یوتیوب با طراحی و ویژگی‌های جدید همراه شد

یوتیوب با طراحی و ویژگی‌های جدید همراه شدهمانطور که در وبلاگ یوتیوب گزارش شده است، گوگل از طراحی مجدد پخش کننده YouTube در همه دستگاه‌ها خبر داده است.

وقتی ویدیوهای یوتیوب را به عقب برگردانید، یک پیش‌نمایش دقیق در جدول زمانی نمایش داده می‌شود. بنابراین جستجوی لحظه‌های مناسب در فریم به فریم برای کاربران آسان‌تر خواهد بود.

یوتیوب با طراحی و ویژگی‌های جدید همراه شد - YouTube has changed with new design and featuresکاربران مجاز خواهند بود با کشش تصویر با انگشتان خود، مانند عکس‌های موجود در گالری، روی ویدیوها بزرگنمایی کنند. این ویژگی، pinch-to-zoom نام دارد. قبلاً گوگل این گزینه را در بین مشترکین پریمیوم یوتیوب آزمایش کرده بود.

همچنین در یوتیوب به اصطلاح “نمونه‌برداری رنگ پویا” وجود خواهد داشت. به لطف این ویژگی، رنگ‌بندی رابط برنامه با رنگ‌های غالب ویدیو سازگار می‌شود. تم تیره در برنامه‌ها و نسخه وب میزبانی ویدیو حتی تیره‌تر می‌شود، به طور مثال اگر قبلاً از سایه‌های خاکستری استفاده می‌شد، اکنون کاملاً سیاه می‌شوند.

گوگل در حال حاضر اجرای تمام این نوآوری‌ها را در ۲۴ اکتبر آغاز کرده است. به تدریج، آن‌ها در دسترس همه کاربران قرار خواهند گرفت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید