احتمال وجود مود زامبی در فصل دوم Call of Duty Warzone

با توجه به گزارش‌های منتشر شده توسط وبسایت PCGamer، به نظر می‌رسد که Treyarch در حال کار روی حالت زامبی بوده و قصد دارد این حالت را در فصل دوم بازی Call of Duty Warzone به این عنوان اضافه کند.

اولین نکته که باعث می‌شود تا احتمال وجود زامبی‌ها در این بازی افزایش پیدا کند این است که یک ماشین آزمایشی توسط کاربری در توییتر به نام Eric Maynard در نقشه بیمارستان Verdansk در بازی Call of Duty Warzone کشف شد. این ماشین آزمایشی از بخش زامبی بازی Black Ops Cold War به این عنوان آورده شده است و از آن برای انجام چالش‌ها و به دست آوردن پاداش استفاده می‌شود.

وجود بخش زامبی در فصل دوم بازی Call Of Duty Warzone

مشخص نیست که آیا واقعا باید این ماشین در آنجا قرار بگیرید یا خیر، زیرا گرافیک این ماشین با گرافیک کل بازی (دیگر اجسام) متفاوت بوده و هنگام نزدیک شدن به این ماشین متوجه خط ZAI/ACTIVATE_ZOMBIES خواهید شد که به بخش زامبی اشاره دارد. شما نمی‌توانید با این ماشین کار خاصی انجام بدهید و مانند یک دستگاه بی‌استفاده است، اما هنوز این موضوع مشخص نیست که Treyarch این ماشین را به عنوان یک Easter egg (نکته مخفی) در بازی Call Of Duty Warzone قرار داده یا به طور تصادفی این موضوع لو رفته است.

جزئیات بیشتر از وجود بخش زامبی در فصل دوم بازی Call of Duty Warzone

همچنین بازیکنان در نقشه جدید بازی Call of Duty Warzone یعنی Rebirth Island جزئیات قابل توجهی را پیدا کرده‌اند. یک کاربر ردیت به نام Soggy_nugget86 توانست یک گفت‌وگو در این بازی به زبان روسی را پیدا کرد. به لطف کاربر Wolf-of-icewrack این دیالوگ‌ها ترجمه شده‌اند؛ این گفت‌وگو درباره وجود یک کشتی روسی با نام Vodyanoy است و در ادامه یک شخص که در این کشتی قرار دارد، تقاضای مجوز حمل‌ونقل به Verdansk را دارد و در پایان مکالمه، این مجوز به کشتی روسی داده می‌شود.

وجود بخش زامبی در فصل دوم بازی Call Of Duty Warzone

کشتی Vodyanoy قبلا توسط کاربر توییتر یعنی KStidge پیدا شده است. این کشتی در Rebirth Island قرار دارد و همچنین تایید شده است که محموله این کشتی NOVA 6 بوده است. این سلاح شیمیایی می‌تواند باعث به وجود آمدن زامبی‌ها (مانند سری کال آف دیوتی  Black Ops) شود.

این موضوع می‌تواند یک روش جالب برای اضافه کردن بخش زامبی به بازی Call Of Duty Warzone باشد، اما برای تایید این موضوع باید منتظر انتشار اطلاعاتی از سوی Treyarch باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید