصاویر لو رفته است.

روند بازی ویدئویی سیمز 5 افشا شد؛ اضافه شدن خیابان‌های شهر و ساختمان‌های آپارتمانی - sims 5 4یکی از موارد قابل توجه که توسط این افشاگری مشخص شد، بازگشت آشکار آپارتمان‌ها است، ویژگی که قبلاً در هیچ یک از بازی‌های پایه سری شبیه‌ساز زندگی گنجانده نشده بود اما به عنوان بخشی از محتوای DLC ظاهر می‌شد. یک تصویر لورفته حالت ساختار بازی را با پیامی نشان می‌دهد که می‌گوید «آپارتمان خود را با دیوارها و مبلمان سفارشی کنید. مبلمان ساخته‌شده توسط سیمز را از طریق دکمه Discovering پیدا کنید و مبلمان ایجاد شده توسط ماکسیس را با دکمه خرید پیدا کنید».

این همچنین نشان می‌دهد که بازی به روند پیشینیان خود ادامه می‌دهد و به بازیکنان اجازه می‌دهد آثار خود را ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند تا توسط سایر کاربران در سراسر اینترنت دانلود شوند.

روند بازی ویدئویی سیمز 5 افشا شد؛ اضافه شدن خیابان‌های شهر و ساختمان‌های آپارتمانی - sims 5 9 scaled 1یکی دیگر از تصاویر به اشتراک گذاشته شده، محیط شهری بسیار بیشتری را نسبت به بازی پایه سیمز 4 نشان می‌دهد و به احتمال زیاد ساختمان‌های چند سطحی از آپارتمان‌هایی تشکیل شده‌اند که سیمزها یا خانواده‌ها می‌توانند در آن زندگی کنند.

از آنجایی که هیچ یک از تصاویر فاش شده توسط الکترونیک ارتز یا ماکسیس تایید نشده است، طرفداران بازی شبیه‌ساز زندگی سیمز باید صبورانه منتظر اخبار تکمیلی در مورد قسمت بعدی فرنچایز باشند. با اینکه بازی سیمز 4 در اواخر سپتامبر به صورت رایگان عرضه شد اما ناشر و توسعه‌دهنده این نسخه از بازی را کنار نگذاشته‌اند و همچنان محتوای رسمی جدید، به‌روزرسانی‌ها و بسط‌ها را در قالب DLC پولی برای آن منتشر می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید