گزارش: بازی چند نفره آنلاین هورایزن در حال آماده‌سازی است

گزارش: بازی چند نفره آنلاین هورایزن در حال آماده‌سازی استطبق گزارش‌ها فرنچایز دنیای باز و علمی تخیلی محبوب سونی، در حال توسعه پروژه هورایزن با همکاری استودیوی کره ای NCsoft است که بیشتر به خاطر انتشار جنگ‌های صنفی MMORPG و دنباله آن مشهور است.

یک منبع آشنا با سونی و NCsoft به سایت خبری کره‌ای MTN گفته است که این دو شرکت به طور آزمایشی توافق کرده‌اند تا یک شراکت تجاری را دنبال کنند که در آن NC بازی‌های جدیدی را با استفاده از آی پی بازی سونی ایجاد کنند.

در ادامه گزارش آمده است که تیم توسعه داخلی NCsoft در حال تولید یک بازی جدید از آی پی هورایزن که توسط گوریلا گیمز ساخته شده است. این پروژه به نظر می‌رسد که هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

گزارش: بازی چند نفره آنلاین هورایزن در حال آماده‌سازی است - 1fe4b0d3386b353cf78280ffa309e440در همین حال، در اوایل سال جاری، ادعا شده بود که نسخه بازسازی شده بازی گوریلا هورایزن زیرو داون (Guerrilla Horizon Zero Dawn) در حال حاضر برای پلی استیشن ۵ در دست ساخت است. علاوه بر این، در همین گزارش همچنین آمده است که یک بازی چند نفره آنلاین در دنیای هورایزن در حال کار بر روی پلی استیشن است؛ ظاهراً این برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و پروژه‌ای جدا از پروژه بالا باشد.

یکی از بازی‌های مبتنی بر دنیای هورایزن که به طور قطع می‌دانیم در راه است، Call of the Mountain است. این نسخه VR آینده یک تجربه اول شخص است که در دنیای پسا آخرالزمانی سریال اتفاق می‌افتد. با این حال، به جای بازی در نقش آلوی، در Call of the Mountain، بازیکنان در نقش Shadow Carja Warrior Ryas سابق خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید