پشتیبانی فرانتیر از بازی F1 Manager 2022 به اتمام رسید!

پشتیبانی Frontier برای F1 Manager 2022 به اتمام رسید!طبق آخرین اخباری که از Frontier منتشر شده بود، قرار است که در کمتر از دو ماه پس از انتشار، به پشتیبانی از F1 Manager 2022 پایان دهد. Frontier می‌گوید که پچ بعدی آن، آخرین به‌روزرسانی بزرگ بازی خواهد بود، زیرا کارکنان را به جای دیگری منتقل می‌کند تا «اطمینان حاصل شود که پروژه‌های F1 Manager آینده پتانسیل خود را درک می‌کنند».

بازی F1 Manager 2022

F1 Manager 2022 که در پایان آگوست راه‌اندازی شد، اولین بازی از چهار بازی برنامه ریزی شده برای انتشار تحت قرارداد مجوز جدید F1 Frontier است. این بازی، بازیکنان را در نقش یک مدیر تیم قرار می‌دهد و آنها را به چالش می‌کشد تا “رانندگان، مهندسان و طرفداران خود را در مسابقات قهرمانی جهانی رانندگان فرمول 1 FIA 2022 و قهرمانی جهانی سازندگان فرمول 1 FIA رهبری کنند”.

در حالی که F1 Manager 2022 در زمان راه‌اندازی با استقبال قابل توجهی از منتقدان مواجه شد، به دلیل ویژگی‌های کم عمق و پخته نشده و تعداد قابل توجهی از باگ‌ها در بین بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفت. بسیاری امیدوار بودند که حداقل برخی از این مسائل از طریق پشتیبانی قوی پس از راه‌اندازی به درستی مورد توجه قرار گیرد، اما Frontier اکنون برای توسعه بیشتر وقت گذاشته است.

 پشتیبانی Frontier برای F1 Manager 2022 به اتمام رسید!

Frontier با اعلام این خبر در subreddit بازی، توضیح داد: “این به‌روز‌رسانی بعدی برای F1 Manager 2022 آخرین به‌روز‌رسانی مهم است که به بازخوردهای گزارش شده توسط بازیکنان یا تغییرات و افزوده های پیشنهادی می‌پردازد. هر گونه به‌روز‌رسانی احتمالی به دنبال این، وصله‌های کوچکی هستند که چنین نیستند و به طور قابل توجهی روی بازی تأثیر می‌گذارد.”

گفته می‌شود که این «آخرین به‌روزرسانی مهم» به‌روزرسانی‌های بصری حالت‌های خودرو را برای تیم‌های رسمی F1 ارائه می‌کند تا «تمایز بیشتر ظاهرشان» را ایجاد کند، و از جمله موارد دیگر، به مشکلات مصرف سوخت در طول جلسات مقدماتی رسیدگی می‌کند و مواردی از زمان تخمینی مسابقه نادرست را اصلاح می‌کند.

محاسبات Frontier می‌گوید که به پشتیبانی پس از راه‌اندازی F1 Manager 2022 پایان می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که پروژه‌های F1 Manager آینده پتانسیل خود را محقق می‌کنند و انتظارات تیم و جامعه ما را برآورده می‌کنند.

 پشتیبانی Frontier برای F1 Manager 2022 به اتمام رسید!

زیر پست Frontier مملو از نظراتی است که بازیکنان هنوز احساس می‌کنند نیاز به رسیدگی دارند، اما در حالی که استودیو به وضوح اعلام کرده است که در F1 Manager 2022 توسعه بیشتری انجام نمی‌شود، اما می‌گوید که «گزارش‌ها و درخواست‌های کلیدی… از طرف جامعه…» را اولویت‌بندی می‌کند. ما تکرارهای آینده را در این فرنچایز ایجاد می‌کنیم.” این که آیا جامعه می‌تواند پس از اعلام ناگهانی امروز اشتیاق خود را برای تکرارهای آینده حفظ کند یا نه؟!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید