نسخه موبایلی بازی Alien Isolation منتشر شد

نسخه موبایلی بازی Alien Isolation منتشر شدچندی پیش فاش شد که نسخه موبایلی بازی Alien Isolation بالاخره راه خود را به آیفون و اندروید باز کرده است. Alien Isolation که توسط Feral Interactive، یک استودیوی متخصص در انتقال بازی‌های فرنچایز پرمخاطب به موبایل ساخته شده است، یک فیلم ترسناک بقا است که ۱۵ سال پس از ناپدید شدن الن ریپلی، قهرمان سریال Alien، اتفاق می‌افتد.

درون مایه بازی Alien Isolation

در بازی Alien Isolation، آماندا ریپلی، نقش اصلی این مجموعه است و سایر بازیگران در کنار این فرد ایفای نقش می‌کنند، دختری به دنبال مادرش الن می‌گردد. بازی در ایستگاه سواستوپل، یک ایستگاه فضایی تجارت مداری در مدار یک غول گازی اتفاق می‌افتد.

نسخه موبایلی بازی Alien Isolation منتشر شد - ۱۲۰۰۱۰ scaledهمانطور که در هزارتوی راهروها در ایستگاه فضایی پیمایش می‌کند، در تلاش برای بقا خواهد بود که شامل دویدن، مخفی شدن، به کار گرفتن مهارت و ابتکار عمل است. کسانی که به ژانر وحشت علاقه دارند، Alien Isolation را بسیار لذت بخش خواهند دید، زیرا بازی وعده بازگشت به ریشه‌های شاهکار ترسناک علمی-تخیلی Ridley Scott را می‌دهد.

همچنین ذکر این نکته ضروری است که نسخه موبایل بازی Alien Isolation با هر هفت DLC از جمله Last Survivor، بازسازی آخرین ماموریت الن ریپلی در Nostromo عرضه می‌شود.

نسخه موبایلی بازی Alien Isolation منتشر شد - ۱۲۰۰۴۶ scaledبه خاطر داشته باشید که نسخه موبایلی بازی Alien Isolation به حدود ۱۱ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز دارد، اما برای نصب حداقل ۲۲ گیگابایت فضای خالی توصیه می‌شود.

اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید، حتماً لیست دستگاه‌های پشتیبانی شده را در فروشگاه Google Play بررسی کنید. کسانی که قصد دارند آن را روی یک دستگاه iOS بازی کنند، می‌توانند Alien Isolation را از AppStore اپل با قیمت ۱۵ دلار / ۱۵ یورو / ۱۳ پوند خریداری کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید