مقایسه عمر باتری آیفون‌های 14 با آیفون‌های نسل‌های قبلی

مقایسه عمر باتری آیفون‌های 14 با آیفون‌های نسل‌های قبلیوب‌سایت 9to5Mac به طور رسمی مقایسه عمر باتری آیفون‌های 14 با آیفون‌های نسل‌های قبلی یعنی آیفون ۱۳، ۱۲ و ۱۱ انجام داد تا نشان دهد که اپل این پارامتر را در گوشی‌های خود، چطور نسل‌ به نسل بهبود بخشیده است! سری گوشی‌های هوشمند آیفون‌های ۱۴ عبارتند از: آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پلاس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس.

لازم به ذکر است که سری آیفون ۱۴ مدل مینی ندارد. شایان به ذکر است نتیجه مقایسه عمر باتری آیفون‌های 14 با آیفون‌های نسل‌های قبلی آن، نشان داد که نسل به نسل، اپل در حال ارتقا گوشی‌های هوشمند خود است. برای بررسی نتیجه این مقایسه تا انتهای این خبر همراه ما باشید.

مقایسه عمر باتری آیفون‌های 14 با آیفون‌های نسل‌های قبلی

مقایسه عمر باتری آیفون‌های 14 با آیفون‌های نسل‌های قبلی

  •  گوشی هوشمند آیفون ۱۴ در مقایسه با آیفون ۱۳، برای پخش موسیقی ۵ ساعت بیشتر و برای مرور ۱ ساعت بیشتر دوام می‌آورد. در عین حال، عمر باتری آن در مقایسه با آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱، به ترتیب ۱۵ و ۳ ساعت افزایش یافته است.
  • آیفون ۱۴ پرو در هنگام پخش ویدئو ۱ ساعت بیشتر از آیفون ۱۳ پرو و ۵ تا ۶ ساعت بیشتر از آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۱ پرو دوام می‌آورد.

مقایسه عمر باتری آیفون‌های 14 با آیفون‌های نسل‌های قبلی

  • عمر باتری آیفون ۱۴ پرو نسبت به آیفون ۱۳ پرو در زمان پخش موسیقی بدون تغییر است، اما نسبت به آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۱ پرو،  ۱۰ ساعت افزایش یافته است. در مورد آیفون ۱۴ پرو مکس نیز مشابه است که عمر موسیقی مشابه آیفون ۱۳ پرو مکس دارد اما ۱۵ ساعت بیشتر از آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۱ پرو است.
  • زمان پخش ویدیوی آیفون ۱۴ نسبت به آیفون ۱۳ پرو مکس، ۱ ساعت و نسبت به آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۱ پرو، ۹ ساعت افزایش یافته است.

 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید