بازی Indus بتل رویال با تم هندی به زودی برای رقیب BGMI منتشر خواهد شد

بازی Indus بتل رویال با تم هندی به زودی برای رقیب BGMI منتشر خواهد شدتاکنون، نسخه موبایلی بازی‌های هند تحت سلطه بازی‌های سلطنتی مانند BGMI (Battlegrounds Mobile India) و Garena Free Fire بوده است. اکنون استودیوی بازی‌سازی SuperGaming مستقر در پونا از ژانر بازی آینده خود با نام Indus Battle Royale خبر داده است.

طبق وب‌سایت رسمی، بازی Indus ساخته‌شده در هند با هدف به نمایش‌گذاشتن فرهنگ هند با یک پیچش آینده‌نگرانه برای گیمرها در سراسر جهان است. این استودیو در حال حاضر در حال توسعه داستان‌های عمیق برای بازی‌ها به همراه محیطی همه جانبه با الهام از مکان‌های واقعی در هند است. ذات موضوع این بازی یک نبرد رویال خواهد بود و بنابراین شامل اسلحه‌ها و یک سیستم گیم‌پلی است که از هر عنوان مدرن BR انتظار دارید.

جالب اینجاست که این بازی همانطور که در وب‌سایت ذکر شده فقط به دستگاه‌های موبایل محدود نخواهد شد و برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها نیز منتشر خواهد شد. انتشار بر روی هر سه پلتفرم برای سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است. استودیو اعلام کرده است که تصمیم برای ساخت یک بازی بتل رویال به دلیل موفقیت بازی‌های قبلی آن‌ها مانند MaskGun و Silly Royale بوده است که بر تعاملات اجتماعی و چند نفره تمرکز دارند.

بازی Indus بتل رویال با تم هندی به زودی برای رقیب BGMI منتشر خواهد شد - PUBG Featured 747x420 1جالب است که ببینیم این بازی چه کار جدیدی برای مقابله با بازی‌های غالب در ژانر BR مانند BGMI (PUBG India) PUBG Mobile و Free Fire اتخاذ می‌کند و آیا می‌تواند با کیفیت و جلاپذیری آن‌ها مطابقت داشته باشد. با این حال، افشای اولیه به اندازه کافی جالب به نظر می‌رسد تا انتظاراتی را برای Indus آینده ایجاد کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید