۸ نکته و ترفند Resident Evil Village که به شما کمک می‌کند تا از این وحشت جان سالم به در ببرید

نکته و ترفند Resident Evil Village

نکته و ترفند Resident Evil Village بالاخره اینجاست تا به شما کمک کند. هشتمین ورودی از مجموعه بلند مدت Resident Evil Capcom منتشر شده‌است. Resident Evil Village همان جایی آغاز می‌شود که Resident Evil 7 تمام شده‌بود، با قهرمان اصلی بازی Ethan Winters که دوباره توی دردسر افتاده است. این بار، ایتان باید برای نجات دختر گمشده خود، قدرت و بقای خود را جمع کند.

Resident Evil Village بازی حرفه‌ای است. این بازی در سبک ترسناک و بقا ساخته شده‌است، بنابراین برای زنده ماندن به هوش و هدف و مقدار قابل توجهی مهمات نیاز خواهید داشت. اگر به کمک برای انجام این بازی نیاز دارید، این نکات تست شده را بررسی کنید. این راهنما حاوی راه حل‌ها پازل‌ها یا راه حل‌های مختلف دیگر نیست. فقط چند نکته و ترفند Resident Evil Village از طرف ما به شما است.

آماده رویارویی با وحشت روستا هستید؟ راهروهای خالی از سکنه Castle Dimitrescu و کارخانه وحشتناک کارل آیزنبرگ در انتظار ما است.

۱. به حرکت خود ادامه دهید

Resident Evil Village یک بازی تیرانداز اول شخص است، اما مانند بقیه بازی‌های ژانر تیرانداز اول شخص نیست. شما با انبوهی از هیولاها خواهید جنگید، اما پوشش کمی برای پنهان شدن وجود دارد. مناطق خاصی دارای اشیا قابل جابجایی هستند که می‌توانند راه‌های ورودی به خانه را مسدود کنند، بنابراین باید به جای راه افتادن دنبال آنها، از این روش برای کاهش تعداد هیولاها به سمت موقعیت خود استفاده کنید.

به حرکت و تیراندازی ادامه دهید. اکثر دشمنان الگوهای حمله شامل توقف و شروع دارند، بدین معنی که شما می‌توانید کمی فاصله بگیرید و با خیال راحت از راه دور آسیب برسانید. علاوه بر این، بسیاری از برخوردها در صحنه‌های جنگی با مهمات و تله‌های پخش شده در اطراف زمین بازی رخ می‌دهد، بنابراین چشمان خود را باز نگه دارید و بی‌حرکت نمانید. این مهم‌ترین نکته و ترفند Resident Evil Village است.

۲. سلاح‌های خود را عاقلانه انتخاب کنید

فضای ذخیره سازی در Resident Evil Village بسیار عالی است. در حالی که مهمات و اقلام مصرفی تمایل دارند که یک یا دو اسلات از موجودی شما را اشغال کنند، سلاح‌ها می توانند از شش تا دوازده اسلات را اشغال کنند. هیچ موردی در Village ذخیره نمی‌شود، بنابراین تنها فضای ذخیره سازی موجود، موجودی شخصی شما است.

فراتر از آن، به روزرسانی‌های اسلحه به ((لی)) نیاز دارند، لی واحد ارز درون بازی است. با فروش بلورهایی که در اطراف شهر پیدا می‌کنید و قطعات بلوری بدن که از هیولاها و باس‌ها بازیابی می‌کنید، لی بدست خواهید آورد. به روزرسانی‌های اسلحه بسیار گران است، بنابراین شما فقط پول کافی برای ارتقا چند اسلحه در هر قسمت بازی را خواهید داشت. دو مورد دلخواه را که متناسب با سبک بازی شما هستند انتخاب کنید و بر روی به روزرسانی آنها تمرکز کنید، نکته و ترفند Resident Evil Village در همین موضوع است.

علاوه بر این، شما نباید اسلحه و تفنگ که در شروع بازی دارید را به روزرسانی کنید. بعدا نسخه‌های بهتری از این نوع سلاح دریافت خواهید کرد و ارتقا، از اسلحه‌ای به سلاح دیگر منتقل نمی‌شود.

۳. به روزرسانی‌ها و دستورالعمل‌های فضای ذخیره سازی را بخرید

Duke در Resident Evil Village نسخه جدید معامله‌گر مرموز Resident Evil 4 است. او از منطقه‌ای به منطقه دیگر ظاهر می‌شود و کالاهای خود را ارائه می‌دهد. او یک مکان ذخیره مناسب را ارائه می‌‎دهد. اگرچه دوک مهمات، اقلام شفابخشی و ارتقا اسلحه می‌فروشد، اما اولین خرید شما باید تهیه دستورالعمل‌ها و فضای ذخیره سازی بیشتر باشد.

دستورالعمل‌های ساخت کارگاه به شما امکان می‌دهد مهمات اضافی از ضایعات و مواد دیگر بسازید. در نتیجه، دیگر نیازی به یافتن مهمات خاص پراکنده در اطراف روستا نخواهید داشت. همچنین باید حداقل اولین نسخه ذخیره سازی را خریداری کنید. گران است، اما ارزشش دارد.

۴. گنج بفروشید

بهترین راه شما برای دریافت لی بیشتر برای به روزرسانی و خریدهای دیگر چیست؟ فروش گنج. بلورها، خرده‌ریزها و اعضای بدن بلورین را روی هیولاهای مرده خواهید یافت. بسیاری از این‌ها را می‌توان با کمی مشکل فروخت. هیچ دلیلی برای نگه داشتن آنها وجود ندارد.

برخی از موارد در شرح “Combinable” ذکر شده‌اند. شما باید موارد دیگری را که می‌تواند با آنها ترکیب شود پیدا کنید. پس از ترکیب، می‌توانید گنجینه‌های حاصل را بفروشید. به عنوان مثال، شما می‌توانید سر یک عروسک خزنده را با بدن آن ترکیب کنید. می‌توانید به صورت جداگانه هر یک از این کالاها را بفروشید، اما برای یک عروسک کامل پول بیشتری دریافت خواهید کرد. این نکته و ترفند Resident Evil Village را فراموش نکنید.

۵. غذای خود را پیش دوک بگذارید

یکی از راه های به روزرسانی دائمی در Resident Evil Village آوردن انواع گوشت برای دوک است تا او بپزد. گوشت را از کشتن خوک‌ها، بزها، ماهی‌ها و مرغ‌ها بدست خواهید آورد. دوک دستور العمل‌های مختلفی دارد که به شما کمک می‌کند تا سلامتی و افزایش سرعت دائمی داشته باشید، همچنین دستورالعمل‌هایی برای کاهش خسارت از سوی دشمنان نیز وجود دارد.

گوشت فضای موجودی شما را اشغال می‌کند، که اصلا خوب نیست. می‌توانید گوشت را به دوک بدهید و او آن را نگه می‌دارد. لازم نیست یک دستور غذا را یکباره کامل کنید. اگر او را ترک کنید و برگردید گوشت هنوز آنجا خواهد بود. پس از شر آن خلاص شوید، گوشت فقط زامبی‌ها را جذب می‌کند.

۶. مهمات و مواد منفجره خود را برای نبردهای بزرگ ذخیره کنید

همانطور که قبلا نیز ذکر شد، مهمات در نکته و ترفند Resident Evil Village امری حیاتی است. شما وارد موقعیت‌های نبرد سنگین می‌شوید که نیاز به تیراندازی زیادی دارد. بنابراین گلوله‌های اسلحه خود را برای شکستن جعبه‌ها یا شکار حیوانات هدر ندهید، از چاقو استفاده کنید. تفنگ shotgun  یا مواد منفجره خود را برای موقعیت‌های شلوغ و نه درگیری های یک به یک ذخیره کنید. و همین که M1851 Wolfsbane Magnum بسیار قدرتمند را دریافت کردید، این گلوله‌های ارزشمند را برای درگیری‌های باس ذخیره کنید. مدیریت مهمات در این بازی کلیدی است.

۷. با نقشه خود کار کنید

نقشه Resident Evil Village اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. این ابزار نه تنها دارای آیکون‌هایی برای گنجینه‌های بزرگ است، بلکه به شما امکان می‌دهد وقتی محوطه را کاملا پاک کردید، بدانید. اتاق‌ها هنگام کشف  به رنگ قرمز در می‌آیند، اما با پاک شدن، کبودرنگ می‌شوند. برای پاکسازی یک محوطه، باید تمام موارد تعامل پذیر را در محیط پیدا کنید. از این کار به عنوان یک روش مفید برای تمیز کردن محوطه به نحو احسن استفاده کنید.

۸. دوباره بازی کنید

Resident Evil Village را تمام کردید؟؟ عالی است! اما لزوما بازی تمام نشده‌است. در اولین تکمیل بازی، قفل فروشگاه محتوای اضافی را باز خواهید کرد که در بخش پاداش‌ها در فهرست عنوان موجود خواهد بود. همانطور که Resident Evil Village را بازی می‌کنید، برای تکمیل اهداف، از جمله بازی در هر سطح دشواری، جمع آوری دستاوردها و ارتقا اسلحه با حداکثر ظرفیت خود، امتیازات محتوا (CP) دریافت خواهید کرد.

پس از CP، می‌توانید قفل هدیه‌های جدید را در فروشگاه محتوای اضافی باز کنید. این مزایا شامل سلاح‌های جدید، مهمات بی‌نهایت در برخی از سلاح‌ها و حالت چند نفره Mercenaries است. قادر نخواهید بود قفل همه موارد را از طریق یک بار بازی باز کنید، به این معنی که برای باز کردن قفل همه موارد، باید چندین بار از طریق کمپین داستان بازی کنید. بنابراین این نکته و ترفند Resident Evil Village را به کار ببرید و لذت ببرید.

 

مطلب قبلیEnco Free2 از برند اوپو با ANC و عمر باتری ۳۰ ساعته معرفی شد
مطلب بعدیسامسونگ دیسپلی، ممکن است تولید پنل‌های LCD را تا پایان سال آینده ادامه دهد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید