بازیابی حساب‌های هک شده اینستاگرام راحت‌تر می‌شود!

بازیابی حساب‌های هک شده اینستاگراماز دست دادن دسترسی به اکانت اینستاگرام شما حداقل می‌تواند ناامید کننده باشد، به خصوص اگر حساب شما هک شده باشد. برای آسان‌تر کردن فرآیند بازیابی حساب‌های هک شده اینستاگرام و استرس کمتر، اینستاگرام یک روش جامع و جدید ایجاد کرده است که از طریق آن می‌توانید مشکلات دسترسی به حساب خود را گزارش و حل کنید.

روش بازیابی حساب‌های هک شده اینستاگرام

همانطور که رسانه‌های اجتماعی در یک پست وبلاگ اعلام کردند، اگر دیگر نمی‌توانید وارد اینستاگرام خود شوید، باید یک مرورگر در تلفن یا رایانه خود باز کنید و به آدرس “Instagram.com/hacked” بروید. در آنجا می‌توانید انتخاب کنید که آیا هک شده‌اید، رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، دسترسی به احراز هویت دو مرحله‌ای را از دست داده‌اید یا حسابتان غیرفعال شده است.

بسته به گزینه‌ای که انتخاب می‌کنید، سایت مجموعه‌ای از مراحل را به شما ارائه می‌دهد که از طریق آن می‌توانید دسترسی خود را بازیابی کنید. در صورتی که چندین اکانت دارید، می‌توانید حساب دقیقی را که نیاز به پشتیبانی دارد انتخاب کنید.

اینستاگرام همچنین اعلام کرد که گزینه درخواست از دوستان خود برای تایید هویت در صورت عدم دسترسی به حساب کاربری به طور رسمی راه‌اندازی شده است. حالا اگر نمی‌توانید وارد شوید، می‌توانید دو نفر از دوستان اینستاگرامی خود را برای تایید هویت خود انتخاب کنید. وقتی آنها تأیید کردند که حساب متعلق به شما است، دوباره دسترسی خواهید داشت.

پلتفرم رسانه‌های اجتماعی همچنین فاش کرد که در حال آزمایش روش‌های جدید برای جلوگیری از هک قبل از وقوع است. به عنوان مثال، این پلتفرم در حال حاضر در حال توسعه راهی است که اگر شخص دیگری از طریق حسابی، هویت شما را جعل می‌کند و خودش را به جای شما جا می‌زند، به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین، در ماه‌های آینده، اینستاگرام قابلیتی را منتشر می‌کند که در صورت ارسال پیام مستقیم (DM) از حساب کاربری که جعل هویت یک کسب‌وکار است، به شما هشدار می‌دهد.

اینستاگرام اکنون نشان آبی تأیید شده را که به معنی اعتماد کردن به یک حساب کاربری است، در استوری‌ها و پیام‌های پیامکی قابل مشاهده کرده است و به زودی در فید نیز در دسترس خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید