سامسونگ اپلیکیشن جدید Camera Assistant را برای کنترل بهتر دوربین راه‌اندازی کرد

سامسونگ اپلیکیشن جدید Camera Assistant را برای کنترل بهتر دوربین راه‌اندازی کردسامسونگ به تازگی اپلیکیشن جدیدی به نام Camera Assistant را راه‌اندازی کرده است که برای گوشی‌های هوشمند گلکسی منتشر شده است. نرم افزار جدید بخشی از مجموعه برنامه‌های شخصی‌سازی شده Good Lock این شرکت است که هدف آن بهبود تجربه کاربر است.

در واقع این شرکت فناوری کره جنوبی، اپلیکیشن جدید Camera Assistant را با هدف ارائه ویژگی‌های پیشرفته در حین استفاده از دوربین گوشی گلکسی راه‌اندازی کرده است. این به بهبود شخصی‌سازی کاربران با حالت خودکار دوربین کمک می‌کند. از هم‌اکنون، این برنامه در مناطقی مانند هند، کره جنوبی و برخی بازارهای دیگر از طریق فروشگاه گلکسی در دسترس است. علاوه بر این، این برنامه همچنین این امکان را به کاربران می‌دهد که HDR خودکار را غیرفعال یا فعال کنند.

سامسونگ اپلیکیشن جدید Camera Assistant را برای کنترل بهتر دوربین راه‌اندازی کرد - Samsung good lock camera assistant 0 1200x1067 1 768x683 1جدای از این، کاربران گوشی گلکسی همچنین می‌توانند انتظار داشته باشند که هنگام عکاسی از سوژه‌هایی که از کاربر دور هستند، شاهد بافت یک‌دست عکس و حتی تعویض خودکار لنز باشند. نکته قابل توجه، برنامه جدید دستیار دوربین همچنین به شما امکان می‌دهد حتی زمانی که از حالت عکس استفاده می‌کنید، فیلم هم بگیرید. کاربران حتی می‌توانند دکمه شاتر را برای شروع ضبط فیلم نگه دارند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اضافه شده به دستیار دوربین، گزینه Quick Shot است که به شما امکان می‌دهد تاری را در تصاویر ثابت کاهش دهید.

اگرچه، سامسونگ اعلام کرد که ممکن است با استفاده از این ویژگی، کیفیت تصویر کمی کاهش یابد، اما باید به گرفتن بهتر سوژه‌های متحرک سریع مانند حیوانات خانگی کمک کند. با استفاده از این برنامه جدید، نیازی به هیچ گونه راه‌اندازی نیست، زیرا اساساً تعدادی گزینه جدید را در تنظیمات دوربین گوشی گلکسی فعال می‌کند که کاربران می‌توانند بر اساس نیاز خود تغییر دهند. علاقه‌مندان می‌توانند با کلیک بر روی این لینک اینجا اپلیکیشن جدید Camera Assistant را بررسی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید