برترین بازی‌ های جهان مجازی (virtual world) در سال ۲۰۲۱

در این مطلب به معرفی برترین بازی‌های سبک جهان مجازی یا virtual world برای گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۲۱ می‌پردازیم.

برترین بازی‌ های جهان مجازی (virtual world) در سال 2021

سبک زندگی اجتماعی ما به شدت تحت تأثیر ویروس کووید۱۹ قرار گرفته است و این بیماری همه‌گیر باعث شده در خانه بمانیم و به همین دلیل، بسیار کمتر می‌توانیم بیرون برویم، با افراد دیگر ملاقات کنیم و در اجتماع باشیم. برای مقابله با این مسئله، یک گزینه می‌تواند سپری کردن زمان با انجام بازی‌های سبک جهان مجازی یا virtual world باشد.

بازی‌های virtual world این امکان را به ما می‌دهند تا از طریق آواتارهای خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم. به این ترتیب می‌توانیم بدون بیرون رفتن، با مردم ارتباط برقرار کنیم و این کار را می‌توانیم با گوشی‌های هوشمند خود انجام دهیم. در ادامه ۳ بازی برتر virtual world در سال ۲۰۲۱ و برای گوشی‌های هوشمند را معرفی کرده‌ایم.

۳ بازی برتر virtual world برای گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۲۱

۱. IMVU

IMVU

IMVU یک جهان مجازی مشهور است که در سال ۲۰۰۴ راه‌اندازی شد و بعد از گذشت ۱۷ سال، IMVU همچنان یک دنیای مجازی محبوب است. بسیاری از این سبک بازی‌ها شکست خوردند، اما این بازی خاص موفقیت خوبی به دست آورد. بعدها، نسخه موبایل بازی نیز راه‌اندازی شد و محبوبیت زیادی نیز پیدا کرد. آنچه که IMVU را خاص می‌کند، دنیای سه بعدی آن است. با اجرای این بازی، یک احساس واقعی بودن به شما دست می‌دهد. آواتارهای این بازی با دقت بسیار زیادی طراحی شده اند که می‌توانید برای آواتار خود لباس خریده و ظاهری خاص به آن بدهید.

گفت وگوی سه بعدی، این امکان را به شما می‌دهد تا با افراد سراسر جهان چت کنید. همچنین می‌توانید برای داشتن وجهه اجتماعی بیشتر، میزبان رویدادهای زنده باشید. اگر قرار بود Tinder یک بازی بسازد، بسیار مشابه IMVU می‌شد. در فروشگاه گوگل، امتیاز این بازی ۴.۴ است و بیش از ۱۰میلیون بار دانلود شده است.

۲. Avakin LifeAvakin Life

این هم یک بازی دیگر دنیای مجازی سه بعدی برای دستگاه‌های اندروید و iOS می‌باشد. Avakin Life نیز بسیار محبوب است. بیش از ۵۰میلیون بارگیری و دارای امتیاز ۴.۳ در فروشگاه گوگل است. مشابه IMVU، می‌توانید آواتار خود را ایجاد کرده و ظاهر آن‌را تغییر دهید. توسعه دهندگان این بازی، تمرکز زیادی روی مقوله مد گذاشته‌اند. همچنین می‌توانید در Avakin Life به یک مدل فشن تبدیل شوید. جدا از آن، می‌توانید خانه خود را طراحی کرده و با افراد جدیدی ملاقات کنید.

۳. FriendBaseFriendBase

FriendBase کمترین محبوبیت را در لیست بازی‌های virtual world دارد. با این وجود، یک سبک بازی ساده را ارائه می‌دهد. در این بازی کارهای زیادی برای انجام دادن وجود ندارد. لباس‌هایی برای انتخاب وجود دارد که با جمع‌آوری سنگ‌های قیمتی می‌توانید آن‌ها را بخرید. تمام تمرکز FriendBase دیدار با دوستان جدید است. مردم از سراسر جهان در آن وجود دارند. این موضوع، یک احساس مشابه از بازی MigoLand منتقل می‌کند که سال‌ها پیش توسط سازندگان آن تعطیل شده است. این بازی دارای پتانسیل زیادی است اما به دلیل عدم بروزرسانی ویژگی‌های جدید، محبوبیت چندانی ندارد.

از دیدگاه mobigaming این بازی‌ها برترین بازی‌های سبک جهان مجازی در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شوند. کدام یک از این ۳ بازی virtual world بیشتر موردعلاقه‌ی شماست؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید