اسپاتیفای سرانجام پشتیبانی از پخش کننده رسانه اندروید 13 را اضافه کرد

اسپاتیفایمدتی است که اندروید ۱۳ روی گوشی‌های پیکسل گوگل و همچنین برخی دیگر از گوشی‌های اندرویدی مانند سامسونگ عرضه شده است. اگرچه OEM ها (سازندگان اصلی تجهیزات) تمام تلاش خود را می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که گوشی‌ها از آخرین نسخه اندروید استفاده می‌کنند، اما نمی‌توان همین را در مورد توسعه‌دهندگان برنامه گفت، زیرا آن‌ها در اضافه کردن پشتیبانی از پخش کننده رسانه اندروید ۱۳ ضعیف عمل کرده‌اند. 

اسپاتیفای در نهایت با کمی تجدید بصری به اندروید ۱۳ رسید

قبل از اینکه هیجان زده شوید، شایان ذکر است که تغییرات در بهترین حالت حداقلی هستند، حتی اگر چشمگیر باشند. این لزوماً چیز بدی نیست زیرا انتقال از اندروید ۱۲ به اندروید ۱۳ نیز با تغییرات زیادی همراه نبوده و ما متوجه شده‌ایم که آخرین نسخه اندروید از نظر مجوزهای اعلان‌ها، دسته‌بندی و امنیت بهتر است. با این اوصاف، آخرین به‌روزرسانی چیزهای جدیدی به اسپاتیفای اضافه می‌کند.

اسپاتیفای سرانجام پشتیبانی از پخش کننده رسانه اندروید 13 را اضافه کرد - Spotify Android 13 Media Player Music 768x754 1پخش کننده رسانه جدید یک مکث مربع گرد و یک دکمه پخش گرد در سمت راست ارائه می‌دهد و هر زمان که بین پخش یا مکث جابجا شوید، دکمه متحرک می‌شود. در پایین، نوار جستجو را دریافت می‌کنید، به دنبال آن یک دکمه آهنگ بعدی و یک دکمه پخش تصادفی به همراه یک دکمه قلب را دریافت می‌کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، تغییرات در بهترین حالت جزئی هستند، اما کیفیت برنامه اسپاتیفای را بهبود می‌بخشند. نه فقط این، این برنامه اکنون دارای یک زبان طراحی هماهنگ با اندروید ۱۳ است و این بدان معناست که از نمایش اعلان‌های بی موقع جلوگیری می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید