مایکروسافت از نسخه سفارشی Xbox Series S برای سال ببر رونمایی کرد!

مایکروسافت از نسخه سفارشی Xbox Series S برای سال ببر رونمایی کرد! مایکروسافت کنسول سفارشی دیگری از Xbox Series S خود را به مناسبت سال ببر در زودیاک چین معرفی کرده است، اگرچه تصور می‌شود که این کنسول جدید هرگز برای خرید موجود نخواهد شد.

مایکروسافت می‌گوید به عنوان بخشی از جشن سال نو قمری و سال ببر، ایکس باکس، ۱۵ کنسول سفارشی Xbox Series S و کنترلرهای بی سیم Xbox را به همراه طرح کارتون چینی Bu2ma ساخته است که از شخصیتی از آثار او الهام گرفته شده و جایگاه نمادینی به دست آورده است. این کنسول‌ها به‌جای فروش، جایزه مسابقات در Wechat و Bilibili خواهند بود که از ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) آغاز می‌شود.

Xbox Series S؛ کنسولی نمادین و کلکسیونی

کنسول‌های سفارشی ایکس باکس سری S و کنترلرهای بی‌سیم مطمئناً اقلام کلکسیونی و همچنین نمادین خواهند بود. مایکروسافت در طول سال‌ها کنسول‌های Xbox زیادی را با طراحی‌های سفارشی‌ تولید کرده است، برخی از کنسول‌ها و کنترلرها با برخی از بازی‌های محبوب ارتباط داشتند و عمدتاً به صورت محدود به فروش می‌رسیدند.

طراحی‌های سفارشی دیگری برای کنسول‌های ایکس‌ باکس در نسخه‌های محدود وجود داشته است که بسیار مدرن و پیشرفته‌تر از ظاهر سفارشی کنسول‌ها بوده است.

مایکروسافت از نسخه سفارشی Xbox Series S برای سال ببر رونمایی کرد! - micorosft xbox series s year of tiger 3 1280x720 800 resizeسال ببر در تقویم قمری چینی، از ۱ فوریه ۲۰۲۲ (۱۲ بهمن ۱۴۰۰) تا ۲۱ ژانویه ۲۰۲۳ (۳ بهمن ۱۴۰۰) آغاز می‌شود. ببر یک حیوان مورد احترام در فرهنگ عامه چینی و همچنین سرور حیات وحش است. با این حال، مشخص نیست که چند واحد از کنسول‌های سفارشی Xbox Series S برای هدایای مسابقه در طول مسابقه در نظر گرفته شده است. به هر حال، واضح است که نسخه ویژه کنسول‌هایی که بنابر سال ببر، سفارشی‌ ساخته شده‌اند؛ جذابیت زیادی خواهند داشت، حتی اگر در هیچ خرده‌فروشی عرضه نشود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید