با قابلیت جدید Google Photos امکان زوم کردن ویدئو را خواهید داشت

قابلیت جدید برنامه Google Photos به کاربران اجازه می‌دهد تا فایل‌های ویدیویی در حال پخش را با زدن دوبار روی صفحه یا کشیدن دو انگشت زوم کنند.

برنامه Google Photos برای ویرایش عکس‌ها دسترسی ایجاد طیف نسبتا گسترده‌ای از تغییرات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ با این وجود جالب است بدانید که هنگام رسیدن به فایل‌های ویدیویی، Google Photos در ارائه قابلیت‌های مختلف برای ویرایش عملکرد بسیار ضعیفی دارد.

به نظر می‌رسد گوگل متوجه این موضوع شده و اکنون با عرضه به‌روزرسانی‌های جدید قصد دارد تا قابلیت‌های مختلفی را به بخش تماشای ویدیو اضافه کند.

قابلیت جدید برنامه Google Photos

قابلیت جدید برنامه Google Photos

ظاهرا در نسخه‌های بعدی این برنامه، کاربران با دوبار زدن روی نمایشگر هنگام تماشای ویدیو می‌توانند آن را زوم کرده و در صورت انجام دوباره این کار از حالت زوم خارج شوند. این قابلیت مدت‌هاست که برای ویرایش عکس‌ها در دسترس کاربران برنامه Google Photos قرار دارد، اما اکنون با اضافه شدن آن به بخش ویدیو هم می‌توانید جزئیاتی که می‌خواهید را داخل فایل‌های ویدیویی نیز به راحتی تماشا کنید.

ممکن است دوبار زدن روی نمایشگر قسمت مورد نظر برای زوم را به شما نشان ندهد؛ با کشیدن دو انگشت روی ویدیو نیز شما امکان زوم دقیق‌تری روی جزئیات ویدئو خواهید داشت.

به هر حال انتظار می‌رود که در آینده نزدیک شاهد اضافه شدن ویژگی‌های ویرایشی بیشتری برای بخش ویدیویی برنامه Google Photos باشیم تا علاوه بر چرخاندن صفحه برای تماشای ویدیو، دسترسی‌های بیشتری مانند ایجاد افکت یا اضافه کردن متن به آن را در این اپلکیشن مشاهده کنیم. باید به خاطر داشت که گوگل به زودی استفاده نامحدود از فضای ابری اکانت‌های کاربران را محدود خواهد کرد؛ درنتیجه برای آپلود فایل‌های ویدیویی خود در این سرویس بهتر است تا زمانی که فرصت دارید از آن استفاده کنید.

هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار به‌روزرسانی جدید برنامه Google Photos اعلام نشده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید