کاور ساخته شده God of War Ragnarok توسط طرفداران، جنگ کریتوس و ثور را نشان می‌دهد!

God of War Ragnarokاخیرا یکی از طرفداران بازی God of War Ragnarok طراحی انیمیشنی را با کاپر اصلی این عنوان انجام داده که جنگ کریتوس و ثور (Thor) را به تصویر می‌کشد.

به نقل از Screen Rant، بدون شک می‌توان گفت که بازی God of War Ragnarok یکی از مورد انتظارترین عناوین حاضر در دنیای بازی‌های ویدیویی است که معرفی آن به سال گذشته باز می‌گردد. با این وجود در حالی که طرفداران فکر می‌کردند این بازی حداقل تا سال ۲۰۲۳ هم برای کنسول پلی استیشن 5 حاضر نمی‌شود، در تریلر این عنوان که ماه پیش منتشر شد، دیدیم که سال ۲۰۲۲ مقصد سازندگان God of War Ragnarok خواهد بود.

حال در این تریلر God of War: Ragnarok مواردی دیده شد که در آن‌ها اشاره به آخرالزمان در دنیای اساطیر نورس یا همان رگناروک شده و از طرفی ظاهرا کریتوس و پسرش در این واقعه دست خواهند داشت. اما نکته قابل توجه اینجاست که در این تریلر ما گیم پلی عنوان God of War Ragnarok را هم دیدیم که چیزی شبیه به یک بسته الحاقی، برای همان نسخه قبلی سال ۲۰۱۸ محسوب می‌شد! در واقع مکانیزم خاصی جدای از قابلیت کشیدن اجسام با استفاده از تیغه‌های معروف کریتوس نشان داده نشد، اما حداقل یک چیز به شدت کاربران را برای عنوان بعدی سری خدای جنگ آماده می‌کند؛ جنگ بین کریتوس و ثور که خدای رعد اساطیر نورس است!

جنگ کریتوس و ثوراگر عنوان اول را تجربه کرده باشید، قاعدتا می‌دانید که در آن فرزندان ثور به کریتوس و آترئوس حمله کردند. اما پیش از آنکه این دو خدای ضعیف بتوانند کریتوس را از پای دربیاورند، او یا قدرت باقی مانده در بدن خود موفق شد تا نهایتا هر دو این برادران با به قتل برساند؛ یا شاید بهتر است بگوییم که یکی از آن‌ها را کریتوس و دیگری را آترئوس با خنجر خود به قتل رساند. با این حال، در پایان بازی دیدیم که چطور ثور جلوی در ایتساده و منتظر ایستاده و ظاهرا قصدی به جز نبرد با خدای جنگ یونان را ندارد!

البته این صحنه از جنگ بین کریتوس و ثور در خیال او صورت گرفته بود و از همین جهت بسیاری از کاربران فکر می‌کردند که چنین لحظه‌ای هرگز تداعی نخواهد شد. این در حالی است که تریلر بازی God of War Raganrok ثابت کرد که این جنگ عملا اجتناب‌ناپذیر بوده و ثور یا کریتوس حتما باید در آن قدم بگذارند. به همین ترتیب، یک کاور رسمی برای بازی طراحی شده که در آن شخصیت اصلی و پسرش کنار یکدیگر ایستاده‌اند و صاعقه‌ای کنار آن‌هاست که نشان ثور خواهد بود. حال جالب است بدانید که یک طرفدار خوش ذوق (چنان که در ویدیو بالا می‌بینید) موفق شده تا این تصویر رسمی را انیمیشنی کند!

در این تصویر می‌توانید World Serpent مرده را پشت شخصیت‌های اصلی و همچنین معبد تیر (Tyr)، خدای جنگ نورس را هم در این تصویر مشاهده کنید. همچنین برکه Nine حال زیر پای کریتوس و آترئوس یخ زده است. حال ببینید که این تصویر که خود به شدت هنری و جذاب است توسط کاربری به نام KratosMemories متحرک شده و نشان می‌دهد که شخصیت‌ها سلاح خود را تکان می‌دهند. افکت باد و چندی از جزئیات کوچک دیگر توانسته‌اند تا این تصویر متحرک را جذاب‌تر کنند، اما صاعقه روی تصویر جنگ بین کریتوس و ثور را به موضوعی اصلی تبدیل می‌کند.

بازی God of War Ragnarok برای عرضه در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۲ برای کنسول پلی استیشن 5 توسط استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که این عنوان نیز درست به مانند سایر بازی‌های انحصاری سونی در ابتدای عرضه در سرویس خاصی مانند PS Now و پلاس قرار نمی‌گیرد، در نتیجه برای تهیه آن باید اصل نسخه را به صورت دیسک یا دیجیتال خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید