بازی Forza Horizon 4 به فروشگاه استیم اضافه می‌شود

بازی Forza Horizon 4 به‌زودی و در تاریخ ۱۹ اسفند (۹ مارچ) به فروشگاه استیم اضافه می‌شود.

بازی Forza Horizon 4

مجموعه باز‌ی‌های سری Forza تا به امروز در فروشگاه استیم و برای دارندگان رایانه شخصی هرگز در دسترس نبوده، اما حال بالاخره استودیو Playground Games تصمیم گرفته تا این روند را کنار گذاشته و در تاریخی مشخص بازی Forza Horizon 4 را به فروشگاه استیم اضافه کند. همچنین خریداران این نسخه از بازی می‌توانند با کاربران کنسول‌های ایکس باکس و سیستم استریم بازی xCloud نیز به صورت Crossplay بازی کنند.

استودیو Playground Games پیوسته در حال بهبود Forza Horizon 4 با عرضه بسته‌های الحاقی و حالت‌های متنوع، مانند حالت بتل رویال بوده است. مثلا چند سال پیش تجربه رانندگی Halo به بازی اضافه شد و برای Lego Speed Champions ماشین‌های لگویی و مناظر مرتبط در نظر گرفته شده بود. در نسخه جدید بسته اتومبیل Hot Wheels وجود خواهد داشت که مجموعه‌ای از چند اتومبیل جدید است به قیمت ۱۰ دلار.

حدودا سه سال پیش کمپانی مایکروسافت تصمیم خود بر عرضه عناوین بیشتری از ایکس باکس در فروشگاه استیم را اعلام کرده بود که در پی آن، Halo: The Master Chief Collection به عنوان اولین بازی در سال ۲۰۱۹ روی استیم قرار گرفت و سال گذشته نیز Seas of Thieves و Microsoft Flight Simulator اضافه شدند. این سه بازی از زمان قرارگیری روی استیم به طور معمول در لیست پرفروش‌ها قرار داشته‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید