بازی Crash Bandicoot 4 به کنسول‌های نسل نهمی و کامپیوتر خواهد آمد

طبق اعلام رسمی، ظاهرا بازی Crash Bandicoot 4 برای کنسول‌های نسل نهمی، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

امروز خبر بسیار خوبی برای طرفداران سری بازی‌های Crash Bandicoot منتشر شده، چراکه آخرین و جدیدترین عنوان از این مجموعه که در تاریخ ۲۹ مهر (۲۰ اکتبر) برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده بود، حال قرار است تا با ارتقا سطح گرافیک و ویژگی‌های جالب وارد دنیای نسل نهم شود.

تغییرات بازی Crash Bandicoot 4 در نسل نهم

بازی Crash Bandicoot 4

به هر حال بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته و از نظر منتقدان عنوانی تلقی شده بود که طرفداران مدت بسیاری منتظر آن بوده‌اند. با این وجود نسخه نسل نهمی این بازی که دقیقا هم‌زمان با نسخه نینتندو سوییچ آن عرضه می‌شود، طبق اعلام شرکت اکتیویژن دارای قابلیت اجرا در کیفیت 4K بوده و و در نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه گیم‌پلی متفاوت و جذابی را در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

همچنین جالب است بدانید که نسخه ایکس‌باکس سری اس این بازی نیز توان پردازش کیفیت 4K را دارد، اما نرخ اجرای آن به ۳۰ فریم بر ثانیه کاهش خواهد یافت. به علاوه، دارندگان کامپیوترهای با مشخصات فنی قوی می‌توانند از سیستم خود برای اجرای بازی Crash Bandicoot 4 در کیفیت 4K و نرخ فریم بالاتر (تا ۱۲۰ فریم بر ثانیه) لذت ببرند.

البته لازم به ذکر است که برای پلتفرم رایانه شخصی، این بازی تنها از طریق Battle.net قابل خرید است. همچنین دارندگان نسخه دیجیتالی بازی در کنسول‌های PS4 و ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند به صورت رایگان بازی خود را به نسخه نسل نهمی ارتقا دهند.

نگرانی دارندگان نینتندو سوییچ

با این حال در کنار این اخبار جدید، ظاهرا بازی Crash Bandicoot 4 برای اجرا در مدل‌های پایه کنسول PS4 و همچنین ایکس‌باکس وان به مشکل برخورده است؛ چراکه طبق اعلام کاربران، ظاهرا نرخ فریم بازی در این کنسول‌ها به ۳۰ کاهش پیدا کرده و در برخی موارد آن را غیرقابل تحمل خواهد کرد. درحالی که روی دو کنسول بین نسلی ایکس‌باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو، مشکلی برای اجرای بازی در نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه وجود ندارد.

به هر حال این اتفاق هرگز آن هدف مورد نظر سازندگان برای بازی مهمی مانند Crash Bandicoot 4 نبوده و این احتمال وجود دارد که این مشکل در آینده با عرضه یک به‌روزرسانی برطرف شود. همچنین اینکه دو کنسول پایه نسل هشتمی که نتوانسته‌اند از پس اجرای این بازی بربیایند، این نگرانی را برای کاربران نینتندو سوییچ ایجاد کرده که شاید کنسول همراه آن‌ها نیز نتواند به خوبی و در نرخ فریم مناسب بازی را اجرا کند‌.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید