مقایسه پوکو X3 پرو با ردمی نوت ۱۰ پرو شیائومی

ردمی نوت ۱۰ پرو و پوکو X3 پرو دو گوشی میان‌رده شیائومی هستند که طرف‌داران زیادی در بازار دارند و در آینده به طرف‌داران آن‌ها اضافه هم خواهد شد. در این مقایسه این دو گوشی را کنار هم قرار می‌دهم و در تمامی بخش‌ها آن‌ها را با هم مقایسه می‌کنم.

مقایسه گوشیطراحی

ابعاد

از نظر ابعاد پوکو X3 پرو با ردمی نوت ۱۰ پرو تفاوت‌های مشهودی دارد. پوکو X3 پرو هم از نظر ضخامت و هم از نظر وزن از رقیب خودش سنگین‌تر و ضخیم‌تر است. با دست گرفتن هر دو گوشی‌این تفاوت و البته این خوش دستی بیشتر به نفع ردمی نوت ۱۰ پرو به‌خوبی حس می‌شود.

جنس بدنه

در این بخش شاهد استفاده از متریال متفاوتی برای گوشی‌ها هستیم. برای ردمی نوت ۱۰ پرو در قاب پشتی شیشه و برای فریم از پلاستیک استفاده شده در حالی که برای پوکو X3 پرو هم برای قاب پشتی و هم برای فریم از پلاستیک استفاده شده.

مشخصاً لمس کردن ردمی نوت ۱۰ پرو حس بهتری را منتقل می‌کند و حس گوشی‌ای باکیفیت‌تر را به شما القا می‌کند اما جنس بدنه پوکو X3 پرو هم چندان بی‌کیفیت نیست که بگوییم با گوشی‌ای پلاستیکی و با کیفیت پایین روبرو هستید؛ اما در این بخش ردمی نوت ۱۰ پرو عملکرد بهتری دارد.

خمیدگی پشت و جلو

صفحه‌نمایش هر دو گوشی به‌صورت کاملاً تخت طراحی شده اما در قاب پشتی هر دو خمیدگی در دو لبه دیده می‌شود تا به دست گرفتن راحت‌تر گوشی‌ها کمک کرده باشند.

یکپارچگی قاب پشتی و فریم دستگاه در ردمی نوت ۱۰ پرو بهتر صورت گرفته و هیچ فاصله‌ای بین فریم و قاب پشتی دیده نمی‌شود و مهم‌تر اینکه این فاصله حس نمی‌شود و به همین سبب در کف دست گوشی حس بهتری را القا می‌کند اما در پوکو X3 پرو فاصله‌ای کوچک بین فریم و قاب پشتی دیده می‌شود که باعث شده حس تیزی موقع دست گرفتن گوشی در کف دست در این بخش منتقل شود.

ردمی نوت ۱۰ پروفریم و جزئیات دو گوشی

تفاوت‌هایی در این بخش بین دو دستگاه دیده می‌شود. اول اینکه طراحی فریم ردمی نوت ۱۰ پرو زیباتر است و فریم نازک‌تری را اینجا داریم که در بخش کلیدها کمی به ضخامتش افزوده می‌شود اما در پوکو X3 پرو فریم دستگاه در همه بخش‌ها یک اندازه دارد و کمی هم ضخیم است؛ بدین معنی که در اینجا Redmi Note 10 Pro حس مدرن‌تری را منتقل می‌کند.

سمت راست هر دو گوشی کلیدهای ولوم و پاور را می‌بینیم که در هر دو کلید پاور سنسور اثرانگشت هم هست با این تفاوت که در پوکو X3 پرو این کلید تورفتگی دارد اما در ردمی نوت ۱۰ پرو سنسور بیرون‌زده است.

نوت ۱۰ پروبالای هر دو گوشی میکروفون دوم را کنار درگاه اینفرارد و اسپیکر دوم می‌بینیم اما در ردمی نوت ۱۰ پرو جک ۳.۵ میلیمتری صدا هم اینجا قرار گرفته.

پایین دو گوشی درگاه تایپ سی کنار اسپیکر اصلی و میکروفون اصلی هستند که برای پوکو ایکس ۳ پرو جک ۳.۵ میلیمتری صدا اینجا قرار گرفته.

پوکو ایکس ۳ پروسمت چپ هم درگاه سیم‌کارت‌ها قرار گرفته که در پوکو X3 پرو درگاه سیم‌کارت دوم با کارت حافظه خارجی مشترک است اما در ردمی نوت ۱۰ پرو روی اسلات محلی جدا برای کارت حافظه خارجی و دو سیم‌کارت در نظر گرفته شده.

مقایسهبرویم سراغ قاب پشتی

چیدمان لنزها، جذب اثرانگشت، سر بودن

در چیدمان لنزها ردمی نوت ۱۰ پرو چیدمان مدرن‌تری دارد و قابی متفاوت برای لنزهای دوربین اصلی در نظر گرفته شده؛ بیرون‌زدگی لنزهای دوربین در هر دو گوشی تقریباً زیاد است اما در پوکو ایکس ۳ پرو به این سبب که لنزها در وسط قاب پشتی هستند اثر نامطلوبی در قرار گرفتن گوشی روی سطح صاف ندارند اما ردمی نوت ۱۰ پرو روی سطح صاف خیلی لق می‌زند.

جذب اثرانگشت در قاب پشتی هر دو گوشی دیده می‌شود اما در ردمی نوت ۱۰ پرو خیلی کمتر است. در پوکو X3 پرو جذب اثرانگشت خیلی زیاد است و واقعاً هم کلافه‌کننده هست و به همین راحتی هم پاک نمی‌شود.

اما در مبحث سر بودن این ردمی نوت ۱۰ پرو است که در دستان کاربر خیلی راحت‌تر لیز می خورد و باید بیشتر مراقبش باشید.

بحث زیبایی شناسی خیلی سلیقه ای است و نمی توان به طور دقیق گفت که کدام یکی طراحی بهتری دارند. به نظر من دو گوشی طراحی خوبی دارند. اما طراحی ردمی نوت ۱۰ پرو مدرن‌تر و خاص‌تر است و طراحی به‌روزتری به‌حساب می‌آید.

خوش دستی، بالانس وزنی، حس لوکس‌تر

در این بخش بدون شک ردمی نوت ۱۰ پرو هم خوش‌دست‌تر است و هم حس بهتری را در دست به کاربر انتقال می‌دهد.

صفحه‌نمایش

هر دو گوشی صفحه‌نمایشی با اندازه ۶.۶۷ اینچ دارند که سایز مناسبی برای صفحه‌نمایش به‌حساب می‌آید. هر دو صفحه‌نمایش هم رزولوشن فول‌اچ‌دی برایشان در نظر گرفته شده؛ اما در پوکو X3 پرو می‌بینیم صفحه‌نمایش با گوریلاگلس ۶ محافظت می‌شود و در ردمی نوت ۱۰ پرو با گوریلاگلس ۵.

یکی دیگر از مشترکات صفحه‌نمایش هر دو گوشی این است که هر دو از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی می‌کنند.

حاشیه‌های صفحه‌نمایش در دو گوشی تفاوتی زیادی با هم ندارند اما دوربین سلفی‌ای که بالای صفحه‌نمایش هر دو به‌صورت حفره قرار گرفته در ردمی نوت ۱۰ پرو مشخصاً کوچک‌تر است و کاملاً این کوچک تر بودن قابل دیدن است. در اطراف دوربین سلفی در پوکو X3 پرو درز نور به‌خوبی مشخص است به این سبب که این یکی از مشکلات دوربین سلفی حفره‌ای در صفحات IPS است در حالی که در صفحه ردمی نوت ۱۰ پرو اطراف دوربین سلفی کاملاً تمیز است.

برویم سراغ کیفیت صفحه‌نمایش دو گوشی

از رنگ سفید شروع می‌کنیم؛ در نمایش رنگ سفید انتظار این است که صفحه پوکو X3 پرو عملکرد بهتری داشته باشد که در حقیقت هم همین‌طور است و رنگ سفید در ردمی نوت ۱۰ پرو کمی زردتر است اما نه به آن اندازه که خیلی بد باشد.

در نمایش رنگ‌ها هر دو صفحه‌نمایش عملکرد واقعاً خوبی از خودشان نشان می‌دهند اما به لطف پنل امولدی که برای ردمی نوت ۱۰ پرو در نظر گرفته شده می‌توان گفت صفحه‌نمایش این گوشی رنگ‌ها را کمی خوش‌رنگ و چشم نوازتر به نمایش درمی‌آورد اما هیچ چیزی از ارزش‌های صفحه پوکو ایکس ۳ پرو در نمایش خوب رنگ‌ها کم نمی‌شود.

می‌رسیم به بخشی از صفحه‌نمایش که دو گوشی تفاوت زیادی با هم دارند. روشنایی صفحه‌نمایش Redmi Note 10 Pro به طرز چشمگیری از Poco X3 Pro بیشتر است و زمانی که دو گوشی را کنار هم بگذارید این موضوع کاملاً مشهود است. همین تفاوت روشنایی صفحه‌نمایش سبب شده تا کیفیت بهتری را از صفحه‌نمایش ردمی نوت ۱۰ پرو دریافت کنید و عملکرد این صفحه‌نمایش در نور خورشید بهتر باشد.

شیائومیطبق انتظاری که داریم ردمی نوت ۱۰ پرو در نمایش رنگ مشکی به لطف صفحه‌نمایش امولد خودش عملکرد خیلی بهتری از خودش نشان می‌دهد و عمق رنگ مشکی در آن به طرز چشمگیری بالاتر است؛ به همین سبب خیلی بیشتر می‌توانید روی فیلم دیدن یا مشاهده محتوا در محیط تاریک روی صفحه آن حساب کنید.

در بخش نرخ نوسازی هم هر دو صفحه‌نمایش یک عدد را پشتیبانی می‌کنند. صفحه‌نمایش هر دو گوشی از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی می‌کنند که آن‌ها را در دسته گوشی‌های مدرن قرار می‌دهد؛ اما در عمل هم در این بخش یکسان هستند؟ به نظر من در عمل صفحه‌نمایش ردمی نوت ۱۰ پرو نرخ نوسازی بهتری را در اختیار شما قرار می‌دهد و حس نرم‌تر و روان‌تر کردن را بهتر درک می‌کنید.

در کل صفحه‌نمایش هر دو گوشی خوب است و از کار کردن و تماشای آن لذت می‌برید اما می‌توان گفت که در این بخش ردمی نوت ۱۰ پرو تا حدودی به علت عملکردهای بهتری که در برخی بخش‌ها اشاره کردیم دوست‌داشتنی‌تر است.

اسپیکر

برای هر دو گوشی از دو اسپیکر استفاده شده و جزو گوشی‌های دو اسپیکره بازار هستند. اسپیکرهای هر دو گوشی عملکرد خیلی خوبی از خودشان نشان می‌دهند اما تفاوت‌هایی اینجا دیده می‌شود.

این تفاوتی که بیان می‌کنم خیلی جزئی هستند و دو گوشی در این بخش خیلی نزدیک به هم عمل می‌کنند اما با دقت می‌توانید تفاوت را حس کنید.

صدای اسپیکر ردمی نوت ۱۰ پرو هم کمی بلندتر است و هم فراگیرتر و از طرف دیگر واضح‌تر که باعث می‌شود جزئیات موزیک را بهتر بشنوید اما پوکو X3 پرو صدای اسپیکر متمرکزتری دارد.

در مجموع به نظرم صدای اسپیکر ردمی نوت ۱۰ پرو با اختلاف کمی بهتر است.

نرم‌افزار

برای هر دو گوشی از اندروید نسخه ۱۱ و رابط کاربری می یو آی نسخه ۱۲ استفاده شده که در اصل تفاوتی با هم در این بخش ندارند و جزو گوشی‌های به‌روز به‌حساب می‌آیند.

مقایسه گوشیباتری

ظرفیت

از نظر ظرفیت تفاوت زیادی بین باتری دو گوشی دیده نمی‌شود باتری پوکو X3 پرو ظرفیت ۵۱۶۰ میلی‌آمپری دارد در حالی که باتری ردمی نوت ۱۰ پرو ظرفیت ۵۰۲۰ میلی‌آمپری؛ اما تفاوتی در بازخورد باتری‌ها دیده می‌شود. در پوکو X3 پرو عملکرد بهتری را از باتری می‌بینیم هرچند که اختلاف زیاد نیست اما عملکرد در بخش شارژدهی بهتر است.

هر دو گوشی از شارژ سریع ۳۳ واتی هم پشتیبانی می‌کنند و خوشبختانه داخل جعبه هر دو دستگاه آداپتور شارژ ۳۳ واتی هم قرار گرفته.

در بخش شارژ شدن هم هر دو گوشی تقریباً شبیه به هم عمل می‌کنند و مدت‌زمان شارژ شدنشان به طور تقریبی به هم نزدیک است.

در کل هر دو گوشی در بخش باتری عملکرد رضایت‌بخشی دارند اما پوکو ایکس ۳ پرو کمی بهتر عمل می‌کند و مدت‌زمان بیشتری را در کل می‌تواند به شما سرویس دهد.

دوربین

لنزها

ساختار لنزها در دو گوشی تفاوتی با هم ندارد هر دو گوشی لنزهای اصلی، اولتراواید و ماکرو و تشخیص عمق را دارند اما تفاوت‌هایی در جزئیات دیده می‌شود.

لنز اصلی برای ردمی نوت ۱۰ پرو سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی دارد در حالی که روی پوکو ایکس ۳ پرو می‌بینیم که لنز ۴۸ مگاپیکسلی لنز اصلی است.

لنز اولتراواید روی دو گوشی سنسور ۸ مگاپیکسلی دارد. لنز تشخیص عمق هم اینجا برای هر دو ۲ مگاپیکسلی است اما لنز ماکرو برای ردمی نوت ۱۰ پرو ۵ مگاپیکسلی و برای پوکو X3 پرو ۲ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده.

دوربین سلفی هم برای ردمی نوت ۱۰ پرو ۱۶ و برای پوکو X3 پرو ۲۰ مگاپیکسلی است.

محمد شکوریبرویم سراغ نمونه تصاویر

در نور روز رنگ عکس‌هایی که با ردمی نوت ۱۰ پرو گرفته می‌شوند به واقعیت نزدیک‌تر هستند در کنار اینکه شارپی بهتری هم دارند؛ اما این پوکو ایکس ۳ پرو است که عکس‌هایی با جزئیات بیشتری در نور روز می‌گیرد.

ردمی نوت ۱۰ پرودر عکس‌های اولتراواید ردمی نوت ۱۰ پرو با اختلاف بهتر از پوکو ایکس ۳ پرو عمل می‌کند. عکس‌هایی می‌گیرد که رنگ خیلی خوبی دارند در کنار اینکه نویزشان هم کمتر از عکس‌های پوکو X3 پرو است.

پوکو ایکس ۳ پرودر عکس‌های سلفی باز هم ردمی نوت ۱۰ پرو بهتر عمل می‌کند. عکس‌های ردمی نوت ۱۰ پرو در بخش دوربین سلفی زاویه دید بیشتری دارند؛ رنگشان به واقعیت نزدیک‌تر است و در نهایت شفاف‌تر هستند و شارپی بهتری هم دارند.

محمد شکوریدر عکس‌های سلفی پرتره از نظر برش سوژه از پس‌زمینه هر دو گوشی مشابه هم عمل می‌کنند و تفاوتی در این بخش دیده نمی‌شود.

redmi note 10 proدر عکس‌های پرتره دوربین اصلی این ردمی نوت ۱۰ پرو است که باز هم بهتر عمل می‌کند. عکس‌هایی می‌گیرد که رنگ‌های خیلی بهتری دارند و شفافیت بیشتری در آن‌ها دیده می‌شود. برش سوژه از پس‌زمینه در هر دو گوشی خوب انجام می‌شود اما مات شدن پس‌زمینه در ردمی نوت ۱۰ پرو تمیزتر است.

note 10 pro vs poco x3 proدر نور شب در حالت عادی این پوکو X3 پرو است که عملکرد بهتری دارد و می تواند عکس‌هایی با نویز کمتر و ثبت جزئیات بیشتر بگیرد.

گیگ تکبا فعال کردن حالت نایت مود تفاوت زیادی در عکس‌های پوکو ایکس ۳ پرو دیده نمی‌شود اما برای ردمی نوت ۱۰ پرو همه چیز بهتر می‌شود و عکس‌های هم نویز کمتری پیدا می‌کنند و هم ثبت جزئیات بالاتر می‌رود.

امنیت

هر دو گوشی به دو روش امنیتی که روی گوشی‌های هوشمند می‌بینیم مجهز هستند یعنی سنسور اثرانگشت و تشخیص چهره.

سنسور اثرانگشت

سنسور اثرانگشت در هر دو گوشی در کلید پاور قرار گرفته اما برای ردمی نوت ۱۰ پرو این سنسور بیرون‌زده است و برای پوکو X3 پرو تورفته.

در کل عملکرد سنسور اثرانگشت برای ردمی نوت 10 پرو بهتر است و سرعت تشخیص بالاتری دارد.

تشخیص چهره

در این بخش دو گوشی خیلی نزدیک به هم رفتار می‌کنند و هر دو عملکرد خوبی دارند اما به نظرم باز هم ردمی نوت ۱۰ پرو بهتر عمل می‌کند که این باعث می‌شود ردمی نوت ۱۰ پرو در بخش امنیت در کل سرعت و دقت بالاتری داشته باشد و بهتر عمل کند.

سخت‌افزار

به بخشی رسیدیم که دو گوشی تفاوت عمده‌ای با هم دارند.

چیپ‌ها

روی پوکو ایکس ۳ پرو به‌عنوان اولین گوشی هوشمند دنیا می‌بینیم که از اسنپدراگون ۸۶۰ استفاده شده. این چیپ ست در حقیقت نسخه بهبود داده شده از یک چیپ پرچمدار به نام اسنپدراگون ۸۵۵ است که در زمان خودش حرف‌های زیادی برای گفتن داشت و روی پرچمداران به کار گرفته می‌شد. با توجه به سیاست سال‌های اخیر کوآلکام اسنپدراگون ۸۶۰ همان ۸۵۵ است با تغییراتی در جهت بهبود و به‌روز شدن.

برای ردمی نوت ۱۰ پرو از چیپ ساخت کوآلکام با نام اسنپدراگون 732G استفاده شده یعنی همان چیپی که روی پوکو ایکس ۳ می‌بینیم. این چیپ یکی از چیپ‌های پرسرعت میان‌رده به‌حساب می‌آید که کمتر از ۱ سال از عمر معرفی آن می‌گذرد.

خب قبل از اینکه در مورد عملکرد کلی دو گوشی در این بخش صحبت کنیم به سراغ تست‌ها برویم.

تست‌ها

در تست‌های بنچمارکی که از دو گوشی گرفتم هم در تست بنچمارک انتوتو و هم در تست بنچمارک گیگ بنچ این پوکو X3 پرو است که با اختلاف از ردمی نوت ۱۰ پرو جلوتر قرار می‌گیرد و انتظاری هم جز این نداشتیم به این خاطر که سخت‌افزار قوی‌تری برای پوکو ایکس ۳ پرو در نظر گرفته شده.

بعد از بنچمارک‌ها به سراغ تجربه من در بازی کردن برویم.  

بازی کردن روی هر دو گوشی کاملاً لذت‌بخش است و هر دو می‌توانند بازی سنگینی مانند کال آو دیوتی موبایل را به‌خوبی اجرا کنند اما در هنگام بازی کردن می‌توان درک کرد که پوکو ایکس ۳ پرو راحت‌تر و بدون دغدغه‌تر بازی را نسبت به ردمی نوت ۱۰ پرو اجرا می‌کند که تنها با بازی کردن در کنار هم متوجه این موضوع می‌شوید به‌این‌علت که ردمی نوت ۱۰ پرو واقعاً عملکرد خوبی در این بخش دارد.

داغ کردن

در این بخش قصد ندارم بگویم که کدام گوشی چقدر داغ می‌شود. داغ شدن دو دستگاه در کنار هم مهم است. پوکو X3 پرو در این بخش کمی ضعیف‌تر عمل می‌کند و داغ شدن بیشتری را در آن نسبت به ردمی نوت ۱۰ پرو می‌بینیم.

رندر

در اینجا می‌بینیم که پوکو X3 پرو عملکرد بهتری از خودش نشان می دهد و انتظاری هم جز این نداشتیم چون سخت افزار قوی تری دارد. من دو ویدیو با حجم حدودی ۵۰۰ مگابایت را روی هر دو گوشی با کمک برنامه اینشات با هم ترکیب کردم و رندر گرفتم که پوکو ایکس ۳ پرو با سرعت بیشتری رندر گرفت.

در اینجا پوکو ایکس ۳ پرو این دو فایل را در مدت زمان حدود ۱۱ دقیقه رندر گرفت و این زمان برای ردمی نوت ‍۱۰ پرو حدود ۱۸ دقیقه بود.

حافظه رم حافظه داخلی

اینجا نسخه ۲۵۶ گیگابایت پوکو ایکس ۳ پرو را در کنار نسخه ۱۲۸ گیگابایتی ردمی نوت ۱۰ پرو داریم و حافظه رم هم برای هر دو ۸ گیگابایتی است. در میزان حافظه رم آزاد و میزان رم آزاد هم این ردمی نوت ۱۰ پرو است که عملکرد بهتری نشان می‌دهد.

جمع‌بندی

قیمت پوکو X3 پرو ۲۵۶ گیگابایت: ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

قیمت ردمی نوت ۱۰ پرو: ۹ میلیون تومان

بسیار خب متوجه شدیم که ردمی نوت ۱۰ پرو در بخش‌هایی از پوکو X3 پرو عملکرد بهتری دارد اما باید این نکته را مدنظر داشته باشید که قیمت بیشتری هم در بازار برای ردمی نوت ۱۰ پرو در نظر گرفته شده و پوکو ایکس ۳ پرو خوش قیمت‌تر است.

به نظرم ردمی نوت ۱۰ پرو مزایایی در بخش‌های مانند صفحه‌نمایش و طراحی دارد که آن را به انتخابی دلچسب‌تر تبدیل کرده است. اگر دوست دارید میان‌رده‌ای مدرن در دستان خودتان داشته باشید که سخت‌افزار خوبی برای این رنج قیمتی دارد و صفحه‌نمایش خیره‌کننده‌ای را به شما هدیه دهد ردمی نوت ۱۰ پرو انتخاب بسیار مناسبی است در کنار اینکه طراحی جذابی دارد؛ اما اگر فقط سخت‌افزار برایتان مهم است و به مابقی بخش‌ها توجه زیادی ندارید پوکو X3 پرو انتخاب بسیار خوبی است و سخت‌افزاری قدرتمند در دل خودش دارد.

اما در نهایت این شما هستید که با توجه به این مزایا و معایبی که از دو گوشی در این مقایسه به آن‌ها اشاره کردم باید تصمیم خودتان را برای انتخاب یکی از آن‌ها با توجه به نیاز خودتان بگیرید.

مطلب قبلیبازی Uncharted 4 برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود!
مطلب بعدیپردازنده A15 با فناوری ۵ نانومتری در دست ساخت قرار گرفته‌است

10 دیدگاه‌ها

 1. سلام اقای شکوری
  امیدوارم سلامت و تندرست باشید
  شما یکی از بهترین بلاگر های یوتویوب هستید
  از شما یه خواهشی دارم
  چرا با مهدی شجاری درضبط ویدئو همکاری نمیکنید؟
  همکاری شما دو عزیز میتونه خیلی به پیشرفت شما عزیزان کمک کنه
  و اقای شکوری اگه میشه لطفا ایدی تلگرامتونو بهم بدین باتشکر

 2. سلام مچکرم بابت این همه لطف و کارایی ک برای دوستان دنیای گوشی انجام میدید..
  ممنونم مقایسع مفید و خوب و ایدآلی بود..فقط خاستم بگم من هفته قبل تقریبا ٨ ٩روز پیش ردمی نوت١٠پرو ١٢٨/٨گیگ همین رنگ برنزی خریدم ب قیمت٧ملیون تومن ب همراه یک قاب و گلس ولی اینجا دیدم ک شما قیمتشو زدید٩ملیون تومن.فکر میکنم اشتباه زدید شاید باعث اختلال تو خرید دوستان بشه اگر دوست داشتید درستش کنید..
  و در آخر اینک من ی دوست دارم اونم همونروز ک من نوت١٠پرو خریدم دوستم نوت٨پرو از قبل داشت ک فروخت و مبلغی رو پولش گزاشت و پوکو ایکس تری پرو خرید١٢٨/۶ شش ملیونو پونصد هزارتومن ولی احساس میکنیم تو عکاسی و فیلم برداری پوکو خیلییییی بهتر عمل میکنه ولی نوت١٠پرو فقط توی صفحه نمایش و طراحی بهتره ولی بقیه چیزا پوکو بهتره ک این تو ذوقم زد ولی بنظرم همین صفحه نمایشش ب دوربین خوبه پوکو می ارزه..
  درکل مچکرم از زحماتتون…

 3. ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش ای کاش
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  و صد الی کاش ….
  به جای این مقایسه دو موبایل Galaxy A52 و Redmi note 10 Pro رو مقایسه میکردین !
  دو عدد از پرفروشترین های ایران که نمیدونیم کدوم بهتره .

 4. منظورم اینه که

  ابتدا ایرپاد رو به موبایل متصل کنید .

  بازی پابجی یا .. را اجرا کنید .

  دو ایرپاد را رو به روی هم قرار بدین . به طوری که سوراخ هایشا نرو به روی هم باشند .

  میکروفون یقه ای خود را بین این دو ایرپاد قرار بدین .

  با بازی کردن و زدن دکمه شلیک و صدای پخش شده میتونیم دقیقا میزان تاخیر رو بدونیم . و روش خوبی برای بررسی میزان تاخیر ایرپاد هاست .

 5. لطفا از روش بالا برای بررسی میزان تاخیر ایرپاد ها استفاده کنید . در بررسی هاتون

  این روش ترند شده و همه یوتوبر ها دارن از این روش میزان تاخیر ایرپاد ها رو در ودیو ها به کاربران نشون میدن .

  با تشکر

 6. جای مقایسه اساسی و تخصصی بین دو گوشی A52 و Redmi note 10 pro واقعاً خالی یعنی صفحه نمایش رو با یک تصویر یکسان بررسی کنید دوربین و …..

 7. اومدین شیائومی رو با شیائومی مقایسه میکنید ؟!!!!

  حداقل ا۵۲ رو با ردمی نوت ده مقایسه میکردین . اینقدر که خریداران بین خرید این دو گوشی مردد هستن واقعا چین بررسی لازمه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید