رابط کاربری جدید اسکایپ رونمایی شد

رابط کاربری جدید اسکایپ رونمایی شد - gsmarena 000 16رابط کاربری جدید اسکایپ در خبری که روی وبسایت این نرم‌افزار قرار گرفت، رونمایی شد. تغییراتی که در نسخه جدید شاهد آن هستیم مربوط به بهبود ظاهری رابط کاربری با تمرکز بر بخش ((صفحه تماس‌ها)) موسوم به call stage است، جایی که شرکت‌کنندگان در گفتگو می‌توانند یکدیگر را ببینند. همچنین می‌توان چت‌ها را با پوسته‌ها و طیف‌های رنگی جلا بخشید.

تجربه کابری جدید با رنگ و بویی آشنا

Skype می‌گوید با توجه به طرح‌بندی، پوسته‌ها و سایر ویژگی‌ها، این زیباترین call stage است که تا کنون در جهان طراحی شده است. اسکایپ تلاش کرده علاوه بر توسعه و مدرنیزه کردن رابط جدید آن را به نحوی بازآفرینی کند که همچنان برای کاربران قدیمی این نرم‌افزار آشنا باشد. همچنین این شرکت اعلام کرده که کاربر در نسخه جدید بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌ است:

اولین کسی که برای ما مهم بوده شما هستید. حالا می‌توانید هنگام برقراری تماس، خود را در یک نمای اصلی ببینید. همچنین امکانی را فراهم کردیم که call stage شامل شبکه‌بندی زنده باشد، به صورتی که دیگر هیچ‌کس در بالای صفحه تنها نخواهد ماند، زیرا ما همه تماس‌های فعال را به صورت خودکار گرد هم خواهیم آورد.

رابط کاربری جدید اسکایپ رونمایی شد - gsmarena 001 31

کاشی‌های شخصی‌سازی شده

رابط کاربری جدید اسکایپ این امکان را به شما می‌دهد که کاشی‌هایی را برای زمانی که فعال نیستید شخصی‌سازی کنید. پس دیگر خبری از کاشی‌های خاکستری نخواهد بود. آواتار افرادی که به صورت صوتی در گفتگو شرکت می‌کنند، می‌تواند با عکس آن‌ها همراه شود. همچنین پس‌زمینه آن در حین تماس شخصی‌سازی شود.

رابط کاربری جدید اسکایپ رونمایی شد - gsmarena 002 25

Meet Now برای تماس خارجی

ویژگی Meet Now اسکایپ حالا به شما این امکان را می‌دهد که با افرادی که فاقد اکانت Skype هستند تماس تصویری برقرار کنید. Meet Now حالا جمع و جورتر و دارای کاربری آسان‌تر است.

رابط کاربری جدید اسکیپ

رنگ‌بندی گفتگوها به رابط کابری جدید اسکایپ رسید

پوسته‌ها اکنون در نوارهای گفتگو نیز اعمال می‌شوند. گفتگوها با رنگ‌های مختلف تزئین می‌شوند. البته این مورد شامل گفتگوهای شخصی هم می‌شود.

ادعای ارتقاء عملکرد ۲۰۰۰ درصدی!

این شرکت اعلام کرده که بروزرسانی جدید ۳۰ درصد در نسخه دسکتاپ و ۲۰۰۰ درصد در نسخه اندروید عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد.

رابط کاربری جدید اسکایپ رونمایی شد - grid view twin camکار سخت Skype در برابر رقبا

اسکایپ زمانی محبوب‌ترین نرم‌افزار تماس تصویری در جهان بود، اما اکنون اوضاع متفاوت شده و رقیبانی همچون Zoom ،Facetime ،WhatsApp ،Google Duo و حتی هم‌خانواده خود در مایکروسافت یعنی نرم‌افزار Microsoft Teams وارد میدان شده‌اند. قابلیت‌های بیشتری در بروزرسانی جدید ایجاد شده‌اند که در وبسایت اسکایپ قابل دسترسی هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید