گوگل حالت خواندن و ویژگی‌های بیشتر را به گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی می‌آورد

گوگلگوگل ویژگی‌های جدیدی را برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی معرفی کرده است. همچنین از چند ویژگی برای ساعت‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل Wear رونمایی کرد. همه این ویژگی‌ها به زودی به گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند گلکسی سامسونگ خواهند آمد.

برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از حالت خواندن در سراسر سیستم، Google Cast بهبودیافته، اشتراک‌گذاری کلیدهای دیجیتال خودرو، سبک‌های کولاژ جدید در برنامه Google Photos، پاسخ به پیام‌های خاص در Google Messages، ایموجی و اعلان‌های امنیتی بهتر.

برنامه Reading Mode/حالت خواندن گوگل 

برنامه Reading Mode را می‌توان بر روی هر تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی از طریق پلی استور نصب کرد. متن را از هر برنامه یا صفحه وب استخراج می‌کند و آن را بدون تبلیغات مزاحم و پاپ آپ نمایش می‌دهد. همچنین به شما امکان می‌دهد فونت، اندازه فونت، فاصله خطوط، رنگ پس‌زمینه را تنظیم کنید و بین حالت‌های تاریک و روشن سوئیچ کنید. حتی می‌تواند متن را از طریق ویژگی متن به گفتار تبدیل کند، به این معنی که می‌توانید سرعت پخش و صدا (انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و اسپانیایی) را برای متن موردنظر انتخاب کنید. این برنامه مبتنی بر دسترسی برای همه دستگاه‌های اندروید ۹.۰ (و بالاتر) در دسترس است.

گوگل حالت خواندن و ویژگی‌های بیشتر را به گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی می‌آورد - Screenshot ۲۰۲۲۱۲۰۲ ۱۱۵۵۲۷ Samsung Internetگوگل حالت خواندن و ویژگی‌های بیشتر را به گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی می‌آورد - Screenshot ۲۰۲۲۱۲۰۲ ۱۱۵۵۳۲ Samsung Internetبرنامه جدید Google TV به شما امکان می‌دهد هر ویدیویی را با یک ضربه پخش کنید و به مرور سایر محتواها ادامه دهید. این برنامه را می‌توان به عنوان یک کنترل از راه دور برای اندروید تی‌وی سازگار یا تلویزیون هوشمند مبتنی بر گوگل تی‌وی استفاده کرد. گوگل همچنین اشتراک‌گذاری ایمن کلیدهای دیجیتال خودرو را از طریق برنامه Google Wallet آسان‌تر می‌کند و با Android و iOS کار می‌کند. صحبت از امنیت شد، برنامه‌های گوگل اکنون یک هشدار ایمنی را نشان می‌دهند و می‌توانید برای انجام اقدامات توصیه‌شده برای بهبود ایمنی حساب خود، روی آن ضربه بزنید.

Google Photos سبک‌های کولاژ جدیدی را از هنرمندان با استعداد DABSMYLA و Yao Cheng دریافت می‌کند. برنامه Google Messages نیز پیشرفت‌های کوچک‌تری دریافت می‌کند، از جمله راهی برای پاسخ دادن به یک پیام خاص و دیدن پیامی که به آن پاسخ می‌دهید تا بتوانید مطمئن شوید منشأ مکالمه از کجا بوده و به کجا فرستاده می‌شود. با اپلیکیشن Google Keyboard، گوگل از طریق ویژگی Emoji Kitchen، اموجی‌های بیشتری را به اشتراک می‌گذارد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید