سونیک فرانتینر شخصیت‌های قابل بازی و محتوای داستانی جدید را رایگان دریافت می‌کند

سونیک فرانتینرسگا از نقشه راه محتوای جدید پس از عرضه برای سونیک فرانتینر پرده‌برداری کرده است که نوید شخصیت‌های قابل بازی و محتوای داستانی جدید را در سه به‌روزرسانی رایگان DLC در طول سال ۲۰۲۳ می‌دهد.

زمان تخمینی برای ورود هیچ یک از به‌روزرسانی‌های جدید اعلام‌شده سونیک فرانتینر وجود ندارد، اما اولین به‌روزرسانی یک جوک باکس، حالت عکس و مجموعه‌ای از حالت‌های چالشی جدید را معرفی می‌کند. پس از آن دومین به‌روزرسانی برای جشن تولد سونیک و افزودن koco جدید و چالش منطقه باز جدید انجام می‌شود که نشان می‌دهد سگا قصد دارد تا در ژوئن برای این مورد عرضه شود.

در نهایت، سومین و بزرگ‌ترین به‌روزرسانی رایگان سونیک فرانتینر در سال ۲۰۲۳ که محتوای داستانی جدید و شخصیت‌های قابل بازی را به نمایش می‌گذارد. شخصیت‌های هنری به‌روزرسانی سوم دارای Tails و Knuckles و Amy هستند، اما مشخص نیست که آیا این‌ها شخصیت‌های قابل بازی جدید هستند یا خیر. 

سونیک فرانتینر شخصیت‌های قابل بازی و محتوای داستانی جدید را رایگان دریافت می‌کند - sonic frontiers holiday cheerبا این حال، سگا فقط به این به‌روزرسانی‌های رایگان بسنده نکرده و تایید کرده که سونیک در ۲۱ دسامبر امسال به روحیه جشن خواهد رسید، زمانی که بازیکنان سونیک فرانتینر در تمام پلتفرم‌ها می‌توانند به جوجه تیغی لباس زیبای Holiday Cheer Suit بپوشانند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید