چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟ 

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟ این مقاله به شما یاد می‌دهد که چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق رایانه کنترل کنید. اگر از رایانه مک استفاده می‌کنید، می‌توانید از Switch Control برای انجام این کار به صورت بومی استفاده کنید. برنامه Dell پیشرفته از سال ۲۰۱۸ تا کنون توانسته آیفون‌ها را در برنامه‌ای به نام Dell Mobile Connect 3.3 کنترل کند؛ با این حال، سایر تولیدکنندگان رایانه همچنان در حال ایجاد برنامه‌هایی هستند که بتوانند محیط‌های اپل و مایکروسافت را به هم متصل کنند.

روش اول: استفاده از Switch Control در مک

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 1.jpg.jpeg

۱. آیفون و مک خود را به یک شبکه Wi-Fi متصل کنید؛ اگر این دو به یک شبکه متصل نباشند، Switch Control عمل نخواهد کرد.

 • در iPhone خود، برنامه Settings را باز کنید، سپس روی Wi-Fi ضربه بزنید و برای انتخاب شبکه‌ای که می‌خواهید به آن متصل شوید، ضربه بزنید.
 • در مک، روی نماد Wi-Fi در نوار منو کلیک کنید، سپس برای انتخاب شبکه‌ای که در آیفون خود به آن متصل هستید، کلیک کنید.

————–

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 2.jpg.jpeg

۲. با همان Apple ID در iPhone و Mac خود وارد iCloud شوید. درست برای بودن در یک شبکه iPhone ،Wi-Fi و Mac، شما باید برای استفاده از Switch Control به یک حساب iCloud وارد شوند.

 • در گوشی iPhone خود، برنامه تنظیمات را باز کنید و روی «Sign in to your iPhone» یا «Name» در بالای منو ضربه بزنید. شما می‌توانید وارد شوید یا ببینید از کدام حساب iCloud استفاده می‌کنید.
 • در مک، روی لوگوی اپل کلیک کنید، سپس System Preferences > Apple ID > iCloud را انتخاب کنید. اگر به حساب کاربری وارد نشده‌اید، فضای خالی‌ای را برای ورود به سیستم خواهید دید. با این حال، اگر قبلاً وارد سیستم شده‌اید، آدرس ایمیل مرتبط با حساب iCloud خود را خواهید دید. مطمئن شوید که iPhone و Mac شما به یک حساب وارد شده‌اند.

————–

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 3.jpg.jpeg۳. در مک خود Switch Control را فعال کنید. برای اینکه بتوانید گوشی iPhone خود را از مک خود کنترل کنید، باید این را فعال کنید.

 • روی لوگوی اپل کلیک کنید و System Preferences > Accessibility > Switch Control را انتخاب کنید. به زبانه General بروید و «Enable Switch Control» را انتخاب کنید.
 • هنگامی که Switch Control را فعال کردید، باید رمز عبور خود را وارد کنید.

————–

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 4.jpg.jpeg۴. Switch Control panel را به Devices هدایت کنید. این نماد شبیه یک مانیتور و گوشی هوشمند است.

————–

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 5.jpg.jpeg۵. گوشی iPhone خود را از لیست انتخاب کنید. هنگامی که تلفن خود را انتخاب کردید، می‌توانید صفحه گوشی خود را از مک خود مشاهده کنید.

 • برای توقف کنترل آیفون از مک، دوباره به آیکون Devices بروید و روی Disconnect کلیک کنید. اتصال فعال بین تلفن و رایانه شما غیرفعال خواهد شد اما Switch Control همچنان در Mac شما فعال خواهد بود. اگر می‌خواهید به طور کامل Switch Control را غیرفعال کنید، دوباره روی لوگوی Apple کلیک کنید و System Preferences > Accessibility > Switch Control را انتخاب کنید.
 • شما می‌توانید صفحه‌نمایش گوشی iPhone را از مک خود مشاهده کنید، بنابراین می‌توانید برخی بازی‌ها را انجام دهید، عکس‌های خود را نگاه کنید و ایمیل‌ها و پیام‌های متنی خود را بررسی کنید.

روش دوم: با استفاده از برنامه Dell Mobile Connect

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 6.jpg.jpeg۱. برنامه Dell Mobile Connect را برای Dell و گوشی iPhone خود نصب کنید. اکثر لپ‌تاپ‌های Dell باید این برنامه را از قبل نصب کرده باشند، اما مطمئن شوید که به‌روز است. اگر لپ‌تاپ Dell ندارید، شما قادر به دانلود این برنامه نخواهید بود.

 • برنامه iOS را از اپ استور دریافت کنید یا مطمئن شوید که نسخه ۳ به‌روز برنامه Dell Mobile Connect را دارید. اگر آخرین نسخه برنامه را ندارید، این روش اجرا نخواهد شد.

————–

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 7.jpg.jpeg

۲. برنامه را روی Dell و آیفون خود راه‌اندازی کنید. اگر از قبل در فروشگاه مایکروسافت یا اپ استور بوده‌اید، می‌توانید روی Launch یا Open کلیک کنید یا ضربه بزنید. در غیر این صورت، نماد برنامه در یکی از صفحه‌های اصلی (iPhone) یا در منوی استارت (Dell) قرار دارد.

————–

چگونه گوشی iPhone خود را از راه دور از طریق کامپیوتر کنترل کنیم؟  - v4 460px Remotely Control Your iPhone from Your Computer Step 8.jpg.jpeg۳. دستورالعمل‌های روی صفحه را برای اتصال Dell و گوشی iPhone خود دنبال کنید. ممکن است لازم باشد مطمئن شوید که رایانه و تلفن شما به یک شبکه Wi-Fi یکسان وصل هستند و همچنین کدهایی را وارد کنید تا مطمئن شوید هر دو دستگاه ایمن هستند.

 • برای قطع ارتباط، برنامه را روی رایانه یا گوشی iPhone خود ببندید.
 • می‌توانید پیام‌های متنی خود را مشاهده کرده و به آن‌ها پاسخ دهید یا پس از اتصال تلفن، برخی بازی‌ها را از رایانه خود اجرا کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید