گوگل میت با رابط کاربری جدید در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ ظاهر می‌شود

گوگل میت با رابط کاربری جدید در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ ظاهر می‌شودتماس ویدیویی در روزهای اولیه همه‌گیری کووید به اوج خود رسید، اما همچنان بخش بزرگی از زندگی روزمره برای بسیاری باقی مانده است و از آن زمان تا کنون همچنان وقتی صحبت از پیام‌رسان و تماس ویدیویی می‌شود، استراتژی گوگل بسیار گیج‌کننده به نظر می‌رسد. 

این شرکت در چند سال گذشته چندین اپلیکیشن از جمله جی‌تاک، گوگل آلو، گوگل دوو و گوگل هنگ اوت را راه‌اندازی و متوقف کرد.

در طول همه گیری، گوگل دوو از طریق یک برنامه رسمی در سیستم عامل Android TV و همچنین برنامه‌ای در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ به تلویزیون‌ها گسترش یافت. گوگل میت همچنین شاهد اضافه شدن پشتیبانی از Android TV در سال ۲۰۲۰ بود.

رابط کاربری گوگل میت؛ مرتب و مینیمالیست

گوگل میت با رابط کاربری جدید در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ ظاهر می‌شود - image 26 696x357 1اخیراً، این شرکت گوگل دوو را با گوگل میت ادغام کرده و اکنون رابط کاربری رسمی برنامه گوگل میت با طراحی اصلاح شده در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ ظاهر شده است. 

رابط کاربری تازه به‌روزرسانی شده، مرتب و مینیمالیستی به نظر می‌رسد. این پلتفرم اکنون ظاهری تازه دارد و قابلیت استفاده آن اکنون بیشتر ساده شده است. جدا از این، ما فکر نمی‌کنیم تغییرات سرتاسری در داخل برنامه پلتفرم انجام شده باشد. 

فهرستی در فروشگاه برنامه سامسونگ برای تلویزیون‌های هوشمند مجهز به تایزن، برنامه رسمی گوگل میت را با یک رابط کاملاً جدید و بهینه‌سازی شده برای صفحه‌نمایش بزرگ و کنترل از راه دور تماس‌های ویدیویی نشان می‌دهد. رابط کاربری جدید در مقایسه با تم سفید واضح Duo دارای تم تیره است و برای چشم آزاردهنده نیست. همچنین صفحه New Call (تماس جدید) به‌روز شده‌ای وجود دارد که کلیه مخاطبین و تماس‌های گروهی اخیر شما را نشان می‌دهد که برقراری تماس‌های ویدئویی را آسان‌تر می‌کند. این یک رابط کاربری آشنا و ساده است که دیدن آن در تلویزیون‌ها عالی است.

گوگل میت با رابط کاربری جدید در تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ ظاهر می‌شود - image 28 735x420 ۱پایان دادن به مکالمه، روشن یا خاموش کردن وب کم، فعال / غیرفعال کردن میکروفون، باز کردن ویدیو در یک پنجره بازشو، و فعال / غیرفعال کردن جلوه‌های ویدیویی همگی در رابط ویدئو کنفرانس ویدیویی ارتقا یافته موجود هستند. با توجه به اسکرین شات‌ها، تماس ویدیویی گروهی می‌تواند حداکثر شامل چهار شرکت‌کننده باشد. 

این برنامه در فروشگاه اپلیکیشن تایزن سامسونگ در دسترس است، اما در حال حاضر نمی‌توانید برنامه را دانلود کنید زیرا هیچ فهرستی از مدل‌های تلویزیون سازگار موجود نیست. با این حال، باید با تلویزیون‌های هوشمندی که دارای وب کم هستند کار کند. برنامه گوکل دوو برای تلویزیون‌های سامسونگ دارای فهرست محدودی از وب‌کم‌های سازگار بود و همچنین فقط در مدل‌های جدیدتر تلویزیون و به استثنای مدل‌های معروف «The Frame» این برند در دسترس بود. مطمئناً داشتن این برنامه در مانیتورهای هوشمند اخیر سامسونگ که از برنامه‌های پخش جریانی و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند، مفید خواهد بود.

در حال حاضر هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه چه زمانی ممکن است گوگل میت برای تلویزیون‌های سامسونگ برای کاربران عرضه شود وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد به زودی منتشر شود. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید