کاربران اینستاگرام به زودی می‌توانند استوری‌های ویدئویی 60 ثانیه‌ای را ((بدون نیاز به تقسیم‌بندی)) بارگذاری کنند

کاربران اینستاگرام به زودی می‌توانند استوری‌های ویدئویی 60 ثانیه‌ای (بدون نیاز به تقسیم‌بندی) بارگذاری کننداینستاگرام سخت در تلاش است تا با TikTok و Snapchat رقابت کند و آخرین ویژگی که در حال آزمایش دارد، بخشی از این تلاش است. 9to5Mac گزارش می‌دهد که اینستاگرام در حال کار روی این است که به شما امکان بدهد تا استوری‌های ویدئویی 60 ثانیه‌ای را بدون نیاز به تقسیم آن‌ها پست کنید.

قابلیت ((استوری‌های ویدئویی 60 ثانیه‌ای بدون نیاز به تقسیم‌بندی)) به زودی به صورت جهانی در دسترس قرار می‌گیرد

این ویژگی در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارد و اولین بار توسط یکی از کاربران اینستاگرام در ترکیه مورد توجه قرار گرفت. رسانه‌ اجتماعی اینستاگرام، اکنون برخی از کاربران خود را در مورد تغییر جدید مطلع می‌کند. قبل از این به‌روزرسانی، اگر ویدیویی بیش از ۱۵ ثانیه را برای استوری اینستاگرام در نظر می‌گرفتید، به طور خودکار به چندین استوری مختلف تقسیم می‌شد.

کاربران اینستاگرام به زودی می‌توانند استوری‌های ویدئویی 60 ثانیه‌ای را ((بدون نیاز به تقسیم‌بندی)) بارگذاری کنند - AD3B04D3 F9F4 4BAE B678 5460ED270940 696x392 1تغییر جدید به شما این امکان را می‌دهد که استوری‌های ویدئویی 60 ثانیه‌ای را بدون اینکه به چند بخش مختلف تقسیم شود، در استوری بارگذاری کنید. علاوه بر این، اینستاگرام همچنین در حال آزمایش یک رابط استوری بازطراحی شده، است که ذکر حساب‌های دیگر یا اضافه کردن مکان به استوری را برای شما آسان‌تر می‌کند.

کاربران اینستاگرام به زودی می‌توانند استوری‌های ویدئویی 60 ثانیه‌ای را ((بدون نیاز به تقسیم‌بندی)) بارگذاری کنند - gettyimages 1235719959 594x594 2 696x417 1این تغییرات در حال حاضر فقط برای برخی از کاربران در دسترس است و مشخص نیست چه زمانی به طور کلی در دسترس قرار خواهد گرفت، اما زمانی که معرفی شوند، تغییر بزرگی در نحوه ارسال استوری به صورت ویدیویی در اینستاگرام ایجاد می‌کند و امیدواریم که به مرور برای رقابت بهتر با TikTok و Snapchat، جذاب‌تر شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید