بهترین برنامه‌های آیفون برای طرفداران بازی Middle-Earth

بهترین برنامه‌های آیفون برای طرفداران بازی Middle-Earthفرنچایز Middle-Earth از کتاب، فیلم، بازی و حتی اپلیکیشن تشکیل شده است و اگر از طرفداران پر و پا قرص ارباب حلقه‌ها و Hobbit هستید، احتمالاً از این برنامه‌های آیفون Middle-Earth که برای افرادی مانند شما ساخته شده‌اند، لذت خواهید برد.

در ادامه توضیح مختصری از ۴ برنامه ویژه آیفون برای طرفداران بازی Middle-Earth آمده است:

۱. برنامه One Quiz to Rule Them All

برنامه The Lord of the Rings: War دارای آزمون‌های غیر رسمی مختلفی است که دانش شما را در مورد ارباب حلقه‌ها و هابیت سنجش می‌کند. هر مسابقه دارای ۱۲ سوال است که از مجموعه بزرگ‌تری از سوالات ساخته‌شده توسط توسعه‌دهنده گرفته شده است.

با گذراندن آزمون‌های مختلف، می‌توانید قفل شخصیت‌های مختلفی را که در The Red Book of Westmarch ظاهر می‌شوند، باز کنید. این زمانی ظاهر می‌شود که به هدف مرتبط، مانند «پاسخ صحیح به ۱۵ سؤال پشت سر هم» رسیدید.

بهترین برنامه‌های آیفون برای طرفداران بازی Middle-Earth - ۱۹۴۷۳۴

برنامه‌ی راحت و بسیار ساده‌ای است که در عین حال از خرید درون برنامه‌ای رایگان استفاده کنید و همچنین می‌توانید طرح رنگ را با انتخاب مکان در پایین تغییر دهید؛ به عنوان مثال، قرمز برای موردور، آبی برای Isengard. اگر از علاقه‌مندان به Middle-Earth هستید که می‌خواهید دانش خود را با انجام کاری تقویت کنید، این برنامه انتخاب خوبی خواهد بود و اگر از این کار لذت می‌برید، می‌توانید از سایر برنامه‌ها، فیلم و تلویزیون رایگان نیز استفاده کنید.

۲. برنامه LotR Quiz

برنامه LotR Quiz برای هر طرفدار سرزمین میانه ضروری است، زیرا آزمون‌های زیادی دارد تا دانش خود را با آن‌ها آزمایش کنید. هنگام شروع یک مسابقه، به ۶ سوال از ۲۴۰ سوال ممکن پاسخ می‌دهید. هر مسابقه‌ای که در آن شرکت می‌کنید به رتبه شما کمک می‌کند که می‌توانید از طریق زبانه عنوان پیدا کنید. با پرداخت، می‌توانید ۲۴۰ سوال اضافی را بر اساس The Hobbit باز کنید و همچنین می‌توانید از Film Choice برای انتخاب مسابقه‌ای که صرفاً بر اساس یکی از فیلم‌های ارباب حلقه‌ها است، استفاده کنید.

بهترین برنامه‌های آیفون برای طرفداران بازی Middle-Earth - ۱۹۴۷۵۳این برنامه شیک، ساده است و مقدار کمی سفارشی‌ سازی را ارائه می‌دهد. از طریق بخش تنظیمات برنامه، می‌توانید با خرید درون‌ برنامه‌ای، میزان سختی یا راحتی، بازنشانی سؤالات، بازنشانی آمار و حذف تبلیغات را تنظیم کنید. LotR Quiz به شما امکان کنترل تجربه برنامه را می‌دهد و اگر می‌خواهید دانش خود را در سرزمین میانه آزمایش کنید، ضروری است.

۳. برنامه Journeys in Middle-Earth

این برنامه یک پلتفرم همراه رسمی برای بازی رومیزی Journeys in Middle-Earth است، اگر از انجام بازی رومیزی فوق الذکر به تنهایی یا با دوستان لذت می‌برید، ضروری است. شما سختی، کمپین، قهرمانان و آیتم‌ها را برای شروع انتخاب می‌کنید و سپس بازی رومیزی را آغاز می‌کنید. در حالی که بسیاری از بازی‌های رومیزی آنلاین وجود دارند که می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید، تعداد کمی از آن‌ها به اندازه بازی‌های پولی مانند Journeys in Middle-Earth گسترده هستند.

بهترین برنامه‌های آیفون برای طرفداران بازی Middle-Earth - journeys middle earth

این برنامه اساساً شما را در بازی راهنمایی می‌کند به طوری که تنها کاری که شما و دوستانتان باید انجام دهید این است که دستورالعمل‌های داده‌ شده را دنبال کنید. می‌توانید از برگه تنظیمات برای دریافت پیوند مستقیم به قوانین رسمی استفاده کنید و حتی می‌توانید بازی خود را ذخیره کنید و خارج شوید تا اگر بازی در آن لحظه تمام نشد، بعداً از ادامه‌ی آن بازی کنید. اگر بازی Journeys in Middle-Earth را بازی می‌کنید، ناگفته نماند که این برنامه همراه بسیار مهم است.

۴. برنامه The Lord of the Rings: War

برنامه The Lord of the Rings: War یک بازی موبایل استراتژیک دارای مجوز رسمی بر اساس کتاب سه‌گانه ارباب حلقه‌ها است. با نمایی زیبا و گیم پلی ساده و در عین حال گسترده، می‌توانید زمان زیادی را با پیشروی در داستان بازی سپری کنید.

بهترین برنامه‌های آیفون برای طرفداران بازی Middle-Earth - lotr war battleاین بازی پر از آموزش است و شما را به خوبی از طریق تمام دستورالعمل‌ها راهنمایی می‌کند. حتی اگر در بازی‌های استراتژیک مبتدی هستید، باید بتوانید بازی را نسبتاً سریع شروع کنید و در ماموریت‌های مختلف با سرعت ثابت پیشرفت کنید. این بازی دارای یک جامعه فعال و اختصاصی از افرادی است که خوشحال هستند به شما کمک کنند یا در کنار شما بازی کنند. اگر از طرفداران سرزمین میانه و بازی با گوشی خود هستید، مطمئناً از The Lord of the Rings: War لذت خواهید برد.

این‌ها بهترین برنامه‌های آیفون برای طرفداران سرزمین میانه هستند. آن‌ها به شما این امکان را می‌دهند که دانش خود را آزمایش کنید یا حتی بر روی یک بازی موبایل یا بازی در تبلت بر اساس فرنچایز زمان بگذرانید. می‌توانید ساعت‌ها با برنامه‌ها سرگرم شوید و همه آن‌ها رایگان هستند، اگرچه برای استفاده از آن برنامه همراه، به بازی رومیزی Journeys to Middle-Earth نیاز دارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید