توییتر آبی با علامت‌های طلایی جدید برای مشاغل از نو راه‌اندازی شد

پس از راه‌اندازی اولیه سخت و دشوار، توییتر آبی (Twitter Blue) توسط این شرکت دوباره راه‌اندازی شد. ایلان ماسک قبلاً در نوامبر ۲۰۲۲ به دلایل مختلف نشان تأیید آبی را پس گرفته بود و اکنون این سرویس با تغییرات قابل توجهی مجدداً منتشر شده است.

توییتر آبی با علامت‌های طلایی جدید برای مشاغل از نو راه‌اندازی شد - Twitter Blue Checkmark 696x696 1پلتفرم میکروبلاگینگ از دیروز (۱۲ دسامبر ۲۰۲۲) سرویس جدید توییتر آبی را آغاز کرد. این برای اولین بار در iOS و کاربران وب که قادر به ثبت نام برای توییتر آبی هستند در دسترس است. برای کسانی که اطلاع ندارند، سرویس Blue این شرکت اساساً مشترکین را به ویژگی‌هایی مانند ویرایش توییت‌های خود، بارگذاری ویدیو با وضوح ۱۰۸۰ پیکسل و حتی حالت Reader دسترسی می‌دهد. در ۹ نوامبر، سرویس تأیید آبی در ابتدا راه‌اندازی شد، اما به دلیل نرخ بالای جعل هویت در این پلتفرم، مجبور به عقب نشینی شد.

جعل هویت نه تنها بر شخصیت‌های شناخته شده یا افراد مشهور (از جمله خود ایلان ماسک) تأثیر نمی‌گذارد، بلکه سایر برندها و مشاغل شناخته شده را نیز هدف قرار می‌دهد. اما اکنون، این شرکت Twitter Blue را با قیمت ۸ دلار آمریکا در ماه برای کاربران وب یا ۱۱ دلار آمریکا در ماه برای کاربران دستگاه‌های iOS راه‌اندازی کرده است. اگرچه مشترکین Blue می‌توانند از آن در تمام پلتفرم‌های پشتیبانی کننده از جمله اندروید استفاده کنند. علاوه بر این، کاربران این سرویس نیز می‌توانند برنامه‌های اشتراکی خود را به‌روزرسانی، لغو یا تنظیم کنند تا به‌طور خودکار با قیمت جدید تمدید شوند.

توییتر آبیمهم‌تر از همه، این شرکت همچنین برای کسانی که در Twitter Blue ثبت نام کرده‌اند، نیاز به تأیید تلفنی دارد. در حال حاضر انواع مختلفی از علامت‌های تأیید وجود دارد. تأیید طلایی، مشاغل یا شرکت‌ها را مشخص می‌کند، در حالی که حساب‌های دولتی و چند ملیتی یک علامت خاکستری دریافت می‌کنند. اشتراک آبی اکنون در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و بریتانیا نیز موجود است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید