تلگرام به‌روز‌رسانی بزرگی را منتشر کرد: امکان استفاده از چندین نام مستعار، چت جداگانه در گروه، ترجمه پیام‌های ویدیویی

تلگرامبا توجه به گزارش‌های موجود در وبلاگ تلگرام، به‌روزرسانی برای این پیام‌رسان منتشر شده است که تعدادی ویژگی جدید از جمله امکان پیوست چند نام مستعار به یک حساب کاربری را به طور همزمان به آن اضافه می‌کند.

در واقع نام کاربری اضافی یک گزینه پولی است و آن‌ها را می‌توان در پلتفرم Fragment خریداری کرد. نام‌های اضافی با نام‌های اصلی تفاوت دارند زیرا می‌توانند کوتاه‌تر از پنج کاراکتر باشند. در صورت تمایل می‌توان آن‌ها را فروخت یا غیرفعال کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید، امکان ایجاد چت در گروه‌ها (Topics in Group) برای بحث در مورد موضوعات جانبی است. به عنوان مثال، اگر گروهی از طرفداران فیفا برای کنسول‌ها و رایانه شخصی در یک چت فوتبال حاضر شوند، مدیر می‌تواند یک “روم” جداگانه در چت برای بحث در مورد بازی‌های ویدیویی ایجاد کند.

کاربران پریمیوم تلگرام نیز پیشرفت‌های جزئی دریافت کرده اند. به عنوان مثال، اکنون آن‌ها می‌توانند نه تنها پیام‌های صوتی، بلکه حلقه‌های ویدیویی را نیز به متن ترجمه کنند. همچنین، ۱۲ ایموجی جدید برای دارندگان یک اشتراک پولی ظاهر شده است.

این آپدیت چندین پیشرفت در طراحی ظاهر تلگرام را به ارمغان آورد. توسعه دهندگان طرح رنگ تم تیره را در نسخه iOS این پیام‌رسان اصلاح کرده‌اند و همچنین به کاربران اندروید اجازه داده‌اند اندازه فونت را در حالت پیش‌نمایش پیام تغییر دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید