تصاویر با کیفیت جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد

اولین اطلاعات منتشر شده از بازی Halo Infinite در ماه جولای در دسترس بازیکنان قرار گرفت. در ابتدا تصاویری از این بازی منتشر شد، با توجه به آن تصاویر منتشر شده گرافیک این بازی خیره‌کننده نبود و این بازی در حد کنسول‌های نسل نهمی نبود. برخی بازیکنان نسخه آزمایشی این بازی را در کنسول ایکس باکس سری ایکس تجربه کرده‌اند و با توجه به گزارش‌های منتشر شده از آن‌ها، گرافیک این بازی آنچنان هم جذاب نبوده و نمی‌تواند بازیکنان را راضی نگه دارد. همانطور که می‌دانید این بازی قرار بود در سال گذشته به بازار عرضه شود، اما به دلیل مشکلات گرافیکی، در سال جاری شاهد عرضه بازی Halo Infinite خواهیم بود.

بازی Halo Infinite

به تازگی تصاویر جدیدی از این بازی با کیفیت بسیار بالا (4K) منتشر شد، گفته می‌شود که این بازی روی رایانه شخصی به صورت آزمایشی اجرا شده و سپس تصاویری از آن منتشر شده است، همین موضوع می‌تواند دلیل بالا بودن کیفیت این تصاویر باشد. در ادامه چند تصویر از بازی را مشاهده خواهیم کرد و توصیه می‌شود که این تصاویر را در وبلاگ Halo Waypoint با کیفیت 4K مشاهده کنید، زیرا جزئیات تصاویر در این وبلاگ بیشتر است.

لازم به ذکر است که فعلا این موضوع مشخص نیست که این رایانه شخصی از چه گرافیکی استفاده می‌کند یا تا چه حد قدرتمند است، همچنین تنها تصاویری از این بازی منتشر شده و تریلری با کیفیت 4K در دسترس نیست. اما علاقه‌مندان به سری بازی‌های HALO بر این باورند که بازی Halo Infinite جزو برجسته‌ترین عناوین کنسول‌های نسل نهم خواهد بود.

تصاویر منتشر شده از بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite

جالب است که بدانید این بازی دارای چرخه زمانی شب و روز است و در ادامه یک تصویر کامل از این بازه زمانی را مشاهده خواهید کرد.

بازی Halo Infinite

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید