نسخه‌ی نمایشی بازی Final Fantasy 16، قبل از عرضه در دسترس خواهد بود

نسخه‌ی نمایشی بازی Final Fantasy 16، قبل از عرضه در دسترس خواهد بوددر آینده، بازیکنان می‌توانند Final Fantasy 16 را قبل از شروع فروش در فروشگاه‌ها امتحان کنند. تهیه کننده نائوکی یوشیدا طی مصاحبه‌ای با Dengeki Online تایید کرد. او قول داد که نسخه آزمایشی آن درست قبل از عرضه بر روی PS5 در دسترس خواهد بود.

بازیکنان باید بازی Final Fantasy 16 را قبل از عرضه در فروشگاه از طریق دمو دانلود کند. تهیه کننده در گفتگو با دنگکی این موضوع را تایید کرد. این مورد توسط یوشیدا تأیید شد و قول داد که نسخه آزمایشی آن درست قبل از عرضه برای PS5 آماده است.

نسخه‌ی نمایشی بازی Final Fantasy 16، قبل از عرضه در دسترس خواهد بود

چند ماه پیش یوشیدا آخرین چالش فانتزی خود را اعلام کرد که می‌خواهد قبل از انتشار بازی، نگاهی به بازی بیندازد. سازنده اضافه کرد که این نسخه آزمایشی فوراً منتشر می‌شود، اما جزئیات بیشتری در مورد آن نداشت، اما باز هم، مطمئناً چیزی در مورد این سری وجود دارد که مطمئناً طرفداران را هیجان زده خواهد کرد.

بازی Final Fantasy 16

نسخه‌ی نمایشی بازی Final Fantasy 16، قبل از عرضه در دسترس خواهد بود

همچین یک سال پیش، اطلاعات جدیدی در مورد یک فانتزی نهایی بر اساس مصاحبه‌های اهدا شده توسط تیم Square Enix ظاهر شد. برای مثال، بسیاری از فعالیت‌های جانبی با بیش از یک داستان فرعی برای کشف داستان و شخصیت وجود خواهد داشت. مثلا متوجه شدیم که New Game Plus و سطوح دشواری زیادی وجود خواهد داشت.

یادآوری می‌کنیم که Final Fantasy 16 در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. همچنین تاریخ دقیق انتشار نیز اواخر امسال اعلام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید