سرویس وی‌پی‌ان گوگل وان برای کاربران ویندوز و مک در دسترس قرار گرفت

سرویس وی‌پی‌ان گوگل وان برای کاربران ویندوز و مک در دسترس قرار گرفتیکی از قابلیت‌های اضافه‌شده گوگل وان، که قفل ذخیره‌سازی آنلاین گوگل است، دسترسی مشترکین به سرویس VPN است که به تلفن همراه شما امکان می‌دهد از اتصال ایمن استفاده کند. این سرویس تا این لحظه محدود به تلفن‌های همراه اندرویدی و iOS بوده است، اما اکنون گوگل نسخه دسکتاپ این سرویس را برای کاربران رایانه‌های رومیزی منتشر کرده است.

هدف گوگل از ارائه این سرویس، این بوده که هنگام استفاده از اینترنت، یک اتصال امن و خصوصی برای شما فراهم کند و ادعا می‌کند که این وی‌پی‌ان، فناوری امنیتی و رمزگذاری را در سطح جهانی ارائه می‌دهد تا جلسات، پخش جریانی و مرورگر شما را از ردیابی و استراق سمع احتمالی توسط هکرها ایمن کند. 

سرویس وی‌پی‌ان گوگل وان در ۲۲ کشور در سراسر جهان در دسترس است و به کاربران اجازه می‌دهد آدرس‌های IP را پنهان کرده و ردیاب‌ها را مسدود کنند.

این سرویس در حال حاضر فقط برای کسانی در دسترس است که مشترک سطح ۲ ترابایتی گوگل وان یا بالاتر باشند و همچنین امکان اشتراک‌گذاری با حداکثر ۵ عضو خانواده را فراهم می‌کند. 

کاربران نسخه دسکتاپ حداقل به سیستم عامل‌های macOS Big Sur یا ویندوز ۱۰ نیاز دارند. نسخه مک این برنامه برای کاربران x86 و ARM اجرا می‌شود، اما نسخه ویندوز از سیستم‌های ۳۲ بیتی یا مبتنی بر ARM پشتیبانی نمی‌کند.

سرویس وی‌پی‌ان گوگل وان برای کاربران ویندوز و مک در دسترس قرار گرفت - Google One VPN Windows Mac 768x396 1برای دریافت نسخه دسکتاپ سرویس جدید، باید وارد حساب کاربری گوگل وان خود شوید، روی بخش «Benefits» ضربه بزنید و سپس روی گزینه «VPN for multiple devices» کلیک کنید.

گزینه «Download app» قابل مشاهده است، سپس برنامه مناسب رایانه شخصی خود انتخاب کنید و مانند هر برنامه دیگری نصب کنید، در نهایت VPN قابل فعال‌سازی است. 

همانطور که در بالا ذکر کردیم، برای دریافت سرویس وی‌پی‌ان گوگل، باید از یک طرح ۲ ترابایتی استفاده کنید که هزینه آن ۹.۹۹ دلار در ماه است. همچنین اگر قبلاً هزینه‌ای برای یک حساب گوگل وان پریمیوم پرداخت کرده باشید، می‌توانید برنامه وی‌پی‌ان را بدون پرداخت مبلغی دریافت کنید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید