بهترین سلاح‌ها و زره پوش‌های Destiny 2 در سال ۲۰۲۱

 Destiny 2Exoticها قدرتمندترین و منحصر به فردترین مواردی است که می‌توانید در بازی Destiny 2 تهیه کنید و با در اختیار داشتن آنها، به خوبی قادر خواهید بود تا دشمنان نگهبان (یا نگهبانانی مانند خودتان در Crucible) را از بین ببرید. با این اوصاف، برخی از Exotic ها از دیگران قدرتمندتر هستند و استفاده از بهترین‌ها به شما کمک می‌کند تا کارآیی و کارآیی خود را در جنگ به حداکثر برسانید، به خصوص اگر آنها را در ساختارهای کامل شخصیت وارد کنید. بنابراین، شما باید هدف خود را به دست گرفتن بهترین سلاح‌های Exotic و قطعات زره پوش قرار دهید. در اینجا نگاهی می‌اندازیم به بهترین Exoticها در بازی Destiny 2 سال ۲۰۲۱. با ما همراه باشید.

بهترین سلاح Destiny 2  چه ویژگی‌هایی دارد؟

Destiny 2: Beyond Light

بهترین سلاح‌های Exotic در Destiny 2 سلاح‌هایی هستند که بخش‌های مختلفی موثر هستند و برای هر سه کلاس شخصیت بازی قابل اجرا هستند. به طور کلی، بهترین سلاح‌های Exotic سودمندترین آن هستند و خسارت فوق العاده زیادی در ثانیه (DPS) ایجاد می‌کنند.

The Lament

The Lament

از زمان معرفی Lament در Destiny 2: Beyond Light تقریبا این بازی را در اختیار گرفته‌است و دلیل آن هم خسارت زیادش به باس‌های بازی است. هنگامی که شمشیر کاملا شارژ شد، برای یک ثانیه کاری نکنید و سپس سه تا پنج حمله سبک انجام دهید و به دنبال آن حمله سنگین نهایی را انجام دهید. اجرای این ترفند اغلب برای از بین بردن تقریبا تمام دشمنان باس عادی کافی است. برای دریافت Lament، باید کمپین Beyond Light را به پایان برسانید و با Banshee-44 در The Tower صحبت کنید تا با تلاش آن را بدست آورید.

Divinity

Divinity

Divinity یکی از بهترین و با ارزش ترین ابزارهایی است که بازیکنان می‌توانند در زرادخانه خود داشته باشند، مخصوصا اگر مرتبا Raids و Nightfalls سطح بالا را بازی می‌کنند. زیرا این تفنگ کمیاب توانایی منحصر به فردی برای از بین بردن دشمنان با پوشاندن آنها در یک حباب آبی روشن دارد که دشمنان را متحیر می‌کند. بنابراین، برای دشمنان قوی مانند قهرمانان، سلاح فوق‌العاده‌ای است. همچنین یک گزینه عالی برای استفاده یکی از اعضای fireteam در هنگام مبارزه با باس Raid است، به عنوان مثال باس‌هایی مانند Taniks از Deep Stone Crypt  نقطه ضعیفی دارد که به سختی می‌توان به آن برخورد کرد. با حباب آبی Divinity، می‌توانید بدون خطر مردن آسیب‌های جدی وارد کنید.

برای دریافت Divinity، شما باید یک سری پازل‌های کوچک را که در سراسر باغ Salvation Raid پخش شده‌اند، تکمیل کنید. هنگامی که باس نهایی را پس از اتمام تمام پازل می‌کشید، اسلحه را دریافت خواهید کرد.

Xenophage

Xenophage

اگرچه Xenophage هنگام عرضه Shadowkeep کاملا کم قدرت بود، اما از زمانی که Bungie آن را در دست گرفته، به یکی از بهترین سلاح‌های بازی تبدیل شده‌است. این مسلسل منحصر به فرد با سرعت آهسته و در عین حال ثابت، گلوله‌های منفجره بسیار آسیب رسان را شلیک می‌کند. این سلاح عالی برای کشتن سریع دشمنان سرسخت‌تر مانند قهرمانان یا مینی باس‌ها است. هنگامی که توسط تقویت کننده‌های آسیب زننده مانند Divinity ، Weapons of Light یا Well of Radiance پشتیبانی شود، Xenophage می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های دوربرد موجود برای Raid boss DPS باشد. علاوه بر این، Xenophage همچنین بهترین سلاح سنگین برای مهاجمان Gambit است، زیرا قدرت شلیک سلاح از راه دور آن امکان می‌دهد بدون نیاز به فاصله نزدیک، از بازیکنان دیگر سریع‌تر عمل کنید.

برای دریافت Xenophage ، باید یک جستجوی کوتاه را انجام دهید که شما را ملزم به تکمیل چند پازل و فعالیت در گسترش Shadowkeep می‌کند.

Anarchy

Anarchy

این نارنجک انداز سنگین مشت بزرگی را در خود جای داده و کاملا بی‌نظیر است. Anarchy به جای شلیک نارنجک‌های منفجره سنتی، تله‌های Arc ایجاد می‌کند که با پیچ و مهره‌های Arc به یکدیگر متصل می‌شوند و یک تار تشکیل می‌دهند. دشمنانی که این تار را لمس کنند، آسیب زیادی می‌بینند تا زمانی که یا بمیرند یا تله‌ها بیشترین آسیب خود را وارد کنند. اگر به صدمه متمرکز روی یک هدف نیاز داشته باشید، این نارنجک‌ها می‌توانند مستقیما به دشمنان بچسبند و از آنجا که برای رسیدن به حداکثر DPS فقط به دو نارنجک نیاز دارید، Anarchy از نظر مهمات بسیار کارآمد است. به طور کلی، این سلاح گزینه مورد علاقه طرفداران Raids و Nightfalls است.

برای تهیه Anarchy ، باید آن را از کیوسک Monument to Lost Lights در برج خریداری کنید. برای بدست آوردن آن به Exotic Cipher و 150،000 Glimmer  همچنین 240 Spoils of Conquest  به همراه، Ascendant Shards احتیاج دارید.

Monte Carlo

Monte Carlo

ساخت‌های مبتنی بر توانایی‌های نظامی در Destiny 2 در حال حاضر کاملا قدرتمند است و در نتیجه، Monte Carlo یک گزینه برتر است. این اسلحه سریع باعث می‌شود که انرژی زیادی به شما وارد شود و با آن صدمه بزنید. این اسلحه برای افرادی که می‌خواهند تا جایی که ممکن است توانایی خود را در حالت بالا نگه دارند، مناسب است. این سلاح همچنین آسیب بیشتری نیز می‌بیند زیرا دشمنان را با حملات نظامی خود مونت کارلو می‌کُشید.

برای به دست آوردن مونت کارلو، شما باید Shadowkeep را داشته باشید و از Exotic Engrams یک قطره خوش شانسی بگیرید یا آن را از Xur خریداری کنید.

Dead Man’s Tale

Dead Man's Tale

در حالی که تفنگ‌های پیشاهنگی در سطح کلی کاملا ضعیف هستند، Dead Man’s Tale Exotic از Season of the Chosen یکی از بهترین سلاح‌هایی است که می‌توانید در حال حاضر به Crucible ببرید و اسلحه در PvE نیز بسیار قوی است. با ضربه‌های زنجیروار، آسیب را بهبود می‌بخشد و سرعت بارگذاری مجدد را سریعتر می‌کند که می‌تواند در دوئل مقابل بازیکنان دیگر یا در موقعیت‌هایی که دشمنان زیادی برای کشتن در فعالیت های PvE دارید، به شما کمک زیادی کند. این سلاح همچنین می‌تواند با مزایای زیادی مانند Outlaw ، Vorpal Weapon و Snapshot Sights رول شود.

برای دریافت Dead Man’s Tale، ابتدا باید مرحله آن را به دست آورید، سپس ماموریت داستان Presage را که می‌توانید از صفحه نقشه Tangled Shore به آن دسترسی پیدا کنید، انجام دهید.

Destiny 2: بهترین Exotic های تایتان

Destiny 2

تایتان‌ها در هنگام تقویت و دفاع از زمین یا تهاجم  قدرت زیادی دارند. به همین دلیل، موثرترین Titan Exotic کسانی هستند که این رویکردها را تقویت کنند.

Helm of Saint-14

Destiny 2

Helm of Saint-14 از زمان انتخاب Bungie در بخش Ward of Dawn (در اصطلاح عامیانه به نام حباب) در Shadowkeep انتخاب عالی بوده و این زره پوش مورد علاقه هرکسی برای محتوای پیشرفته PvE است. این Exotic باعث می‌شود که شما و متحدان خود هر بار که وارد حباب می‌شوید، از افزایش بیش از حد برخوردار شوید، که بسیار به زنده ماندن کمک می‌کند. علاوه بر این، Helm of Saint-14 همچنین باعث می‌شود حباب شما دشمنان را هنگام ورود به آن کور کند و کشتن آنها را بسیار آسان‌تر می‌کند.

برای تهیه این Exotic، باید یک قطره خوش شانسی از Exotic Engrams دریافت کنید یا آن را از Xur تهیه کنید.

Ursa Furiosa

Ursa Furiosa

Ursa Furiosa یک Exotic است که  بسیار باارزش است. این Exotic باعث می‌شود تا خسارتی که با ابر محافظ Sentinel Shield مسدود می‌کنید به انرژی فوق العاده‌ای تبدیل شود پس از پایان فوق العاده، به شما امکان می‌دهد خیلی سریع Supentinel Shield را به زنجیر بکشید، به خصوص اگر دارای یک Intellect بالا باشید که به شارژ مجدد آنچه این Exotic انجام می‌دهد، کمک کند. این Exotic برای Sentinel Shield چندان مفید نیست، اما برای مهارت Code of the فرماندهی فوق العاده است زیرا سپر را عظیم می‌کند و به متحدان هنگام شلیک آسیب نمی‌رساند. اگر طرفدار طبیعت بی‌حرکت Helm of Saint-14 با Ward of Dawn نیستید، این ترکیبی را به عنوان گزینه جایگزین توصیه می‌کنیم.

برای تهیه Ursa Furiosa ، باید مالک Forsaken باشید و یک قطره Exotic خوش شانسی دریافت کنید یا وقتی Xur آن را در دسترس داشت، آن را از Xur خریداری کنید.

The Insurmountable Skullfort

The Insurmountable Skullfort

این اگزوتیک از زمان انتشار Destiny 2 گزینه اصلی Striker Titans بوده و تغییر کوچکی نکرده‌است. هنگامی که شما با یک Arc melee درگیر می‌شوید، انرژی را به شما بازمی‌گرداند، در عین حال باعث بازسازی سلامتی می‌شود و آن را به یک انتخاب عالی برای بازی تهاجمی در محله‌های نزدیک در PvE و PvP تبدیل می‌کند. این Exotic  نیز یکی از معدود Exotic های متمرکز بر جرم است که در محتوای Master و Raids می‌درخشد زیرا اثرات بازسازی سلامت را امکان‌پذیر می‌کند و به شما کمک می‌کند در برابر دشمنان قوی‌تر زنده بمانید.

برای تهیه این Exotic، به یک قطره خوش شانسی Exotic Engram نیاز دارید، یا باید آن را از Xur تهیه کنید.

Heart of Inmost Light

Heart of Inmost Light

این Exotic  مستقل است که باعث می‌شود استفاده از آن هر یک از سه توانایی اصلی شما را تقویت کند. این اثر به شما امکان می‌دهد توانایی‌های خود را خیلی سریع در کنار هم قرار دهید و در کل حالت بازی و سطح دشواری آن را بسیار موثر می‌کند. شما باید Forsaken را داشته باشید و یا یک قطره خوش شانسی دریافت کنید یا برای تهیه این Exotic را از Xur خرید کنید.

One-Eyed Mask

One-Eyed Mask

The One-Eyed Mask طی چند سال گذشته nerf دریافت کرده‌است، اما اگرچه به اندازه گذشته کارآمد نیست، اما با این وجود عجیب‌ترین تیتان‌ها در PvP باید به آن متوسل شوند. اثر ویژه آن این است که هرکسی را که آخرین بار به شما آسیب رسانده با رنگ زرد برجسته می‌کند و اگر آنها را بکشید، به شما یک جان کامل و محافظت بیش از حد می‌رسد. این overshield سپس به شما امکان می‌دهد با اطمینان با حریف بعدی خود مبارزه کنید، در نتیجه اگر به شما آسیب برساند، اثر برجسته سازی را از دست داده و شکست بخورید، یک overshield دیگر ایجاد می‌شود. اگر بتوانید این اثر را ایجاد کنید، می‌توانید یک رشته کاملا بزرگ را دنبال کنید، اگرچه  پرخاشگر بودن بیش از حد، خطرناک است زیرا چندین بازیکن که با هم کار می‌کنند، می‌توانند از پس محافظت بیش از حد شما برآیند. اگر طرفدار بازی با دیگران نیستید، این Exotic همچنین برای محتوای انفرادی PvE انتخاب خوبی است.

می‌توانید پس از مالکیت Forsaken، آن را به دست بیاورید و یا یک قطره خوش شانسی دریافت کنید یا آن را از Xur خریداری کنید.

Cuirass of the Falling Star

Cuirass of the Falling Star

Cuirass of the Falling Star تندر Thundercrash Super Titan را به شدت متوقف می‌کند و این باعث می‌شود دو برابر آسیب ببیند و همچنین به Titan افزایش بیش از حد می‌بخشد. (هرچه قبل از اصابت به هدف دورتر پرواز کنید، قدرت آن نیز بیشتر است) این گزینه به عنوان Title Warlocks و Hunters به Titans خسارت زیادی را وارد می‌کند و همچنین می‌تواند در Crucible و Gambit نیز کمی مفید باشد زیرا استفاده از super شما ایمن‌تر و کم خطرتر خواهد بود.

شما می‌توانید این Exotic را با تولید انفرادی Legend و Master Lost Sectors که قطره‌های زره  فعال هستند، تهیه کنید.

Destiny 2: بهترین Hunter Exotics ها

Destiny 2

شکارچیان چابک‌ترین‌های Destiny هستند. بیشتر توانایی‌های Hunter به گونه‌ای طراحی شده که به بازیکنان این فرصت را می‌دهند تا از این تحرک برای تأثیرات شدید در میدان جنگ استفاده کنند. در نتیجه، بهترین Hunter Exotic مواردی است که این انفجارها را تقویت و بهبود می‌بخشد.

Celestial Nighthawk

Destiny 2

هنگامی که با درخت مهارت Way of the Sharpshooter جفت می‌شود، این Exotic Golden Gun شما را به یک هسته ویرانگر تک شات تبدیل می‌کند که صدها هزار آسیب به دشمن وارد می‌کنید، با این فرض که شما به یک منگنز ضربه می‌زنید. این کار باعث می‌شود تا دشمنان دشواری مانند Champions in Nightfalls فورا حذف شوند و انجام برخی از آسیب‌های بزرگ باس در Raids فوق العاده باشد. این Exotic با ساخت و ساز متمرکز بر بازسازی فوق العاده موثر است، زیرا تفنگ طلایی خود را به طور مرتب در دسترس خواهید داشت.

برای به دست آوردن این Exotic به قطره شانس یا خرید از Xur نیاز خواهید داشت.

Orpheus Rig

Orpehus Rig

این یک Exotic عالی برای Nightstalkers عالی است که به شما توانایی بالایی در بازسازی نیرو می‌دهد، برای هر دشمن یا متحدی که تحت تأثیر اتصال‌های شما است، از جمله تا ۵۰٪ قدرت تخریب را افزایش می‌دهد. این گزینه را برای محتوای Endgame PvE به یک انتخاب عالی تبدیل می‌کند، به خصوص اگر آن را با ساخت Intellect جفت کنید که به شما کمک می‌کند super meter خود را به سرعت شارژ کنید بنابراین می‌توانید از tether دیگری استفاده کنید.

این Exotic را می‌توانید از قطره‌های تصادفی یا Xur تهیه کنید.

Liar’s Handshake

Liar's Handshake

این Exotic برای شکارچیان Arcstrider مناسب است که دوست دارند در محله‌های نزدیک به حمله بپردازند. هر زمان که توانایی شلیک Arc را داشته باشید یا توسط یک حمله نظامی مورد اصابت قرار بگیرید، به شدت به حملات نظامی شما حمله می‌کند، به شما این امکان را می‌دهد که هر دشمنی (از جمله نگهبانان) را که باس Raid نیست، از بین ببرید. نقطه قوت اصلی آن در PvE است، اگرچه یک ضد ضربه عالی برای Titans در PvP است که بدون شک انتظار پیروزی در دوئل را پس از رسیدن به اولین ضربه خواهد داشت.

شما می‌توانید این Exotic را با داشتن Forsaken و سپس دریافت یک قطره خوش شانس یا از Xur تهیه کنید.

The Sixth Coyote

The Sixth Coyote

این Exotic ساده، در عین حال بسیار موثر است. تمام کارهایی که انجام می‌دهد این است که یک گول اضافی برای استفاده در جنگ به شما می‌دهد. برای جفت شدن با Stasis یک اگزوتیک عالی است، زیرا می‌توانید آن را با Gambler’s Dodge جفت کنید تا یخ خود را شارژ کنید و دشمنان را به طور مداوم مسدود کنید.

شما باید Forsaken را داشته باشید و یا یک قطره خوش شانسی دریافت کنید یا این Exotic را از Xur خریداری کنید تا از آن استفاده کنید.

Wormhusk Crown

Wormhusk Crown

این Exotic برای برگرداندن دشمنان در PvP بسیار مناسب است، زیرا با استفاده از یک انفجار کوچک بهبود و محافظت مجدد هنگام استفاده از آنها، گول زدن‌های شما را تقویت می‌کند. هنگامی که برای دور زدن از دید دشمن در حین دوئل استفاده می‌شود، کاملا موثر است، فقط برای این که با نیمی از سلامتی و یا یک سلاح کاملا دوباره بارگیری شده یا یک قابلیت تازه شارژ شده، ایجاد میکند. اگر به زنده ماندن نیاز دارید، این Exotic همچنین در محتوای PvE انتخاب خوبی است.

می‌توانید آن را از Exotic Engrams یا Xur هر زمان که آن را بفروشد، تهیه کنید.

Star-Eater Scales

Star-Eater Scales

اگر یک شکارچی هستید و از ساخت فوق العاده متمرکز استفاده میکنید، این Exotic باعث می‌شود که Orbs of Power دو برابر انرژی فوق العاده تأمین کنند. علاوه بر این، هنگامی که دستگاه فوق العاده شما کاملاً شارژ می‌شود، جمع آوری مدارهای بیشتر باعث افزایش چشمگیر میزان آسیب دیدگی موتور فوق العاده شما می‌شود، که به ویژه در supers مانند Golden Gun ، Blade Barrage و Moebius Quiver بسیار ارزشمند است. در PvP خیلی خوب نیست اما مسلما بهترین شکارچیان عجیب و غریب PvE است.

برای به دست آوردن مقیاس‌های Star-Eater، باید به عنوان Legend یا Master Lost Sectors که دارای قطره های زره پا هستند فعال شوید.

Destiny 2: Beyond Light هم اکنون برای Xbox Series X ، Xbox Series S ، کنسول Xbox One و رایانه‌های شخصی ویندوز ۱۰ با قیمت ۴۰ دلار در دسترس است. بازی پایه در همه سیستم عامل‌ها رایگان است، بنابراین اگر هنوز آن را امتحان نکرده‌اید، به شدت توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید زیرا یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی Xbox One موجود است.

مطلب قبلیسامسونگ پاسخ رقابت قیمت پایین گوشی‌های شیائومی را با گلکسی M32 داد!
مطلب بعدینحوه زوم کردن در سیستم مک در چند قدم ساده

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید