گیم پلی بازی God of War: Ragnarok در رویداد بعدی پلی استیشن نمایش داده خواهد شد

گیم پلی بازی God of War: Ragnarokطبق شایعاتی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می‌رسد که اولین تریلر از گیم پلی بازی God of War: Ragnarok احتمالا در رویداد بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشته خواهد شد. اما زمان برگذاری این رویداد آنلاین کی بوده و آیا اصلا اعلام شده است؟

به نقل از Gamingbolt، امسال هم به مانند سه سال گذشته، کمپانی سونی از ارائه کنفرانس در مراسم E3 2021 غایب بود. به هر حال بسیاری از شرکت‌ها و استودیوهای سازنده بازی در این رویداد بزرگ صنعت بازی‌های ویدیویی، کنفرانس‌هایی را درباره بازی‌های جدید و برنامه خود درباره آینده فرنچایزهای مختلف و محبوب رونمایی کرده بودند. از طرفی نیز رقیب بزرگ سونی، یعنی کمپانی مایکروسافت هم در این رویداد حضور داشت و بالاخره دیدیم که یک تریلر جدید از بازی مورد انتطار Halo: Infinite منتشر شد.

God of War: Ragnarok Coming to PS4 Would Be a Mistake | CBR

اما چنان که پیداست، به نظر می‌رسد که سونی باز هم در این مراسم غایب شده تا در این تابستان یک رویداد State of Play را برگذار کند. به هر حال سال گذشته نیز سونی دیرتر از رقیب دیرینه خود شروع به معرفی کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 کرد و در ازای آن، دو خط دیالوگ از کریتوس (Kratos)، شخصیت اصلی سری God of War باعث شد تا همه توجه طرفداران از خریداری شدن بتسدا (Bethesda) توسط ماریکروسافت به سونی متمرکز شود.

تنها راه سونی گیم پلی بازی God of War: Ragnarok خواهد بود

گیم پلی بازی God of War: Ragnarokهمانطور که در سال گذشته نیز سونی توانست همه را با خدای جنگ شگفت‌زده کند، امسال نیز ظاهرا جریان با گیم پلی بازی God of War: Ragnarok از همین قرار است.

طبق گفته یکی از کاربرانی که در گذشته نیز اطلاعاتی از این بازی را لو داده بود، به نظر می‌رسد که قرار است تا یک رویداد State of Play دیگر در این چند ماه برگزار شود که در آن شاهد معرفی شدن عناوین محبوب و انحصاری سونی، از جمله God of War: Ragnarok خواهیم بود. این در حالی است که این کاربر به جای اشاره به تریلر داستانی یا ارائه جزئیات بیشتر درباره این عنوان، اظهار کرده که اولین تریلر این بازی با رونمایی از گیم پلی آن خواهد بود.

با این وجود جالب است بدانید که حتی خود رویداد State of Play نیز در حال حاضر در حد یک شایعه بوده و هیچ چیز توسط سونی به صورت رسمی اعلام نشده است. اما احتمال اینکه تا پیش از اتمام تابستان شاهد اعلامیه رسمی و سپس برگزاری State of Play باشیم کم نیست؛ چراکه به هررحال سونی نیز قاعدتا باید راهی را برای جذب کاربران داشته باشد، زیرا با افزایش روزافزون تعداد کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) و نداشتن سرویس مشابه از طرف سونی، تنها راه چاره دست به دامان شدن کریتوس و در نتیجه گیم پلی بازی God of War: Ragnarok خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید