بازی جنگ ستارگان اسکوادرونز از 24 نوامبر به مدت هفت روز رایگان است

جنگ ستارگان اسکوادرونزجنگ ستارگان اسکوادرونز، یک بازی برتر در طی سال‌های اخیر از دنیای جنگ ستارگان است که هفته آینده در فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شود.

از ۲۴ نوامبر می‌توانید بازی Dogfighting EA Motive را به مدت هفت روز دقیقا به صورت zilch انتخاب کنید، با این حال به نظر می‌رسد این بازی تنها بازی رایگان آن هفته باشد. تا آن زمان، می‌توانید با بوم استیک خود در جشنواره چند نفره co-op بازی اویل دد دِ گیم را بازی کنید و نقش تاکتیکی Dark Deity نیز وجود دارد.

جنگ ستارگان اسکوادرونز همراه با روحیه جنگی قدیمی LucasArts دهه نود

بازی جنگ ستارگان اسکوادرونز از 24 نوامبر به مدت هفت روز رایگان است - star wars squadrons

جنگ ستارگان: اسکوادرونز (انگلیسی: Star Wars: Squadrons) یک بازی ویدئویی به سبک نبرد فضایی است که در جهان جنگ ستارگان روایت می‌شود و توسط استودیو موتیو توسعه یافته و به‌وسیلهٔ الکترونیک آرتز منتشر شده‌ است. این بازی در ۲ اکتبر ۲۰۲۰ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد.

داستان بازی پس از بازگشت جدای تنظیم شده‌ است و در واقع به عنوان یک جانشین معنوی برای سیمز جنگی کلاسیک فضایی از LucasArts مانند X-Wing Vs حساب می‌شود. اسوکوادرونز همچنین دارای حالت‌های Deathmatch تیمی و ناوگان چند نفره است، حالت جایگزینی که دو جوخه پنج نفره را برای منفجر کردن کشتی یکدیگر به چالش می‌کشد.

بازی جنگ ستارگان اسکوادرونز از 24 نوامبر به مدت هفت روز رایگان است - star wars squadrons gameplayاپیک گیز بازی جنگ ستارگان اسکوادرونز را در میان لیست بازی‌های رایگان فروشگاه خود از ۲۴ نوامبر تا ۱ دسامبر (۳ تا ۱۰ آذر) قرار می‌دهد. اشتراک این بازی در حالت عادی ۳۵ پوند / ۴۰ دلار / ۴۰ یورو قیمت دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید