۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید

برنامه آیفون برای دورکاری

حال و هوای یک دفتر کار می‌تواند شگفتی‌هایی برای حفظ انگیزه شما ایجاد کند. با این حال، هنگام کار از راه دور، کمبود فضای حرفه‌ای می‌تواند مرزهای بین کار و زندگی در خانه را مبهم و یا حتی نابود کند. کار از راه دور ممکن است احساس کنترل بیشتری به شما بدهد، اما آزادی بیشتر می‌تواند با اشکالاتی در ارتباط با تیم، مدیریت زمان و حتی امنیت همراه باشد. خوشبختانه، ۷ برنامه آیفون برای دورکاری می‌تواند به شما کمک کنند تا عملکرد خوبی داشته باشید حتی وقتی در خانه کار می‌کنید.

۱. Google Keep برنامه آیفون برای دورکاری

Google Keep ابزاری عالی برای افرادی است که به دنبال روشی ساده برای نظم بخشیدن به کارهای کوتاه تا میان مدت خود هستند. Google Keep برای دورکارانی که باید نظراتشان را روی صفحه بنویسند، مطلوب است. این برنامه به شما امکان می‌دهد یک کار بزرگتر را به کارهای کوچکتری در قالب متن، صدا یا یادداشت‌های عکس‌دار تقسیم کنید.

به ‌جز سازماندهی لیست‌های شما ، Google Keep با مجموعه گسترده‌ای از محصولات Google ادغام می‌شود و در دستگاه‌های مختلفی که ممکن است در طول روز کاری‌تان، از راه دور استفاده کنید، کار می‌کند. Google Keep فقط برای کارهای فردی مفید نیست. ابزارهای همکاری این برنامه، آن را به گزینه‌ای بی‌نظیر برای آن دسته از وظایف تبدیل کرده که نیاز به همکاری گروهی دارد.

۲. Trello

۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - 356694C8 EFBE 4728 974E 26E3B42591B1 ۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - A661FEA1 56CC 4C63 9E45 4928DAEC41CB

برای آن دسته از پروژه‌هایی که از خانه انجام می‌شود و به مجموعه گسترده‌ای از ویژگی‌ها نیاز دارند، Trello راهی است که باید برای موفقیت دنبال کنید. با استفاده از ساختار Kanban برنامه، خواهید دید که چگونه روش تجسم Trello برای مدیریت پروژه به شما امکان می‌دهد وظیفه خود و دیگران را در هر اندازه را کنترل کنید.

تابلوها، که بخش اصلی برنامه هستند، لیست‌ها و کارت‌هایی را در خود جای داده‌اند. لیست‌ها دارای کارت‌هایی است که می‌توانید کارهای خاص خود را در آن قرار دهید. کارت‌ها در واقع همان وظایف عملی هستند.

گذشته از این، Trello دارای ویژگی‌ها و ابزارهایی استانداردی است که انتظار می‌رود از هر نرم افزار مدیریت پروژه انتظار دارید. این بخش‌ها شامل یادآوری، برچسب‌ها، پشتیبانی پرونده، ابزار همکاری و یکپارچه سازی بین پلتفرمی است. به همین دلایل Trello استاندارد صنعتی برای مدیریت پروژه است.

۳. IFTTT

۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - 3A15CB4F EAFE 4252 B2E9 E678F720E8C2 ۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - 91695D6A 43C6 44BD B8CC B9AEB0A4E063

IFTTT (مخفف If This Then That) دروازه شما برای انجام کار به صورت خودکار است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا برنامه‌ها را طوری با‌هم هماهنگ کنید که در حالت عادی معمولا امکان‌پذیر نیست.

IFTTT براساس آنچه سرویس می‌نامد، عمل می‌کند. برنامه‌های گوشی یا برنامه‌های تحت وبی وجود دارد که IFTTT می‌تواند با آنها ارتباط برقرار کند. هر عمل تریگر نامیده می‌شود. به عنوان مثال، هنگامی که یک ایمیل با پیوست از یک گیرنده خاص دریافت می‌کنید، IFTTT می تواند به Dropbox بگوید که پیوست را در یک پوشه خاص ذخیره کند. برنامه IFTTT ، برنامه آیفون برای دورکاری و کاهش کارهای سنگین روزانه است اگر از آن هوشمندانه استفاده کنید.

۴. TimeCamp

۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - 434E7616 C8A0 48C2 A4ED 613712DA6074 ۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - BB95122D 27AB 4422 8D47 993FC3C65DA4

حس سازمان یافته TimeCamp، ممکن است شما را با کارایی که دارد متعجب کند. فقط با یک ضربه می‌توانید به TimeCamp اجازه دهید کارهای شما را تحویل گرفته و پیگیری کند. این برنامه مشابه Trello، می‌توانید کارهای شما را به کارهای کوچکتر تقسیم کرده و مدت زمان لازم برای اتمام قسمتهای مختلف پروژه را قابل پیگیری کند.

مدیر پروژه شما می‌تواند به لطف یک گزارش خودکار از کار، دید کلی نسبت به زمان صرف شده برای انجام کارها به دست آورد. دیگر زمان برگه‌های کاری مبهم یا ابزارهای مختلف ناقص برای محاسبه زمان انجام کارها گذشته است. تقریبا مانند همه برنامه‌های این مقاله، TimeCamp در همه سیستم عامل‌ها عمل می‌کند. همچنین با بیش از ۱۰۰ برنامه third-party نیز ادغام می‌شود.

۵. Bitwarden

۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - 9D4878C7 96AF 4646 823E EAA29FC2CEF1 ۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - AD0EE7B9 468E 4069 BFAB C8B023057358

Bitwarden یک برنامه عالی رایگان و متن باز برای نیازهای مدیریت رمز عبور شماست. Bitwarden از طریق رمزگذاری استاندارد از اعتبار شما در چندین سیستم عامل محافظت میکند.

Bitwarden علاوه بر گذرواژه‌ها از ذخیره سازی یادداشت‌ها به صورت ایمن نیز پشتیبانی می‌کند. Bitwarden کاملاً در مورد قابلیت‌های امنیتی خود پیشرو است و کد کامل خود را در GitHub میزبانی می‌کند. Bitwarden ممکن است از پشتیبانی کامل آفلاین برخوردار نباشد اما توانایی برنامه برای کار به صورت رایگان در هر دو سیستم عامل تلفن همراه و دسکتاپ این نقص را جبران می‌کند.

اشکال متعدد احراز هویت، همگام سازی ابری و توانایی میزبانی Bitwarden در سرور خودش، آن را به عنوان برنامه برتر مدیریت رمز عبور برای امنیت از راه دور در اختیار شما قرار می‌دهد.

۶. Freedom

۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - C7DC3ECE 8B2F 4EA3 8185 19F3DD82A800 ۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - E6E53588 C814 4BEF B181 9D4DAAF832AF

هنگام کار از راه دور، حواس پرتی زیاد است. وقتی هر روز با دستگاهی کار می‌کنید که بیشتر این عوامل حواس پرتی را در خود جای داده، ممکن است به کمک خارجی نیاز داشته باشید.

ممکن است در طول کار با سیستم‌ها و کامپیوترها برنامه‌های جانبی حواس شما را به خود جلب کند و آنچنان که باید و شاید نتوانید از وقت خود استفاده کنید. نه تنها می‌توانید حواس پرتی را در iPhone خود مسدود کنید، بلکه می‌توانید این کار را برای رایانه خود نیز انجام دهید. چه فایده دارد برنامه‌ای که از دسترسی به فیس بوک در رایانه شما جلوگیری کند، با این وجود به شما اجازه  دهد تا در iPhone خود دوباره از آن استفاده کنید؟

برنامه Freedom  با اجازه‌دادن به شما برای ایجاد لیست سیاه از برنامه‌ها و وب سایت‌هایی که از طریق VPN جداگانه کار می‌کنند، دسترسی شما به آن برنامه‌ها را برای یک دوره خاص مسدود می‌کند. برخی از برنامه‌ها Freedom  را در برنامه بهره‌وری موجود خود، از جمله پومودورو، قرار داده‌اند تا از مزایای بیشتری در عادت‌های کاری خود بهره‌مند شوند. این برنامه را نیز باید در لیست برنامه آیفون برای دورکاری خود نگه‌دارید.

۷. Headspace

۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - 864467CF 051E 4203 86BE 10CBD5E1F423 ۷ برنامه آیفون برای دورکاری که باید بشناسید - BE9D09B1 8CCF 4C5B B19A 33ADD2255804

کار از راه دور می‌تواند استرس ایجاد کند، وقتی دور از همکاران و محیط طبیعی خود کار کنید ممکن است احساس خوبی نداشته‌باشید. بودن کنار خانواده، نبود هیچ الزامی برای انجام کار و زمان‌هایی که شما مدیریت آن را برعهده دارید می‌تواند هم عالی و هم ترسناک باشد.

Headspace در این شرایط کمک می‌کند. این برنامه شامل تمرینات مراقبه و تنفس است که برای شما راحتی و آرامش به ارمغان می‌آورد، اگر می‌خواهند این عادات سالم را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

رابط کاربری گرم و ساختار قابل دسترسی امکان یادگیری سریع را فراهم می‌کند یا می‌تواند به شما در یافتن راه‌حلی برای نگرانی خاص کمک کند. Headspace می‌فهمد که تنفس و سکون تنها راه سلامتی نیست. Headspace با کشش‌های کوتاه و تمرینات مناسب دفتر کار، در منزل شما را از صندلی بلند می‌کند. بنابراین این برنامه آخرین مورد در لیست رنامه آیفون برای دورکاری ما است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید