سازنده بازی Fallout 76 توسعه حالت بتل رویال آن را کنسل کردند!

سازنده بازی Fallout 76استودیو بتسدا (Bethesda) سازنده بازی Fallout 76 طی یک اعلامیه رسمی اظهار کرد که از توسعه حالت بتل رویال این عنوان که Nuclear Winter نام داشت دست کشیده است.

به نقل از eTeknix، به جز بازی Cyberpunk 2077 که هم سازندگان فوق‌العاده بدشانسی دارد، و هم اینکه هنگام عرضه تعداد بی‌نهایت باگ‌های مختلف داشت، عنوان Fallout 76 یکی دیگر از دسته بازی‌هایی است که کاربران از آن دل خوشی را ندارند.

این بازی حدود سه سال پیش عرضه شد و در همان ابتدای کار، به دلیل ضعف‌های گرافیکی و طراحی فوق‌العاده پر مشکل، توسط کاربران و منتقدان نمره بسیار پایینی را دریافت کرد. با این وجود قرار شد تا سازنده بازی Fallout 76 تا چند سال هوای این عنوان بیچاره را داشته باشد و سعی کند تا آن را همانطور که باید و شاید توسعه دهد.

البته باید گفت که این استودیو نیز دقیقا همان کاری که گفته بود را کرد؛ هم‌اکنون چیزی که به عنوان Fallout 76 شناخته می‌شود اصلا با آن افتضاحی که سه سال پیش عرضه شده بود قابل مقایسه نیست. همچنین بخش‌های بسیاری به این بازی اضافه شدند که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها که شاید باعث شد تا طرفداران از دست رفته یکبار دیگر به سمت آن بازگردند، حالت Nuclear Winter در سال ۲۰۱۹ بود که تجربه بتل رویال را در جهان Fallout 76 در اختیار کاربران قرار می‌داد. اما آیا این تلاش برای نجات عنوانی که طرفداران از آن زده شده بودند کافی است؟

در جواب به این سوال، ظاهرا سازنده بازی Fallout 76 نیز مانند طرفداران آن نفس سردی کشیده و دیگر قصد ندارد تا آن را توسعه دهد؛ در نتیجه حالت بتل رویال Nuclear Winter از این عنوان تا پایان سال جاری حذف خواهد شد.

سازنده بازی Fallout 76 بی‌نهایت از این عنوان نا امید است

سازنده بازی Fallout 76دلیل اینکه حالت Nuclear Winter توسط سازنده بازی Fallout 76 از آن حذف می‌شود، در واقع استقبال ناچیزی است که از آن صورت گرفته است. طبق اعلام رسمی روزانه تنها ۵,۰۰۰ تا ۶,۰۰۰ به صورت آنلاین وارد سرورهای این بازی می‌شوند، اما از این تعداد، افراد بسیار کمتری نیز به بخش Nuclear Winter وارد می‌شوند.

این در حالی است که لابی هر دست از این حالت شامل ۵۲ نفر شده و تامین این تعداد از افراد نیازمند کاربران فعال در تعداد بالا خواهد بود؛ در غیر این صورت، افراد باید ساعت‌ها منتظر شروع هر دست از بازی بنشینند که واقعا آزار دهنده است. از طرفی نیز اضافه کردن بازیکنان با هوش مصنوعی در حالت بتل رویال هرگز ایده جالبی نیست و باعث می‌شود تا افراد چندان از تجربه آن لذت نبرند.

در نتیجه، سازنده بازی Fallout 76 تصمیم گرفته تا به جای خرج اضافه برای زنده نگه داشتن سرورهای این عنوان از دست رفته، وقت و سرمایه خود را صرف ساخت بازی‌های دیگر کند. همچنین لازم به ذکر است که اگر شما از آن دسته از افراد هستید که به تجربه حالت Nuclear Winter می‌پرداختید، استودیو بتسدا برای شما جوایز جداگانه‌ای در قالب اسکین یا زره در نظر گرفته است که پس از حذف بخش بتل رویال در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مطلب قبلیهزینه Beats Studio Buds طبق آخرین شایعه 150 دلار خواهد بود
مطلب بعدیاپل iOS 12.5.4 را با به روزرسانی های امنیتی برای دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر می‌کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید