برنامه Dropship سامسونگ برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها تا 5 گیگابایت در اندروید، iOS و وب راه‌اندازی شد

برنامه Dropship سامسونگ برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها تا 5 گیگابایت در اندروید، iOS و وب راه‌اندازی شدسامسونگ یک برنامه جدید به اشتراک‌گذاری فایل را راه‌اندازی کرده که به شما امکان می‌دهد فایل‌ها را بین انواع دستگاه‌ها انتقال دهید. این اپلیکیشن Dropship نام دارد و در حال حاضر از طریق فروشگاه گلکسی در انحصار کاربران کره جنوبی است. Dropship به شما این امکان را می‌دهد تا با آپلود فایل‌ها از دستگاه میزبان و سپس تولید کد QR که دیگران برای دریافت فایل اسکن می‌کنند، روزانه تا ۵ گیگابایت فایل را به اشتراک بگذارید.

پس از آپلود فایل، کاربر لینک دانلود آن یا یک کد QR را در گوشی خود دریافت می‌کند که در صورت لزوم می‌توان لینک را تغییر داد. این لینک یا کد QR باید با کاربر دیگری به اشتراک گذاشته شود تا بتوان فایل را دانلود کرد. این سرویس کراس پلتفرم است (روی رایانه شخصی، سایر دستگاه‌های اندروید و iOS کار می‌کند)، اما در حال حاضر در انحصار سری Galaxy S22 و یک حساب سامسونگ اسپ. 

برنامه Dropship سامسونگ برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها تا 5 گیگابایت در اندروید، iOS و وب راه‌اندازی شد - Screenshot ۲۰۲۲۱۱۰۵ ۱۱۰۱۵۴ Samsung Internetفرستنده فایل باید یک دستگاه اندروید ۱۳ با رابط کاربری OneUI 5 داشته باشد. همچنین گیرنده نیازی به داشتن برنامه یا یک حساب کاربری ثبت شده سامسونگ ندارد و فقط کد QR را اسکن می‌کند که دانلود فایل به صورت خودکار آغاز می‌شود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید