تاریخ عرضه FIFA 23 و ویژگی‌های آن مشخص شد

تاریخ عرضه FIFA 23 و ویژگی‌های آن مشخص شدشرکت EA Sports سرانجام پس از نمایش ستاره‌های جلد Ultimate Edition قبل از رونمایی کامل، بازی FIFA 23 را معرفی کرد. این بازی در حال حاضر برای پیش‌فروش در هند با توجه به تاریخ انتشار، اعلام شده است. شرکت EA Sports همچنین جزئیات پیشرفت‌های بصری، حالت‌های بازی، تیم‌ها، بازیکنان، لیگ‌ها و موارد دیگری را ارائه کرده است و برای اولین بار در تاریخ فرنچایز، بازی FIFA 23 فوتبال زنان را با بازیکنان، تیم‌ها و لیگ‌های دارای مجوز نمایش می‌دهد. علاوه بر این‌ها، این بازی همچنین از قابلیت cross-play برای همه پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌کند.

تاریخ انتشار FIFA 23 در هند

بازی FIFA 23 قرار است در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) برای PS5 ،PS4 ،Xbox Series X|S ،Xbox One و PC منتشر شود. این بازی همچنین بر روی سوییچ با عنوان FIFA 23 Legacy Edition منتشر می‌شود اما هیچ ویژگی جدیدی برای بازی اعلام نشده است. در توضیحات رسمی نینتندو eShop برای بازی آمده است: « بازی FIFA 23 Legacy Edition همان ویژگی‌ها و حالت‌های گیم‌پلی بازی FIFA 22 Legacy Edition را بدون هیچ‌گونه توسعه جدید یا پیشرفت‌های قابل توجهی ارائه می‌کند».

ویژگی‌های جدید و محتوایی FIFA 23

FIFA 23 دارای فناوری Hypermotion 2 است که انیمیشن‌های بیشتر و پاسخ‌های واقعی‌ای از بازیکنان ارائه می‌دهد و انتظار می‌رود این باعث شود که بازی احساس پاسخگویی و روانی بیشتری داشته باشد. لازم به ذکر است که Hypermotion 2 تنها بر روی کنسول‌های نسل فعلی مانند PS5 ،Xbox Series X|S و همچنین PC در دسترس خواهد بود. پیشرفت‌های دیگر عبارتند از سیستم دریبلینگ بهبودیافته، مکانیک جدید شتاب، پرتاپ بهتر و موارد دیگر.

FIFA 23 همچنین با تیم‌های باشگاهی زنان و دو لیگ از جمله Division Arkena 1 و Barclays Women’s Super League در حال راه‌اندازی است. علاوه بر این‌ها، بازی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام جهانی فوتبال زنان استرالیا و نیوزلند ۲۰۲۳ را به عنوان به‌روزرسانی رایگان پس از عرضه دریافت می‌کند. FIFA 23 همچنین دارای قابلیت cross-play در تمام حالت‌های 1v1 مانند FUT، فصل‌های آنلاین و دوستانه است.

پشتیبانی متقابل به نسل‌های سخت‌افزاری بستگی دارد، جایی که PS5 ،Xbox Series X|S و PC می‌توانند FiFa 23 را با هم بازی کنند و بازیکنان PS4 و Xbox One نیز می‌توانند با هم بازی کنند. علاوه بر این‌ها، FIFA 23 با تغییراتی برای ضربات آزاد، کرنرها و پنالتی‌ها همراه با مکانیک جدید شوت‌زنی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد ضربات بسیار قوی‌تری بزنند که به زمان بیشتری برای اجرا نیاز دارند.

پیش‌خرید / پیش‌سفارش  FIFA 23، قیمت در هند

برای PC ،PS5 ،PS4 ،Xbox Series X|S و Xbox One در دسترس است. در اینجا تمام جزئیات مربوط به قیمت و نسخه‌های فیفا ۲۳ آمده است:

  • پیش‌خرید فیفا ۲۳ نسخه PC، قیمت در هند

فیفا ۲۳ – روپیه ۳.۴۹۹
فیفا ۲۳ (Ultimate Edition) – ۴.۷۹۹ روپیه

می‌توانید فیفا ۲۳ را از طریق Steam یا Epic Games Store پیش خرید کنید.

༺༻

  • پیش‌خرید فیفا ۲۳ نسخه PS5 ،PS4 _ قیمت در هند

فیفا ۲۳ (Standard Edition) – ۳.۹۹۹  روپیه (PS4)
فیفا ۲۳ (Standard Edition) – ۴.۹۹۹ روپیه (PS5)
فیفا ۲۳ (Ultimate Edition) – ۶.۴۹۹ روپیه (PS4 و PS5)

می‌توانید فیفا ۲۳ را از طریق فروشگاه پلی استیشن پیش‌خرید کنید.

༺༻

  • پیش‌سفارش فیفا ۲۳ Xbox Series X|S ،Xbox One _ قیمت در هند

فیفا ۲۳ (Standard Edition) – ۳.۹۹۹ روپیه (Xbox One)
فیفا ۲۳ (Standard Edition) – ۴.۹۹۹ روپیه (Xbox Series X|S)
فیفا ۲۳ (Ultimate Edition) – ۶۴۹۹ روپیه (Xbox One و Xbox Series)

می‌توانید فیفا ۲۳ را از طریق فروشگاه Xbox پیش‌خرید کنید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید