نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در راه است

 نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در راه است

بخش تک‌نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در حال حاضر برای پیش‌سفارش دیجیتالی در دسترس است و همه بازیکنان کنسولی می‌توانند بازی کامل را از قبل دریافت، نصب کنند. بازی Call of Duty: Warzone 2.0، نسخه بعدی اثر بتل رویال اکتیویژن بوده که در تاریخ ۱۶ نوامبر یا ۲۵ آبان منتشر خواهد شد و دارای نقشه جدیدی به نام Al Mazrah به همراه حالت جدید DMZ است.

با این حال، محتوای بیشتری در سال آینده ارائه می‌شود. افشاگر Ghost of Hope در توییتر فاش کرد که Beenox و Toys for Bob در حال توسعه نقشه Resurgence برای بازی Call of Duty: Warzone 2.0 هستند. طبق گزارش‌ها قرار است در اواسط سال ۲۰۲۳ نقشه جدید منتشر شود. Infinity Ward و Raven Software نیز در این کار دخیل هستند که استودیو نخست “روایت را رهبری می‌کند” در حالی که استودیو دوم “در مورد ایده‌های بازی مشاوره می‌دهد”.

 نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در راه است

بازی Call of Duty: Warzone 2.0 و دریافت نقشه جدید

Resurgence تجربه‌ای متفاوت از بازی Call of Duty: Warzone 2.0 است. نقشه کوچک‌تر بوده و گولاگ وجود ندارد. متفقین پس از یک دوره، که با هر منطقه امن جدید افزایش می‌یابد، دوباره افزایش پیدا می‌کنند. امتیازدهی تایمر respawn را کاهش می‌دهد، اما هر تیمی که متحدان خود را از دست بدهد، موقعیت مکانی خود را در معرض دید همه دشمنان قرار خواهد داد. این یک تجربه فشرده‌تر و سریع‌تر است که به خشونت پاداش می‌دهد.

 نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در راه است

همچنین شایعه شده است که بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 یک بسته نقشه پولی در اواخر سال ۲۰۲۳ دریافت می‌کند که شامل نقشه‌های Modern Warfare 2 (2009) و بازی‌های قبلی این سری می‌شود. همچنین ظاهراً محتوای کمپین جدیدی خواهد داشت و در ضمن برای جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در ۲۸ اکتبر یا ۶ آبان برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید