کمپانی الکترونیک آرتز مجموعه Project Cars را لغو می‌کند

کمپانی EA مجموعه Project Cars را لغو می‌کند

طی اخبار فاش شده جدید، پروژه ماشین‌های استودیوی Slightly Mad دیگر وجود ندارد و الکترونیک آرتز تصمیم خود را برای «توقف توسعه و سرمایه‌گذاری بیشتر» در سری مسابقه‌ای تایید کرده است. این کمپانی می‌خواهد مجموعه Project Cars را لغو کند.

این خبر توسط سایت شریک ما GamesIndustry.biz فاش شد، و شاهد پایان یافتن مجموعه‌ای است که در سال ٢٠١۵ عرضه شد، هرچند که ریشه‌های آن به پروژه‌ای با سرمایه‌گذاری جمعی بازمی‌گردد که توسط جامعه خود به اجرا درآمد.

Bandai Namco در ادامه سه بازی اول این سری را منتشر کرد و Project Cars 3 در سال ٢٠٢٠ منتشر شده و چند ماه پس از اینکه الکترونیک آرتز استودیو Slightly Mad را به عنوان بخشی از تصاحب Codemasters خریداری کرد. Project Cars اصلی سال‌های زیادی را به عنوان بخشی از کمپین سرمایه‌گذاری جمعی خود در دسترسی اولیه سپری کرد.

لغو مجموعه Project Cars

کمپانی EA مجموعه Project Cars را لغو می‌کند

الکترونیک آرتز بیانیه‌ای را برای GamesIndustry.biz ارائه کرد که جزئیات تصمیم خود و آنچه در آینده برای کسانی که روی این سری کار می‌کردند را توضیح می‌دهد:

“امروز ما به‌روزرسانی داخلی مجموعه مسابقات خود را اعلام کردیم. پس از ارزیابی عنوان بعدی Project CARS و پتانسیل رشد طولانی‌مدت آن، تصمیم گرفتیم توسعه و سرمایه‌گذاری بیشتر برای این فرنچایز را متوقف کنیم.

تصمیم‌گیری‌هایی مانند این بسیار سخت هستند، اما به ما اجازه می‌دهند تمرکز خود را در مناطقی که معتقدیم قوی‌ترین فرصت برای ایجاد تجربیاتی که طرفداران آن را دوست داشته باشند، اولویت بندی کنیم. تجارب جهانی، و گسترش امتیازات ما به گونه ای که با خدمات زنده بلندمدت که جوامع جهانی را درگیر می کند، از نظر اجتماعی بیشتر هدایت شوند.

کمپانی EA مجموعه Project Cars را لغو می‌کند

“ما با هر کسی که تحت تاثیر این تصمیم قرار گرفته‌اند کار می‌کنیم تا آنها را در نقش‌های مناسب در مجموعه ورزشی و مسابقه‌ای و همچنین سایر بخش‌های الکترونیک آرتز، هر کجا که می‌توانیم، قرار دهیم. اولویت ما در حال حاضر ارائه هرچه بیشتر حمایت از افرادمان است. از طریق این انتقال.”

به گزارش GamesIndustry.biz، استودیو Slightly Mad در زمان خرید الکترونیک آرتز ١۵٠ کارمند داشت. همچنین ایان‌بل که این استودیو را در سال ٢٠٠٩ تأسیس کرد، اواخر سال گذشته این شرکت را ترک کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید