نسخه وب پیام‌رسان Snapchat راه‌اندازی شد

نسخه وب پیام‌رسان Snapchat راه‌اندازی شدیک نسخه وب کامل از پیام‌رسان Snapchat ظاهر شده است که به شما امکان مکاتبه و برقراری تماس از رایانه شخصی را می‌دهد. اگر نیاز به ارسال پیام‌های متعدد در یک زمان دارید، نسخه وب پیام‌رسان Snapchat می‌تواند مفید باشد. 

نسخه وب پیام‌رسان Snapchat همراه با حفظ حریم خصوصی

نسخه وب پیام‌رسان Snapchat راه‌اندازی شد - Snapchat messenger launched on the web anyone can useنسخه وب پیام‌رسان Snapchat از نظر عملکردی با نسخه موبایل تفاوتی ندارد. کادری برای پیام‌های متنی، ارسال فایل‌ها، تماس‌های صوتی و تصویری وجود دارد. اسنپ ​​خاطرنشان کرد که محبوبیت ارتباط ویدیویی در حال حاضر در حال افزایش است و همچنین بیان کرد که در آینده نسخه وب ممکن است در صورت تقاضا، ویژگی‌های جدیدی از برنامه تلفن همراه داشته باشد. 

از ویژگی‌های جالب، ما به عملکرد همگام‌سازی مکاتبات اشاره می‌کنیم؛ یعنی می‌توانید یک مکالمه را در تلفن هوشمند شروع کنید و آن را در رایانه شخصی به پایان برسانید.

همچنین عنوان شد که نسخه وب پیام‌رسان Snapchat دارای ویژگی‌های امنیتی است. به عنوان مثال، پیام‌های ارسالی پس از ۲۴ ساعت خود به خود حذف می‌شوند و همچنین نمی‌توانید از مکاتبات عکس بگیرید. 

نسخه وب پیام‌رسان Snapchat راه‌اندازی شد - 40d70400 34ed 11ed bff9 6cb94ad4e7d0.jpegمی توانید نسخه وب پیام‌رسان Snapchat را در اینجا امتحان کنید. اسنپ چت از میان مرورگرها از کروم، مایکروسافت اج، ویوالدی و بریو در حال حاضر پشتیبانی می‌کند، اما اپرا پشتیبانی نمی‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید