فصل سوم بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ برای سرویس گیم‌پس اُلتیمیت و EA Play عرضه می‌شود

فصل ۳ بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ برای سرویس گیم‌پس اُلتیمیت و EA Play عرضه می‌شود

الکترونیک آرتز اطلاعاتی در مورد برنامه‌های آتی کمپانی دایس برای بتلفیلد ۲۰۴۲ به اشتراک گذاشته است. گفته شده فصل ۳ بازی را ویژه سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس اُلتیمیت و کتابخانه EA Play عرضه خواهد کرد.

آخرین نسخه بتلفیلد کمپانی دایس که در نوامبر ۲۰۲۱ منتشر شد، طی چند هفته آینده وارد مرحله سوم محتوای خود می‌شود، که الکترونیک آرتز معتقد است بهترین زمان برای ارائه بازی به اعضای ایکس‌باکس گیم‌‌پس است. دایس هنوز تاریخ عرضه فصل ۳ بازی را اعلام نکرده است، اما رونمایی کامل آن تا پایان نوامبر تمام خواهد شد. 

همچنین بخوانید: هرآنچه که از بازی Battlefield Mobile می‌دانیم + تاریخ انتشار نسخه بتا

در کنار این خبر، این استودیو در آخرین به‌روزرسانی توسعه‌دهنده خود، برخی از تغییرات عمده‌ای را که در بتلفیلد ۲۰۴۲، در طول فصل ۳ و فصل ۴ رخ می‌دهد، شرح داده است. 

موارد جدید شامل نقشه‌های بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ پایه است که در طول دو فصل آینده همچنان تغییر خواهند کرد و همچنین یک نقشه چند نفره جدید، یک اسپشیالیست جدید، سلاح‌های جدید و به علاوه یک بتل‌پس جدید است. همچنین بازنگری نقشه برای Manifest و Breakaway را آغاز خواهد کرد.

فصل سوم بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ برای سرویس گیم‌پس اُلتیمیت و EA Play عرضه می‌شود - kin a91 v3.jpg.adapt .768wفصل سوم بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ برای سرویس گیم‌پس اُلتیمیت و EA Play عرضه می‌شود - battlefield dev update nov 22 image 1 jpg.adapt .jpegاصلاحات Manifest ابتدا در به‌روزرسانی ۳.۱ بتلفیلد ۲۰۴۲ ارائه می‌شود و در نهایت بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که پوشش پیشرفته، دید بهتر با مناطق روشن‌تر و خطوط دید واضح‌تر و همچنین حذف فضای بازی اضافی و پرچم‌های HQ که به اکشن نزدیک‌تر هستند، ببینند.

در همین حین، تغییرات اساسی Breakaway در به‌روزرسانی ۳.۲ سال بتلفیلد ۲۰۴۲ گنجانده می‌شود، که در حال حاضر انتظار می‌رود در اوایل سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی شود. این کار سایه‌بان‌های یخ و برف جدید، بازسازی‌های سنگین را برای شهر و ریخته‌گری‌های اطراف، یک سکوی نفتی تغییر موقعیت داده‌شده به ارمغان می‌آورد.

فصل سوم بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ برای سرویس گیم‌پس اُلتیمیت و EA Play عرضه می‌شود - battlefield dev update nov 22 image 2 jpg.adapt .jpegفراتر از فصل ۳، دایس تأیید کرده است که پیش تولید کلیه محتوای جدید که قرار است پس از فصل ۴ سال آینده منتشر شود، آغاز شده است. همچنین قول داده است که با ادامه پشتیبانی پس از عرضه، برای نقشه‌های موجود مجدداً بازسازی شود.

در کنار انتشار قریب الوقوع بتلفیلد ۲۰۴۲ بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس التیمیت و کتابخانه EA Play، گیمرها یک دوره آزمایشی رایگان در تمام پلتفرم‌ها نیز دریافت خواهند کرد. این بازی در ایکس‌باکس، از ۱ تا ۴ دسامبر اجرا می‌شود و سرویس استیم برای ۱ تا ۵ دسامبر برنامه‌ریزی شده است. در مورد پلی استیشن، نسخه آزمایشی رایگان از ۱۶ تا ۲۳ دسامبر اجرا می‌شود. برای آگاهی بیشتر، جزئیات را می‌توانید در پست وبلاگ دایس مشاهده کنید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید