بازی Diablo 4 در فروردین ماه منتشر خواهد شد

بازی Diablo 4 در فروردین ماه منتشر خواهد شد بازی Diblo با یک سیستم تراکنش های کوچک ممکن است به Game Pass نیز راه یابد. این بازی محبوب می‌تواند صدها میلیون دلار برای بلیزارد به ارمغان می‌آورد. به تازگی اطلاعاتی درباره Diablo 4 در وب ظاهر شده است.

بازی Diablo 4

بازی Diablo 4 در فروردین ماه منتشر خواهد شد

این پروژه در سال ۲۰۱۹ اعلام شد و تاکنون تاریخ رسمی راه‌اندازی آن مشخص نشده است. اما داده‌های جدید نشان می‌دهد که این بازی می‌تواند در اوایل آوریل سال آینده منتشر شود.

همچنین در همان زمان، ظاهراً اعلامیه دیگری و شروع پذیرش پیش‌سفارش برای رویداد The Game Awards 2022 که در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برگزار می‌شود، برنامه‌ریزی شده است. از همان روز، بلیزارد کمپین تبلیغاتی گسترده‌ای را برای این بازی راه‌اندازی خواهد کرد.

بازی Diablo 4 در فروردین ماه منتشر خواهد شد

به یاد بیاورید که این Diablo 4 است که اولین قسمت بزرگ از سری پس از Dialbo 3 است، در حالی که Diablo Immortal توسط توسعه دهندگان به عنوان یک محصول میانی معرفی شد. همچنین گزارش شده است که Diablo 4 دارای ساختار فصلی و سیستم ریزتراکنشی خواهد بود.

در همین زمان گفته شده، ظاهراً فصل اول بلافاصله شروع نمی‌شود، بلکه فقط در سه ماهه سوم سال آینده است. یک ویژگی جالب به سرنوشت Diablo 4 در رابطه با معامله مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد مربوط می‌شود که اگر بسته شود، این بازی ممکن است به اشتراک Game Pass برسد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید