بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11

بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11با رشد اینترنت و عصر فناوری، امنیت به یک نگرانی فزاینده تبدیل شده است. لیست بدافزارهای مضر روز به روز در حال افزایش است و اکنون بیش از هر زمان دیگری، کاربران رایانه شخصی به آنتی ویروس قابل اعتماد نیاز دارند. 

در نتیجه، تشخیص بهترین برنامه امنیتی از طیف وسیعی از گزینه‌های موجود می‌تواند دشوار باشد. برای این منظور، ما لیستی از بهترین نرم افزارهای امنیتی ویندوز 11 را گردآوری کرده‌ایم. 

1. آنتی ویروس Kaspersky Internet Security

بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11 - KISنرم افزار Kaspersky یک ارائه‌دهنده امنیت سایبری است که به دلیل آنتی ویروس قابل اعتماد خود شناخته شده است. طیف وسیعی از داده‌ها را با سطوح مختلف امنیتی ارائه می‌کند و محبوب‌ترین پیشنهاد آن، Kaspersky Internet Security است.

Kaspersky Internet Security با معرفی ویژگی‌های مفید اضافی بر روی آنتی ویروس پایه ساخته شده است. این آنتی ویروس، سیستم شما را از نظر ویروس‌ها رصد می‌کند و بر اساس پایگاه داده ویروسی که روزانه به روز می‌شود کار می‌کند. همچنین هنگام گشت و گذار در اینترنت با ردیابی فعالیت آنلاین شما از شما محافظت می‌کند.

در نتیجه، Kaspersky Internet Security با توقف هرگونه دانلود پس‌زمینه غیرمجاز، بدافزار آنلاین مزاحم را از سیستم شما دور نگه می‌دارد و همچنین هنگامی که می‌خواهید از یک وب سایت ناامن بازدید کنید به شما هشدار می‌دهد و تا حد امکان بدون مزاحمت شما را از خطر دور می‌کند.

Kaspersky Internet Security دارای ویژگی‌های مفید دیگری است، مانند ارتباطات پولی مطمئن که امنیت جزئیات بانکی شما را هنگام خرید آنلاین تضمین می‌کند و همچنین دارای عملکرد حفاظت از حریم خصوصی است که از دسترسی به اطلاعات شخصی و وب کم شما جلوگیری می‌کند.

این نرم افزار با مرورگر ایمن خود همراه است تا از جزئیات تراکنش شما محافظت کند. به این ترتیب، ممکن است بخواهید پس از نصب Kaspersky، مرورگر پیش‌فرض ویندوز 11 را به آن تغییر دهید.

دانلود: Kaspersky Internet Security 

2. آنتی ویروس Avast

بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11 - AvastAvast یک ارائه‌دهنده خدمات امنیتی ممتاز است که برخی از ویژگی‌های آنتی ویروس خود را برای کاربران رایگان می‌کند. Avast به راحتی دانلود و راه‌اندازی می‌شود و از سیستم و اینترنت محافظت می‌کند.

این ابزار مجهز به فایروال پیشرفته‌ای است که برنامه‌های شما را غربال می‌کند و فقط برای مواردی که بررسی شده‌اند، دسترسی به اینترنت را فراهم می‌کند.

در حالی که نسخه رایگان آنتی ویروس مفید است، برای دریافت هر چیزی که Avast به شما ارائه می‌دهد باید هزینه پرداخت کنید. ویژگی‌هایی مانند امکان بررسی وب‌سایت‌های ناامن و اجرای برنامه‌های مشکوک در یک جعبه شنی در پشت یک paywall قفل شده‌اند.

نسخه پریمیوم همچنین دارای یک عملکرد مفید است که برنامه‌های شما را به روز نگه می‌دارد و یک شبکه خصوصی مجازی پیشرفته که با آن می‌توانید وب سایت‌های مورد علاقه خود را ایمن مرور کنید.

در نتیجه، Avast یک راه عالی برای شروع ایمن‌سازی سیستم شما است و نسخه رایگان آن به شما کمک می‌کند که ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر.

دانلود: Avast 

3. آنتی ویروس McAfee Total Protection

بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11 - mcafee total protection 2020 review mainMcAfee Total Protection یک آنتی ویروس و پلتفرم امنیتی اینترنت تست شده و قابل اعتماد است. این نرم افزار با معرفی مفهومی به نام امتیاز حفاظت، امنیت را به سطح بعدی ارتقا می‌دهد.

امتیاز حفاظت به عنوان یک ابزار سنجش نهایی برای کاربر عمل می‌کند تا تعیین کند حضور در فضای آنلاین واقعاً چقدر امن است.

با استفاده از ویژگی‌های امنیتی McAfee Total Protection می‌توانید امتیاز محافظت خود را افزایش دهید. علاوه بر این، عملکردهای اساسی مانند اسکن وای فای شما برای تهدید، اسکن سیستم شما از نظر نقض و حتی نصب حفاظت وب در مرورگر شما می‌تواند امتیاز محافظت شما را افزایش دهد.

این امتیاز یک راه ساده به شما می‌دهد تا بدانید سیستم شما چقدر ایمن است. در نتیجه، همه کاربران می‌توانند در طول دوره آزمایشی یک ماهه به صورت رایگان از آن لذت ببرند. طرح پریمیوم مقرون به صرفه است و همچنین دارای ویژگی‌های مفید اضافی است که برای حفظ امنیت رایانه شما تا حد امکان تنظیم شده است.

دانلود: McAfee 

4. آنتی ویروس Norton 360

بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11 - Nortonنرم افزار Norton 360 به عنوان یک آنتی ویروس مناسب برای خانواده به بازار عرضه شده است که به مدیریت تمام جنبه‌های ایمنی زندگی فنی شما کمک می‌کند. این نرم افزار مجهز به یک آنتی ویروس قوی است که به طور مرتب سیستم شما را برای بدافزارهای ناخواسته بررسی می‌کند.

همچنین دارای یک ویژگی Anti-Spyware است که از اطلاعات خصوصی شما در هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می‌کند و به علاوه دارای یک فایروال داخلی است که از دسترسی نرم افزارهای بررسی نشده به اینترنت جلوگیری می‌کند.

Norton با یک نسخه آزمایشی رایگان ۷ روزه برای آنتی ویروس و برخی ویژگی‌های اساسی دیگر ارائه می‌شود. نسخه پریمیوم شامل یک ویژگی کنترل والدین و زمان مدرسه است که به والدین کمک می‌کند تا آنچه را که فرزندانشان در اینترنت جستجو می‌کنند نظارت کنند و همچنین به کنترل مدت زمان آنلاین بودن آن‌ها کمک می‌کند.

اگر علاقه‌مند به این موارد هستید، آزمایش رایگان فرصتی را برای آزمایش برخی از ویژگی‌های Norton 360 فراهم می‌کند و متوجه می‌شوید که آیا ارزش پرداخت آن را دارد یا خیر.

دانلود: Norton 360 

5. آنتی ویروس Total AV

بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11 - TotalAVآنتی ویروس توتال، یک برنامه برنده جایزه امنیت سایبری است که در زمان واقعی از ویروس‌ها، بدافزارها و تهدیدات آنلاین محافظت می‌کند و مجهز به WebShield Protection است که به شما این امکان را می‌دهد تا از وب سایت‌های مورد علاقه خود بدون نصب ناآگاهانه ویروس بازدید کنید.

این ویژگی فعالیت اینترنت شما را کنترل می‌کند و در اولین نشانه خطر به شما هشدار می‌دهد و همچنین هنگام بازدید از یک وب سایت ناامن هشداری را ارائه می‌دهد. آنتی ویروس توتال همچنین مجهز به یک مسدود کننده تبلیغات قدرتمند است که با حذف پاپ آپ‌های مزاحم و بنرهای ناخواسته، تجربه مرور شما را افزایش می‌دهد.

همچنین می‌تواند پخش ویدیوهای تبلیغاتی را متوقف کند و یک پوشش مفید ارائه می‌دهد که نشان می‌دهد چند آگهی در یک وب‌ سایت خاص مسدود شده‌اند.

آنتی ویروس توتال در حال حاضر آزمایشی رایگان ارائه نمی‌دهد اما قابلیت‌های خود را با قیمتی تبلیغاتی برای کاربران جدید در سال اول ارائه می‌دهد و این به کاربران جدید این امکان را می‌دهد تا قبل از اینکه نسخه پریمیوم را خریداری کنند، آنتی ویروس را آزمایش کنند.

این آنتی ویروس همچنین مجهز به یک شبکه خصوصی مجازی قوی است که حضور آنلاین شما را پنهان می‌کند و از اطلاعات شخصی شما محافظت می‌کند.

دانلود: TotalAV 

6. آنتی ویروس Panda Dome

بهترین برنامه‌های آنتی ویروس برای ویندوز 11 - PandaPanda Dome به عنوان یک نرم افزار WatchGuard ارائه می‌شود و ابزارهای امنیتی پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که می‌تواند از سیستم‌های خصوصی، تجاری و همچنین چندین پلتفرم محافظت کند.

این نرم افزار ممتاز مجهز به مدیریت رمز عبور است، نرم افزار پاکسازی که تضمین می‌کند سیستم شما عاری از بدافزار و فایل‌های غیر ضروری است. همین بدافزار می‌تواند دلیلی باشد که ویندوز شما یک پوشه را با وجود داشتن فایل‌ها خالی نشان می‌دهد.

پاندا یک نسخه رایگان از آنتی ویروس خود را ارائه می‌دهد که با حداقل امکانات کار می‌کند. این سرویس همچنین دارای طرح‌های متنوعی است و به شما امکان می‌دهد هم به صورت ماهانه و هم سالانه مشترک شوید.

نسخه ممتاز آنتی ویروس می‌تواند دستگاه‌های خارجی را پس از اتصال به برق اسکن کند، خرید آنلاین شما را کنترل کند تا مطمئن شود اطلاعات حساس شما ایمن باقی می‌مانند و ویژگی کنترل والدین را ارائه می‌دهد.

دانلود: Panda Dome

در روزگار کنونی خصوصی نگه داشتن زندگیمان سخت‌تر و سخت‌تر شده و گشت و گذار در اینترنت نباید عاملی مهاجم برای امنیت سیستم شما باشد. روش‌های نفوذ هکرها در حال تکامل است اما خوشبختانه نرم افزارهای امنیت سایبری نیز در حال تکامل هستند. 

به این ترتیب، ایمن کردن سیستم شما ممکن است هزینه زیادی داشته باشد اما در مقایسه با آسیبی که در صورت افتادن اطلاعات خصوصی شما به دست افراد نادرست ممکن است وارد شود، چیزی نیست. در مجموع، با هیچ یک از نرم افزارهای امنیت سایبری ذکر شده در بالا از سمت بدافزارها نمی‌توانید آسیب ببینید. بنابراین، با خیال راحت وقت خود را صرف کنید و تصمیم بگیرید که کدامیک به بهترین وجه نیازهای امنیتی فعلی شما را برآورده می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید