آپدیت واتساپ اندروید با ویژگی‌های جدید و کاربردی

آپدیت واتساپ اندروید با ویژگی‌های جدید و کاربردی - Voice notes status will be added to WhatsApp.به تازگی آپدیت جدیدی برای کاربران واتساپ اندروید که یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های پیام رسان در سراسر جهان است در دسترس قرار گرفته است . تعدادی از پیشرفت‌های جدید که قابلیت استفاده و عملکرد برنامه را بهبود می‌بخشد در این به‌روزرسانی گنجانده شده است. این پلتفرم تلاش زیادی کرده است تا ویژگی‌ها را در همه جا در دسترس کاربران قرار دهد. برخی از ویژگی‌ها اکنون در حال آزمایش بتا هستند و به زودی منتشر خواهند شد. حال بیایید جزئیات را بررسی کنیم که تا ببینیم چه ویژگی‌هایی توسط واتس اپ اضافه شده است.

آخرین آپدیت اپلیکیشن واتساپ اندروید با نسخه ۲.۲۳.۳.۷۷ عرضه می‌شود و چندین ویژگی جدید به پلتفرم اضافه کرده است. کاربران اکنون می‌توانند هنگام ارسال تصاویر و اسناد، زیرنویس اضافه کنند. ویژگی‌های بیشتر شامل پشتیبانی از موضوعات و توضیحات طولانی‌تر برای توصیف بهتر گروه شما است، کاربران اکنون می‌توانند تا ۱۰۰  تصویر و ویدیو را به طور همزمان ارسال کنند که قبلاً فقط به ۳۰ تصویر محدود شده بود.

یکی از جذاب‌ترین تغییرات انجام شده در آپدیت واتساپ اندروید، اضافه شدن متا آواتار است. کاربران اکنون می‌توانند از آواتار استفاده کرده و آن را شخصی سازی کنند و سپس می‌توان از آن برای استیکرها و تصاویر پروفایل استفاده کرد. با رفتن به تنظیمات > آواتار > شروع به کار می‌توانید به این ویژگی دسترسی پیدا کنید.واتساپ اندرویداین به‌روزرسانی علاوه بر این قابلیت‌های جدید، شامل رفع باگ‌های متعدد و بهبود عملکرد نیز می‌شود. در نتیجه این به‌روزرسانی‌ها، تجربه کلی کاربر باید روان‌تر و قابل اعتمادتر باشد. اگرچه این آپدیت در حال حاضر فقط برای کاربران اندرویدی قابل دسترسی است، اما احتمالاً ویژگی‌های مشابه برای کاربران iOS نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

خلاصه: در جدیدترین نسخه واتساپ اندروید تعدادی از ویژگی‌های جدید که تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد، گنجانده شده است. برخی از ویژگی‌هایی که این نسخه را ارزشمندتر می‌کند شامل ظرفیت ارسال بیش از ۳۰ عکس و ویدیو به طور همزمان، امکان سفارشی‌سازی آواتار واتس‌اپ و پشتیبانی از زیرنویس رسانه‌ای است. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید