نبرد بتل رویال SUPER PEOPLE سرانجام به دسترسی زودهنگام راه یافت

نبرد بتل رویال SUPER PEOPLE سرانجام به دسترسی زودهنگام راه یافتپس از اینکه مرحله آزمایش بتای SUPER PEOPLE بیش از ۴ میلیون نفر را به خود جذب کرد، این بازی در نهایت در دسترسی زودهنگام منتشر می‌شود و کلاس شخصیت‌های جدید، پوسته‌های رایگان و مسابقاتی با جوایز هنگفت در هنگام راه‌اندازی به ارمغان می‌آورد.

توسعه‌دهنده کره‌ای بازی Wonder People در دسترسی زودهنگام SUPER PEOPLE با ارائه مجموعه‌ای از جوایز ویژه الهام گرفته از برخی از بزرگترین استریمرهای جهان، موفقیت جدید بتل رویال را با کاربران اولیه این بازی جشن می‌گیرد.

نبرد بتل رویال SUPER PEOPLE سرانجام به دسترسی زودهنگام راه یافت - Screenshot ۲۰۲۲۱۰۲۳ ۱۴۵۲۱۷ Samsung Internetاین بازی همچنین یک به‌روزرسانی گرافیکی دریافت کرده است، به این معنی که اکنون اولین بازی DLSS 3 در دسترس عموم است. اگر قبلاً این بازی را اجرا کرده‌اید، قطعا خوشحال می‌شوید که کلاس جدیدی با به‌روزرسانی دسترسی زودهنگام به بازی اضافه شده است: Demolisher یک سرباز قدرتمند با ویژگی‌هایی که شامل یک پرتاب‌کننده نارنجک شانه‌ای و یک ماشین RC انفجاری است که می‌تواند مخفیانه به دشمنان حمله کند.

همچنین، Wonder People تنها به مدت یک ماه، پوسته‌های درون بازی استریمرهای محبوب Shroud ،iitzTimmy و chocoTaco را به بازیکنانی که به سطح ۲۰ رسیده‌اند، به صورت رایگان اهدا می‌کند.

نبرد بتل رویال SUPER PEOPLE سرانجام به دسترسی زودهنگام راه یافت - Super People streamers 768x768 1برای رسیدن به سطح ۲۰، می‌توانید در مجموعه‌ای از ماموریت‌های هفتگی شرکت کنید که در آن باید ۹ ماموریت که هر هفته ۳ ماموریت فاش می‌شود به مدت سه هفته را انجام دهید تا جایزه لباس را دریافت کنید.

می‌توانید ساخت دسترسی زودهنگام SUPER PEOPLE را از طریق Steam پیدا کنید، این نسخه‌ای رایگان برای بازی است و اکنون در سراسر جهان در دسترس است.نبرد بتل رویال SUPER PEOPLE سرانجام به دسترسی زودهنگام راه یافت - Screenshot ۲۰۲۲۱۰۲۳ ۱۴۵۲۰۹ Samsung Internet

در دسترسی زودهنگام، Wonder People یک سوپر تورنمنت بهبود یافته را دوباره معرفی می‌کند. در واقع یک عنصر رقابتی اصلی در بازی است که با گذراندن مراحل بتای بازی، توجه زیادی را هم از سوی بازیکنان و هم از بینندگان استریم دریافت کرد.

بازیکنان بالای سطح ۱۰ می‌توانند به مسابقات بپیوندند که در ۳۱ اکتبر به پایان می‌رسد و در مجموع ۱,۰۸۰,۰۰۰ دلار برای دریافت وجود دارد که هر تورنمنت حداکثر ۱۰۰ هزار دلار است. بهتر از آن، شرکت‌کنندگان در تورنمنت‌های رقابتی می‌توانند Diamonds – ارز درون بازی را نیز به دست آورند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید