قابلیت ردیابی قیمت گوگل کروم بالاخره از راه رسید!

ردیابی قیمت گوگل کرومگوگل مدت زیادی است که در حال آزمایش ویژگی ردیابی قیمت برای محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان کروم است. قابلیت ردیابی قیمت که حدود یک سال است در مرحله آزمایشی قرار داشت بالاخره از راه رسید. بنابراین، نوآوری چه خواهد کرد و جزئیات چیست؟ با هم جزییات این خبر را با هم مرور می کنیم.

ویژگی ردیابی قیمت گوگل کروم برای خریداران بسیار مفید خواهد بود!

گوگل مدت زیادی است که روی قابلیت ردیابی قیمت در کروم کار می‌کند، زیرا با پیشرفت و گسترش تکنولوژی، خرید آنلاین تا حد زیادی در مقایسه با روش‌های سنتی رقابت می‌کند. به همین دلیل مردم می‌خواهند در کنار خرید، تخفیف‌ها را به صورت عملی از جایی که نشسته‌اند دنبال کنند.

قابلیت ردیابی قیمت گوگل کروم بالاخره از راه رسید! - google chrome fiyat takip özelliği geldi 768x432 1اکنون پس از آزمایش‌های طولانی، بالاخره نوآوری از راه رسیده و کاربری که منتظر تخفیف هر محصولی است، با دکمه “دنبال کردن قیمت” که توسط نوآوری وب سایتی که جنس در آن فروخته می‌شود، هر چیزی را که بخواهد می‌تواند دنبال کند. با فعال شدن دکمه، وب سایت به صورت خودکار ذخیره می‌شود و در صورت فروش، تماشای آن بسیار کاربردی خواهد بود.

ویژگی ردیابی قیمت گوگل کروم در وب سایتی که محصول در آن فروخته می‌شود یا در تلفن‌های هوشمند اندرویدی کار می‌کند. این اولین بار در ایالات متحده عرضه شد و مشخص است که به تدریج به کشورهای دیگر گسترش خواهد یافت. 

عملکردی که به نسخه پایدار آمد، مورد انتظار بسیاری بود زیرا مدت زیادی است که در مرحله آزمایش قرار داشته است. خریداران آنلاین همچنین ویژگی جدید را از نظر پیگیری محصولات تخفیف خورده کاربردی می‌دانند.

نظر شما خوانندگان ما در مورد این موضوع چیست؟ آیا ویژگی ردیابی قیمت ادغام شده در گوگل کروم برای شما مفید بود؟ در قسمت نظرات می‌توانید نظرات خود را بیان کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید