Blizzard یک بازی جدید در سبک Survival معرفی کرد!

Blizzard

Blizzard اعلام کرده که در حال کار بر روی یک بازی بقای جدید برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دنیایی کاملا جدید است. متأسفانه، این تقریبا تمام چیزی است که در این مرحله می‌دانیم، همراه با نگاهی به برخی هنرهای مفهومی برای پروژه.

در یک پست وبلاگ Blizzard آمده است: ((این شرکت در حال تلاش بعدی است. ما در سفری به دنیای کاملا جدیدی هستیم، خانه‌ای برای یک بازی بقا کاملا جدید برای رایانه شخصی و کنسول. مکانی پر از قهرمانانی که هنوز آنها را ملاقات نکرده‌ایم، داستان‌هایی که هنوز گفته نشده و ماجراهایی که هنوز باید زندگی کنیم. قلمرو وسیعی از امکان، در انتظار کاوش.))

این اطلاعیه تا حد زیادی به عنوان آگهی استخدام برای پروژه عمل می‌کند. بلیزارد به دنبال پر کردن موقعیت‌های مختلفی برای بازی است، از جمله طراح سطح، مهندس نرم‌افزار اصلی، هنرمند ارشد شخصیت و غیره.

Concept art for Blizzard's new survival game, which is still untitled

پست وبلاگ ادامه می دهد: هر داستانی نیاز به یک راوی دارد. و هر جهانی به سازندگان نیاز دارد. چه می‌شود اگر این روای شما باشید؟ سی سال است که بلیزارد جهان‌هایی را برای میلیون‌ها بازیکن در سرتاسر جهان ایجاد کرده است. این امر مستلزم تیم متنوعی از توسعه‌دهندگان است که مایل به ارائه صدای خود، گوش دادن و شنیده شدن هستند. این ماموریت ماست.

این بازی جدید بقا اولین آی پی جدید بلیزارد از زمان Overwatch در سال ۲۰۱۶ خواهد بود. اعلام بازی بقا پس از شروع فرآیند خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت در معامله ای ۶۹ میلیارد دلاری منتشر شد. با توجه به اینکه اکتیویژن بلیزارد در حال تبدیل شدن به بخشی از مایکروسافت است، مشخص نیست که آیا این بازی جدید برای پلی استیشن یا نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد یا اینکه انحصاری کنسول ایکس باکس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید