اسکین‌های بازی Fortnite در ماه مارس ۲۰۲۱

در این مطلب قصد داریم تا تمامی اسکین‌هایی که به صورت رسمی معرفی شده و در ماه مارس برای بازی Fortnite در دسترس کاربران قرار می‌گیرند را معرفی کنیم.

اگر از طرفداران بازی Fortnite باشید بدون شک شما هم منتظر ارائه جدیدترین اسکین‌ها در این عنوان هستید و می‌خواهید بدانید که در ماه جاری، کدام اسکین‌ها برای خرید با وی‌ باکس‌های داخل بازی قابل خرید خواهند بود.

به هر حال داشتن اسکین‌های متفاوت برای ظاهر شدن در زمین بازی، آن هم به جذاب‌ترین شکل ممکن هدف بازی Fortnite و شرکت Epic Games است که طراحی اسکین‌های اختصاصی و یا مخصوص برند یا فیلم‌ها و بازی‌های مختلف را برای آن انجام می‌دهد.

اسکین‌های جدید بازی Fortnite

طبق گزارش Techradar در فصل چهارم و پنجم از چپتر دوم بازی Fortnite ظاهرا هر هفته اسکین‌های متفاوتی عرضه می‌شود و کاربران این‌بار تنوع بیشتری در انتخاب شخصیت‌های مختلف را دارند. به همین منظور، در این مطلب قصد داریم تا جدیدترین اسکین‌های معرفی شده و شایعه شده برای بازی Fortnite که در ماه مارس (اسفند تا اواسط فروردین) منتشر می‌شوند را در اختیار شما قرار دهیم.

اسکین Ant-Man از Marvel

بازی Fortnite

این اسکین در واقع در پورتال Zero Point وسط نقشه بازی Fortnite نیز برای چند ثانیه نمایش داده شده بود و کاربران از قبل، حضور این شخصیت را حدس زده بودند. با این وجود، حالا به صورت رسمی تایید شده که اسکین Ant-Man یا همان مرد مورچه‌ای در بازی فورتنایت قرار گرفته و هم‌اکنون می‌توانید آن را به قیمت ۱,۵۰۰ وی باکس خریداری کنید. همچنین برای دریافت باندل کامل شامل چکش مخصوص این شخصیت، می‌توانید مبلغ ۱,۸۰۰ وی باکس در منو Item Shop برای آن خرج کنید.

اسکین Lazerbeam

بازی Fortnite

پس از رونمایی رسمی توسط خود یوتوبر معروف ساکن استرالیا یعنی Lazerbeam، اسکین دوران پیش از تبدیل شدن وی به یوتوبر در قالب یک کارگر در بازی Fortnite و در کاپ Lazer And Fresh در تاریخ ۱۳ اسفند ۹۹ به عنوان یکی از جوایز قرار داده شده بود. با این حال، هم‌اکنون می‌توانید این اسکین را تنها با قیمت ۱,۵۰۰ وی باکس خریداری کنید.

اسکین Marigold

بازی Fortnite

در ادامه عرضه اسکین‌های با جنسیت متفاوت در فورتنایت، حالا شکل مؤنث شخصیت Midas که در فصل دوم از چپتر دوم آورده شده بود، به نام Marigold در دسترس قرار گرفته و می‌توانید آن را خریداری کنید.

با این وجود جالب است بدانید که این اسکین خود به تنهایی قابل خرید نبوده و برای تهیه آن باید حتما مبلغ ۱۲ دلار را برای تهیه یک باندل کامل شامل چند آیتم مختلف و ۱,۵۰۰ وی باکس بپردازید.

اسکین Cyprus Nell

بازی Fortnite

کاپ مخصوص کاربران کنسول همراه نینتندو سوییچ به نام Switch Cup 3 در تاریخ ۱۹ اسفند (۹ مارچ) برگزار می‌شود که در آن، باید در ۱۰ بازی به مدت تنها ۳ ساعت سعی کنید تا با مهارت خود بیشترین امتیاز را برای گرفتن جوایز بهتر دریافت کنید.

با این وجود بهترین بازیکنان می‌توانند اسکین Cyprus Nell را دریافت کنند که ظاهرا شخصیت مذکر کاراکتر Reese از بتل پس همین فصل (فصل پنجم از چپتر ۲) است. همچنین پس از اتمام مسابقه، کاربران می‌توانند این شخصیت را در فروشگاه داخل بازی و منو Item Shop به مبلغی که هنوز اعلام نشده، خریداری کنند.

اسکین Trinity Trooper

بازی Fortnite

شایعه حضور شخصیتی با نام Trinity در بازی Fortnite برای مدت‌ها در وبسایت‌ها و شبکه‌های مجازی بین کاربران و طرفداران سری ماتریکس دست به دست می‌شد. با این حال امروز مشخص شد که این اسکین ربطی به سری ماتریکس نداشته و درواقع Trinity Trooper نام دارد که به واسطه یک دوره کاپ برای برندگان قابل دریافت خواهد بود.

در تاریخ ۲۴ اسفند (۱۴ مارس ۲۰۲۱) این کاپ برگزار خواهد شد که شرکت در آن تنها در حالت Trios یا همان سه نفره انجام خواهد شد. با این وجود این اسکین برای همه در دسترس نبوده و تنها افرادی که جز ۳,۳۳۳ تیم برتر باشند می‌توانند آن را دریافت کنند. همچنین لازم به ذکر است که اگر قصد دریافت این اسکین را دارید می‌توانید پس از اتمام کاپ آن را به قیمت ۸۰۰ وی باکس، به مانند سایر اسکین‌های Uncommon خریداری کنید.

اسکین Rebirth Harley Queen از DC

بازی Fortnite

در بازی Fortnite اسکین‌های متعددی از دنیای DC اضافه شده‌اند از نمونه‌های آن‌ها می‌توان به شخصیت Batman یا Harley Queen اشاره کرد. با این وجود، اسکین جدید کاراکتر هارلی کوئین با نام Rebirth به تازگی در کدهای سرور بازی دیده شده که انتظار می‌رود به زودی به منو Item Shop اضافه شود.

با این حال جالب است بدانید که کاربران ساکن آمریکا می‌توانند با خریدن کامیک‌های جدید DC و عضویت در وبسایت DC Universe Infinite در تاریخ ۲۰ آوریل، این شخصیت را به همراه چند اسکین دیگر دریافت کنند.

مطلب قبلیدعوای Epic Games و Apple به کجا کشیده شد؟
مطلب بعدی۶ بازی PlayStation VR به تازگی توسط سونی معرفی شدند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید